Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Labas rytas bigsmile.gif
QUOTE(g.gum @ 2013 03 19, 07:33)
Kaip jus laikotes?smile.gif

mes šiandien pakuosimės daiktus ir ryt išvažiuojam į Druskininkus bigsmile.gif vesim mažąjį į baseinus pasipliuškent, patys pailsėsim ir aplinką pakeisim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 19 kovo 2013 - 08:03
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 19, 09:02)
Labas rytas  bigsmile.gif

mes šiandien pakuosimės daiktus ir ryt išvažiuojam į Druskininkus  bigsmile.gif vesim mažąjį į baseinus pasipliuškent, patys pailsėsim ir aplinką pakeisim  ax.gif



oi kaip smagu:) gero jums poilsio ir smagaus laiko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g.gum @ 2013 03 19, 09:14)
oi kaip smagu:) gero jums poilsio ir smagaus laiko smile.gif  4u.gif

Ačiū 4u.gif tikimės, kad mažasis scenų neiškels didelių išsigandęs baseino ar pan. unsure.gif
Atsakyti
Druskininkuose smagu, ypac kai silta, silta taip, kad gai ant zemes guleti, mes su vyru megstam dviracius issinuomoti ir aplekt apylinkes, pernai, pamenu, iki gruto parko nusiridenom, ant rambyno kalno ir dar ant karstykliu one parke cool.gif
As pabudau nuo grezimo, kala, grezia virsuj, kaimynai is virsau jau puse metu daro statybas doh.gif
ech, priespaskutinis mano laisvadienis pries darba, ir ka man veikt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 19, 10:17)
ech, priespaskutinis mano laisvadienis pries darba, ir ka man veikt?  biggrin.gif

Nieko neveik biggrin.gif aš šiandien irgi nieko neveiksiu- darbas dėstytojai išsiųstas, namai aprinkti, tai ir tinginiausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 19, 08:02)
mes šiandien pakuosimės daiktus ir ryt išvažiuojam į Druskininkus  bigsmile.gif vesim mažąjį į baseinus pasipliuškent, patys pailsėsim ir aplinką pakeisim  ax.gif

jatau, kaip fain! thumbup.gif gera ideja, noreciau dukriukui tokios pramogos bigsmile.gif tik kazka su mazaja reiktu sugalvot ax.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 19, 10:17)
ech, priespaskutinis mano laisvadienis pries darba, ir ka man veikt?  biggrin.gif

laisvadieniauk 4u.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 03 19, 10:20)
Nieko neveik  biggrin.gif  aš šiandien irgi nieko neveiksiu- darbas dėstytojai išsiųstas, namai aprinkti, tai ir tinginiausiu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif prisimenu ir as ta busena, tartum akmuo nuo peciu wink.gif linkiu sulaukt geru komentaru wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Antandraja @ 2013 03 19, 10:31)
jatau, kaip fain!  thumbup.gif gera ideja, noreciau dukriukui tokios pramogos  bigsmile.gif tik kazka su mazaja reiktu sugalvot  ax.gif

drinks_cheers.gif prisimenu ir as ta busena, tartum akmuo nuo peciu wink.gif linkiu sulaukt geru komentaru wink.gif

O mažoji labai maža? Gal ir jai galima į baseiną ax.gif
Laukiu laukiu... ax.gif dėstyoja pirmą kartą perskaičius tik teoriją juokėsi, kad viskas gerai, bet, kai bus visas darbas, ras prie ko pasikabinėt, kad lengva nepasirodytų viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 19, 10:37)
O mažoji labai maža? Gal ir jai galima į baseiną  ax.gif
Laukiu laukiu... ax.gif  dėstyoja pirmą kartą perskaičius tik teoriją juokėsi, kad viskas gerai, bet, kai bus visas darbas, ras prie ko pasikabinėt, kad lengva nepasirodytų viskas  biggrin.gif

va, zr. i liniuote mano ax.gif
gal rudeniui planuot sia pramoga bigsmile.gif g.gif
o kuriam fakultete tu? jei jau teorija uzskaite, tai jau puse darbo uzskaityta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antandraja @ 2013 03 19, 10:56)
va, zr. i  liniuote mano  ax.gif
gal rudeniui planuot sia pramoga  bigsmile.gif  g.gif
o kuriam fakultete tu? jei jau teorija uzskaite, tai jau puse darbo uzskaityta  thumbup.gif

Na, rudeniop, manau, kad tikrai drąsiai galit organizuotis tokias atrakcijas 4u.gif Maniškis, rudenį, kai buvo gal 7 mėn. jau ir pirtį išbandė- "bliūde" sėdėjo patenkintas biggrin.gif
Matai, su tais užskaitymas reikalas tas, kad nuo šio sausio pasikeitė mano darbo vadovė, nes pirmoji išėjo į dekretą, ir naujoji vėl viską iš naujo tikrina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 19, 11:19)
Na, rudeniop, manau, kad tikrai drąsiai galit organizuotis tokias atrakcijas  4u.gif  Maniškis, rudenį, kai buvo gal 7 mėn. jau ir pirtį išbandė- "bliūde" sėdėjo patenkintas  biggrin.gif
Matai, su tais užskaitymas reikalas tas, kad nuo šio sausio pasikeitė mano darbo vadovė, nes pirmoji išėjo į dekretą, ir naujoji vėl viską iš naujo tikrina  doh.gif

va man idomu, kaip su tom pirtim, nes namie turim, bet dar nebandem net didziosios vestis g.gif baisu persaldyt..

mnu jooo... bet vis tiek, smagu, kai jau yra +-uzbaigtas thumbup.gif bus gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Antandraja @ 2013 03 19, 12:27)
va man idomu, kaip su tom pirtim, nes namie turim, bet dar nebandem net didziosios vestis  g.gif baisu persaldyt..

Namie pirties vaikas išsigando- didžiausia isterija buvo, net į vidų neįnešiau, o miške sodyboje, su malonumu sėdėjo patenkintas g.gif gal dėl to, kad šiluma kitokia buvo- namie elektra šildoma, o sodyboje kūrenama malkomis, bet nei ten, nei ten nebuvo per karšta. Pirmam kartui pasėdėjo gal 5 min. pasipliuškeno vonelėje. Po to išgėrė visą buteliuką vandens ir griuvo miegučio saldaus ir ilgo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 19 kovo 2013 - 12:40
Hey Hey Hey 000054.gif Einam Sniego senio lipdyt i kiemus megalol.gif
Mergytes, ziuekit, kad neuzpustytu Jusu drinks_cheers.gif
Atsakyti