Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Oj, kiek cia skanumynu smile.gif As tai vynelio taure isipyliau flirt.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 03 14, 08:32)
Nirgunde, sėkmės pokalbiuose  thumbup.gif
Nesugalvoju, ką čia šiandien geriau veikt- ar po namus kuistis, ar magistrą rašyt  g.gif


Aciu, Aquarel'e, jau grizau po visu darbo pokalbiu, siai savaitei uzteks, reik pailset karsta.gif
O jei rimtai, tai lauksiu apsisprendziant tiek ju, tiek paciai reikia susideliot pliusus ir minusus abieju vietu. O tau tai aisku, nei po namus apstytis noris, nei to magistrinio rasyt, ane? assa.gif


Wild Pearl, nepamirsk ir sau koki niekuti pasidovanoti - tu juk Mama nail.gif Pamenu, mano tevelis per musu vaiku gimtadienius musu mamai irgi ka nors padovanodavo, kai faina, grazi tradicija smile.gif

Numigsiu valandele, prisapnuosiu ir pabandysiu prisaukt Pavasari vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 14, 12:07)
Oj, kiek cia skanumynu    smile.gif As tai vynelio taure isipyliau flirt.gif
Aciu, Aquarel'e, jau grizau po visu darbo pokalbiu, siai savaitei uzteks, reik pailset  karsta.gif
O jei rimtai, tai lauksiu apsisprendziant tiek ju, tiek paciai reikia susideliot pliusus ir minusus abieju vietu. O tau tai aisku, nei po namus apstytis noris, nei to magistrinio rasyt, ane?  assa.gif


Tu to nusipelnei thumbup.gif
Aga, ir kaip tai atspėjai blush2.gif ax.gif Nors vakar po spintos valymo taip gera buvo biggrin.gif šiandien sau pasižadėjau, kad privalau pasidaryti visas diagramas ir lenteles darbui 000164.gif o jau tada savaitgalį pasiliksiu viską aprašyti ir darbas bus beveik baigtas thumbup.gif liks išvadas parašyt bigsmile.gif (bet tai kokia aš optimistė biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 14, 12:20)
šiandien sau pasižadėjau, kad privalau pasidaryti visas diagramas ir lenteles darbui  000164.gif o jau tada savaitgalį pasiliksiu viską aprašyti ir darbas bus beveik baigtas  thumbup.gif


Ei, mergyt, tu Saunuole showoff.gif O kada tau terminas sueina magistrinio pridavimui? Man neteko tokio daikto rasyt, bet isivaizduoju, kad tai nerealus darbas fitness3.gif Visi mano pazistami tempia kiek gali iki paskutinio laso, bet tau pavyks, kad ir kaip sunku atrodo, pamatysi, paskui kelsim taures uz tave thumb_yello.gif Apie ka rasai?
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 14, 12:31)
Ei, mergyt, tu Saunuole showoff.gif O kada tau terminas sueina magistrinio pridavimui? Man neteko tokio daikto rasyt, bet isivaizduoju, kad tai nerealus darbas fitness3.gif Visi mano pazistami tempia kiek gali iki paskutinio laso, bet tau pavyks, kad ir kaip sunku atrodo, pamatysi, paskui kelsim taures uz tave thumb_yello.gif Apie ka rasai?

Man atidavimo terminas balandžio gale doh.gif buvau susiplanavus, kad per kovo mėn parašau visą darbą, o balandį pasilikt korektūrai unsure.gif rašau apie socialiniu darbuotojus ir profesinį orientavimą doh.gif tema, kaip čia pasakius...tyrimui išsiuntinėjau virš 100 anketų, o atgal sulaukiau 20 doh.gif tai teko pasitelkt visas pažintis, kad supildytų anketas unsure.gif
Atsakyti
Nirgunde kokio darbuko tu cia ieskai?
as tai namie bandau tvarkytis, bet nelabai iseina...
aguarel dziaukis kol mazius nevaiksto, nes paskui tik spek is apskos vaikscio ir tvarkyti tvarkyti...
paskutinis topas Mantas visas seses leles ismeta is vezimo ir pats iseda ir rekia kad veztum... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 03 14, 12:43)
aguarel dziaukis kol mazius nevaiksto, nes paskui tik spek is apskos vaikscio ir tvarkyti tvarkyti...

