Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

QUOTE(selai78 @ 2013 11 05, 19:44)
Sveikos  merginos, radau  sita  temuke, reikia  gaivinti  gaivinti...... bigsmile.gif  biggrin.gif

      Mano  mazius  sirguliuoja, tai  sedim  namuose......ir  i  darba  eiti  nesinori , ir  namuose  sedet  pabosta......gal  kur  kavutes  su  pyrageliu    susibegam?smile.gif

Sveika 4u.gif
Aš tai su mielu noru susitikčiau ax.gif dabar, kai mažas eina į darželį, tai turiu laisvo laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 11 06, 08:43)
Sveika  4u.gif
Aš tai su mielu noru susitikčiau  ax.gif  dabar, kai mažas eina į darželį, tai turiu laisvo laiko  blush2.gif


Labukas,

Aquarel, jau tavo bijunu puokste - pasaka, grozis:)
Parasysiu i AZ. Gal dar kas prisijungs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(selai78 @ 2013 11 06, 21:54)
Labukas, 

Aquarel, jau  tavo  bijunu  puokste - pasaka, grozis:)
    Parasysiu  i  AZ. Gal  dar  kas  prisijungs bigsmile.gif

Ačiū, šios gėlės yra mano mylimiausios wub.gif
Atsakyti
na merginos keliu tema i virsu... del susitikimo tai dienos metu galeciau pribegti ir as, tik is ansto reiketu zinoti
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 11 07, 13:29)
na merginos keliu tema i virsu... del susitikimo tai dienos metu galeciau pribegti ir as, tik is ansto reiketu zinoti

šaunu, bent jau trys norinčios yra biggrin.gif
Atsakyti
Jou , bijunai laaabai grazu.....ir kvapas toks mmm....man dar labai patinka tos didziagalves chrizantemos....priimtina , kad jos kapu geles, bet as visad neatsispiriu ju groziui ir spalio menesi po 3 didziagalves chrizantemas vis sau nusiperku pasimerkti...smile.gif
Mes su mazium galim i bet koki Vilniaus pakrasti prilekti, esam patyre keliauninkai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos,

Aquorel, jau i darzeli tavo mazasis keliauja? Kaip sekasi? Kaip priprato?
As tai su savuoju dar namie, tik nuo kito rudens planuoju vesti.

I susitikima gal ir as prisijungciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2013 11 07, 14:52)
Sveikutes merginos,

Aquorel, jau i darzeli tavo mazasis keliauja? Kaip sekasi? Kaip priprato?
As tai su savuoju dar namie, tik nuo kito rudens planuoju vesti.

I susitikima gal ir as prisijungciau bigsmile.gif

Taip, keliauja vyras jau į lopšelį biggrin.gif sekas visai gerai jam ten. Pirmą savaitę buvo tik po pusdienį, o po to iš karto palikau visai dienai. Iki dabar dar ryte, kol persirengia, dar pazirzia, nuverkia posmelį, bet vos tik įėjus į grupę ir uždarius duris- tyla biggrin.gif dabar jau net palaukt reikia, kol baigs žaist, kai nueinu parsivest biggrin.gif porą kartų jau sirguliavo- bet abu kartus apsirgo nuo šeimos, o ne nuo lopšelio vaikų smile.gif šiaip jam labai į naudą lopšelis- pasidarė savarankiškesnis, pradėjo mokintis ant puodo, ko iki to neįmanoma buvo padaryt, tik vat ir ragiukai tuo pačiu atsirado biggrin.gif po darželio vakare labai dėmesio reikalauja ir kaprizinasi.
Atsakyti
Labas, merginos smile.gif Aš irgi mielai susibėgčiau, tik dienos metu gali būti kėbloka smile.gif Na, bus kaip bus smile.gif

Ech, norėčiau ir aš namie nuo darbų pailsėti kokius metelius-du biggrin.gif

Aquarel, o kokį versliuką pradėsi, jei ne paslaptis? Super, man visada taip smagu, kai žmonės imasi kažko artimo sau, imasi iniciatyvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ėtmė @ 2013 11 07, 15:29)
Labas, merginos smile.gif Aš irgi mielai susibėgčiau, tik dienos metu gali būti kėbloka smile.gif Na, bus kaip bus smile.gif

Ech, norėčiau ir aš namie nuo darbų pailsėti kokius metelius-du biggrin.gif

Aquarel, o kokį versliuką pradėsi, jei ne paslaptis? Super, man visada taip smagu, kai žmonės imasi kažko artimo sau, imasi iniciatyvos smile.gif

Ai, nieko rimto, tiesiog iš neturėjimo namie ką veikt mini krautuvėlę sugalvojau padaryti- vaikiškos prekės, rūbai moterims, bižuterija, tekstilė namams ir pan. Kol kas tik pradžia ir nieko daug nėra, bet vėliau, planuoju pridėti mamos rankdarbius, nes ji (pasigirsiu blush2.gif ) labai gražiai neria ir mezga, o tie grožiai po to dūla namie stalčiuose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 07 lapkričio 2013 - 14:54
Sveikos 4u.gif

Tai kam kur ir kada patogu? g.gif biggrin.gif Nes mes sia ir kita savaite, kaip minejau, galim bet kur ir bet kada drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(selai78 @ 2013 11 08, 09:18)
Sveikos 4u.gif

  Tai  kam  kur  ir  kada  patogu? g.gif  biggrin.gif  Nes  mes  sia  ir  kita  savaite, kaip  minejau, galim  bet  kur  ir  bet  kada drinks_cheers.gif

Man patogiau būtų arčiau centro, nes aš be auto blush2.gif o dėl laiko tai iki 16 val bet kurią dieną ax.gif
Atsakyti