Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Sveikos, merginos smile.gif na, tai su prasidėjusiu rudenėliu 4u.gif
Atsakyti
sveikos... as pradejau rudeni knygu skaitymu
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 09 03, 22:20)
sveikos... as pradejau rudeni knygu skaitymu

Prašom plačiau papasakoti, kokias skaitai? ax.gif
Atsakyti
Ar yra dar kas nors čia? unsure.gif
Atsakyti
Na cia ir ramuma
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 10 25, 21:53)
Na cia ir ramuma

Tai vat ir žiūriu, kad vasarai kaip visos išsibėgiojo, taip ir nebegrįžo unsure.gif
Atsakyti
Aga numire tema cia...
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 10 26, 17:07)
Aga numire tema cia...

Gaila, taip smagu būdavo čia paplepėti verysad.gif cray.gif
Atsakyti
Arba galim bandyti ją prikelti wink.gif Kaip, merginos, jūsų ruduo? Gan šiltas, man toks patinka smile.gif
Atsakyti
As dar namie bet po nauju jau keliasiu darban, patinka toks ruduo tai dar galima lauke pabuti... bet ta tamsa nuo5 varo i nevilti kol priprasim
Atsakyti
QUOTE(ėtmė @ 2013 10 30, 20:53)
Arba galim bandyti ją prikelti wink.gif Kaip, merginos, jūsų ruduo? Gan šiltas, man toks patinka smile.gif

Aš UŽ temos atgavinimą 4u.gif thumbup.gif
Na, mano ruduo darbingas ax.gif mažasis pradėjo keliauti į darželį, tai iš pagrindų tvarkau, valau namus biggrin.gif ir kad nebūtų maža veiklos sugalvojau savo mini versliuką pradėti, vis papildomą litą į kišenę gausiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(indvai @ 2013 10 31, 15:14)
As dar namie bet po nauju jau keliasiu darban, patinka toks ruduo tai dar galima lauke pabuti... bet ta tamsa nuo5 varo i nevilti kol priprasim

O aš net bijau pagalvoti apie grįžimą į darbą unsure.gif nenoooooriu visiškai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, radau sita temuke, reikia gaivinti gaivinti...... bigsmile.gif biggrin.gif

Mano mazius sirguliuoja, tai sedim namuose......ir i darba eiti nesinori , ir namuose sedet pabosta......gal kur kavutes su pyrageliu susibegam?smile.gif
Atsakyti