jau vaikšto, aišku, dar iš įpratimo jam greičiau ropot, bet padavus ranką jau einam. Vakar per visą kiemą iki senelių ėjom ir namo savom kojom parėjom thumbup.gif o dėl tvarkos, tai nereikia jam ir vaikščiot, daro tvarką pagal save- virtuvėje visi stalčiai ir visos spintelės, kiek pasiekia iškraustytos. tvarkingos grindys būna tik nakčiai, kol jis miega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 14, 14:16)
jau vaikšto, aišku, dar iš įpratimo jam greičiau ropot, bet padavus ranką jau einam. Vakar per visą kiemą iki senelių ėjom ir namo savom kojom parėjom  thumbup.gif o dėl tvarkos, tai nereikia jam ir vaikščiot, daro tvarką pagal save- virtuvėje visi stalčiai ir visos spintelės, kiek pasiekia iškraustytos. tvarkingos grindys būna tik nakčiai, kol jis miega biggrin.gif

kai kojos nera kur deti tai apmetau i sonus... pas mus irgi tas pats
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 14, 12:40)
Man atidavimo terminas balandžio gale 


Spesi, nors laikas aisku bega nepastebimai.. doh.gif

QUOTE(indvai @ 2013 03 14, 12:43)
Nirgunde kokio darbuko tu cia ieskai?


Darbelis su popieriukais, logistikos srity.

Ka jus veikinejat? Kaip savaitgaliuot nusiteikusios? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
Geros jums dieneles ir artejancio savaitgaliuko:)
Kimbu i darbus,nes ju susikaupe didelis kiekis, tai reikia kazkaip apsikuopti stala savo biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Na, šiandien diena nors ir apniukusi, bet nuotaika darbinga bigsmile.gif reikia daug darbelių, daug darbų pasidaryti bigsmile.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 15, 09:20)
Spesi, nors laikas aisku bega nepastebimai..  doh.gif
Ka jus veikinejat? Kaip savaitgaliuot nusiteikusios?  4u.gif


Spėsiu, spėsiu, kas mane belieka biggrin.gif
Nusiteikusi savaitgalį daug daug dirbti, nes kitą sav išvykstam į Druskininkus, tai ramia širdim noriu važiuot, kad neskaudėtų galvos dėl nepadarytų darbų.

QUOTE(g.gum @ 2013 03 15, 09:26)
Kimbu i darbus,nes ju susikaupe didelis kiekis, tai reikia kazkaip apsikuopti stala savo biggrin.gif

Bet kaip prašviesėja akyse, kai stalas pasidaro laisvas nuo popierių ir visokių darbų bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 14, 08:23)
Laba ryt, na ka as gurksnoju kavyte ir ruosiuos i darbo atranka, paskambino pasakyt kad laika truputi nukeliam, ne vienas kandidatas neatvyks, tai galvoju gerai  biggrin.gif  Daugiau galimybiu itikt ir patiks teks man 

Sėkmės pokalbyje! mirksiukas.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 03 14, 08:32)
Nesugalvoju, ką čia šiandien geriau veikt- ar po namus kuistis, ar magistrą rašyt

Rinkis Magistrą (nors kaip kartais ranka nekiltų) mirksiukas.gif Bet kuo greičiau baigsi rašyti tuo geriau thumbup.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 14, 12:07)
Wild Pearl, nepamirsk ir sau koki niekuti pasidovanoti - tu juk Mama nail.gif Pamenu, mano tevelis per musu vaiku gimtadienius musu mamai irgi ka nors padovanodavo, kai faina, grazi tradicija  smile.gif

Koks smagus paprotys pas jus wub.gif
Šiandien mano panelė išėjo į mokykla su vaišėmis. Taip ilgai laukta diena jos pagaliau atėjo birthday.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 15, 09:20)
Ka jus veikinejat? Kaip savaitgaliuot nusiteikusios?  4u.gif

Mūsų savaitgalis bus turiningas. Lankysime artimuosius, draugytę su leliuku ir eisime į dar vieną Gimtadienį thumbup.gif

Gero jums dienos smile.gif



Atsakyti
thumbup.gif pas mane mociute su seneliu.. tai anukeliams svente o man ramybe
Atsakyti