Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Sveikos, merginos smile.gif

Noriu pasirodyti, kad dar gyva ir seku kampelio gyvenimą smile.gif Pačiai paskutiniu metu buvo didesnis darbymetis, tiek darbe, tiek už jo ribų buvau truputį apsiėmusi nuveikti. Bet dabar bus jau gal ramiau smile.gif

Paorganizavau kitą savaitę su kolegom po darbo pokerį pažaisti biggrin.gif Nusimato smagus vakaras bigsmile.gif

Nirgunde, labai patiko tavo tėvelio tradicija sveikinti mamą wub.gif Labai graži padėka už vaikučius, išleistus į pasaulį. Ir džiugu girdėti, kad keliauji į darbo pokalbius, žingsnis į priekį visada sveikintinas smile.gif Tikiu, kad greit jau turėsi įdomų, mėgstamą ir gerą darbą 4u.gif

Aquarel, tau sėkmės ir kantrybės darbo rašyme! Kankinantis dalykas, bet koks bus neapsakomas džiaugsmas, kai bus viskas baigta thumbup.gif

indvai, smagu, seneliai leis pailsėti, visi laimingi biggrin.gif

Wild Pearl, gražus savaitgalis su daug bendravimo, man visada irgi smagu aplankyti draugus smile.gif

Kaip gražiai šviečia saulė! Kai žiūriu dabar atsigulus ant lovos pro langą ir nematau snieguotos žemės, galiu visai patikėti, kad jau pavasaris biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif man, kaip ir buvau pasižadėjusi, buvo darbingas savaitgalis blink.gif bet magistrinį parašiau visą smartass.gif good.gif liko tik smulkmenos- santrauka ir vertimas į užsienio kalbą, bet palyginus su visu darbu, tai čia tik semkės biggrin.gif
QUOTE(ėtmė @ 2013 03 17, 14:58)
Aquarel, tau sėkmės ir kantrybės darbo rašyme! Kankinantis dalykas, bet koks bus neapsakomas džiaugsmas, kai bus viskas baigta  thumbup.gif

Taip, taip...laukiu to lengvumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 17, 18:57)
Sveikos, merginos  smile.gif  man, kaip ir buvau pasižadėjusi, buvo darbingas savaitgalis  blink.gif bet magistrinį parašiau visą  smartass.gif  good.gif  liko tik smulkmenos- santrauka ir vertimas į užsienio kalbą, bet palyginus su visu darbu, tai čia tik semkės  biggrin.gif


Ooo, visą!!! Šaunuolė thumbup.gif
Aš tai visą dieną prapoilsiavau, dabar guliu lovoj, lepinuosi žalia arbata su sausainiais ir šokoladu ir žiūriu chorų karus blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
Na ir saltukas siandien..... br...kol vaziavau autobusu maniau apledesiu smile.gif
Kaip savaitgalis jums?smile.gif
Mano tai gavosi ant ratu galima sakyti visas, nes su vyru daug kur turejom apvazineti,daug ka aplankyti ir pan. smile.gif
Geros jums naujos savaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos smile.gif
user posted image

QUOTE(ėtmė @ 2013 03 17, 20:46)
Ooo, visą!!! Šaunuolė thumbup.gif

Kai noriu, pasirodo, viską galiu biggrin.gif sužinojau, kad man jau gegužės 14 d. gynimas, tai net karšta pasidarė unsure.gif

QUOTE(g.gum @ 2013 03 18, 07:53)
Kaip savaitgalis jums?smile.gif

Darbingas ir produktyvus thumbup.gif dabar ramia širdim galėsiu vykti pailsėti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 18 kovo 2013 - 07:59
sveikos....
o man pavasarine slogi nuotaika kazkaip uzpuole nieko nenoriu niekas neidomu... pamiegosiu su mazyliu gal ir nuotaika pageres
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 03 18, 10:06)
sveikos....
o man pavasarine slogi nuotaika kazkaip uzpuole nieko nenoriu niekas neidomu... pamiegosiu su mazyliu gal ir nuotaika pageres

A dar ir tokia būna? g.gif Man pavasarį, o dar jei oras toks, kaip šiandien, tai noris milijoną darbų padaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 18, 11:55)
A dar ir tokia būna? g.gif  Man pavasarį, o dar jei oras toks, kaip šiandien, tai noris milijoną darbų padaryt  biggrin.gif

na matai buna.....
nervas ima kad sniego vis nemazeja... na zodziu
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 03 18, 11:28)
na matai buna.....
nervas ima kad sniego vis nemazeja... na zodziu

Nu jau, nesinervuok dė to, ko negali pakeist mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ėtmė @ 2013 03 17, 14:58)
Kaip gražiai šviečia saulė!


Sveikute, ėtmė 4u.gif Smagu, kad nepamirsti musu mirksiukas.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 03 17, 18:57)
magistrinį parašiau visą  smartass.gif  good.gif

Nu tu duodi drinks_cheers.gif Maladec biggrin.gif

QUOTE(g.gum @ 2013 03 18, 07:53)
su vyru daug kur turejom apvazineti,daug ka aplankyti ir pan. smile.gif

Jus gal druskininkuose buvot? cia kuri savaitgali planavot vaziuot? g.gif

QUOTE(indvai @ 2013 03 18, 10:06)
o man pavasarine slogi nuotaika kazkaip uzpuole nieko nenoriu niekas neidomu...


Buna taip, o pavasaris cia turbut ne prie ko, tokia savijauta uzklumpa nesirinkdama metu laiko..
Tu nesigrauzk, leisk viskam vykti taip kaip yra, ir netgi tai praeis. Jamk 4u.gif

Na, ka, o as siandien susilaukiau skambucio is darbo, ketvirtadieni pradedu dirbti thumbup.gif Siaubas, kaip greit doh.gif Jau buvau pripratus velai gult, keltis apie piet wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 18, 12:22)
Nu tu duodi  drinks_cheers.gif Maladec  biggrin.gif

Na, ka, o as siandien susilaukiau skambucio is darbo, ketvirtadieni pradedu dirbti  thumbup.gif  Siaubas, kaip greit  doh.gif Jau buvau pripratus velai gult, keltis apie piet  wub.gif

Pasistengiau rolleyes.gif šiandien siųsiu darbo vadovei, gal labai neišbrokys unsure.gif

Sveikinu su nauju darbu!!! thumbup.gif Šaunuolė thumbup.gif ar esi patenkinta firma, kuri priėmė? bigsmile.gif
Atsakyti
saunuole, sveikinam su nauju darbu...
Atsakyti