Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Toli jau niekur nevažiuosim, toliausiai tik į Žemaitiją kitą savaitgalį smile.gif O kelionės malonumą jau patyrėm per pirmąsias trumpas-aktyvias atostogas per Jonines smile.gif Buvom Barselonoje pas giminaitę pasisvečiuoti, daug apvažinėjom, apvaikščiojom, labai labai patiko kelionė smile.gif O dabar ilgosios-pasyvios atosgotos, kaip aš vadinu smile.gif

O taip, tikrai tas laikas greit lekia, ypač vasarą smile.gif savaitė, mėnuo, žiūrėk, jau ir ruduo ant nosies..
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 08 07, 09:03)
O ką krikštatėviai vaikiukui dovanojo? Jei ne paslaptis  ax.gif

Mano vyras atskirai nuo krikšto mamos dovanos. Bus bendra dovana nuo mūsų. Galvojame pinigais dovanoti ir interjero raides su vaiko vardu. Pagalvojau, kad tie tradiciniai dalykai nelabai panaudojami. O gal vietoj pinigų kokią investicinę aukso monetą ar pan.  g.gif

Krikštatėviai padovanojo medalioną su specialiu segtuku, kad įsisgeti į rūbus, o ant jo pavaizduotas angelas sargas apsaugantis nuo nelaimių ir pan. ir iš Italijos atvežtą šventą paveiksliuką su malda smile.gif visą tai pašventinome po krikšto ceremonijos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ėtmė @ 2013 08 08, 15:55)
Kalbat apie krikštynas, pamenu ir mūsų krikšto mergaitės dieną smile.gif Buvo gražu, jauku ir balta smile.gif Mūsų išankstinė dovanėlė buvo mano jai nunerta krikšto suknelė, o per pačią šventę padovanojom pakabutį su laumžirgiu smile.gif Na, pasipuošti juo, manau, galės jau netrukus, jau paaugus protinga mergaitė smile.gif Dar bažnyčioje ir po to gamtoje pafotografavo mūsų pažįstamas fotografas, tai irgi buvo mūsų dovana, nes tėveliai patys neplanavo kažko samdyti. Ant baltų balionų su flomasteriais visi svečiai surašė linkėjimus šventės kaltininkei ir paleidom juos į orą.

Mes tai palinkėjimus surašėme ant kortelių specialių ir paliksime jas vaikučiui, o kad visi palinkėjimai išsipildytų į ežerą vakare paleidome popierines vandens lelijas. Vaizdas buvo nuostabus bigsmile.gif

Atsakyti
Sveikos smile.gif

Na, šauniai praėjo krikštynos, tėveliai liko patenkinti mūsų dovanomis. Gerai, kad nepirkome nei investicinio aukso, nei sidabrinio šaukštelio - visa tai gavo nuo kitų giminaičių smile.gif

Ką gi, paskutinė atostogų savaitė, ji pralėks nepamatyta, bet reikia išspausti iš jos viską, kas įmanoma biggrin.gif Labai tikiuosi, kad vyras gaus penktadienį laisvą, nes visos savaitės nieks nedavė schmoll.gif O norėjosi į Nidą.
Atsakyti
stai koki ivyki as isgyvenau, tik dabar bandau atsigauti
Sestadienį 07,27 10,45 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Šešuoliu g į šulinį įkrito vaikas.

Ugniagesiams vykstant į įvykio vietą buvo gautas patvirtinimas, kad vaikas ištrauktas.

Jį ir ištraukė tėtis. Saugokites šulinių....Cia mano sunus Mantukas
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 08 13, 14:02)
stai koki ivyki as isgyvenau, tik dabar bandau atsigauti
Sestadienį 07,27 10,45 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Šešuoliu g į šulinį įkrito vaikas.

Ugniagesiams vykstant į įvykio vietą buvo gautas patvirtinimas, kad vaikas ištrauktas.

Jį ir ištraukė tėtis. Saugokites šulinių....Cia mano sunus Mantukas

O siaube... blink.gif Vaikutis nesusižeidė labai?
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 08 13, 14:51)
O siaube...  blink.gif Vaikutis nesusižeidė labai?

jis laimes kudikis, is 5 m aukscio krito, tai koja luzo ir lupa susiuvo... baisu ir psisiminti... asaru pakalnes
Atsakyti
Oi indvai kokia nesmagi istorija.. Linkiu kuo greičiau susigydyti žaizdeles 4u.gif

Aquarel, lelijos ežere turėjo pasakiškai atrodyti wub.gif

Guosne, tikiuos ir aš, kad gausit laisvą 5dienį ir aplankysit jūrą 4u.gif Kad ir mažiau dienų wink.gif

Skaičiuoju jau ir aš savo paskutines atostogų dieneles, kitą savaitę teks grįžti į rutiną smile.gif Mašinos genda pakaitom.. Tai viena, tai kita, laimei tik, kad ne abi iš karto smile.gif Tai pasidalinam, ypač per atostogas nesunku.

Žiūrim dabar per atostogas su vyru serialą "Games of Thrones", kaip užsikabliavom, negalim sustoti biggrin.gif Tik tuoj jau baigsim trečią sezoną ir spirgėsim su visais kitais pirmuosius peržiūrėjusiais, kol naujas pasirodys, nes kolkas nėra.
Atsakyti
Indvai, tikrai laimės kūdikis. Stiprybės ir sveikatytės 4u.gif

ėtme, deja, negavo laisvadienio, tad jūra nukeliama bobų vasarai smile.gif Mes per kelias dienas pažiūrėjome The Killing, Homeland... Kaip ligoniai kokie, pasižiūrime seriją, po to dar vieną. Vieną savaitgalį taip ir sėdėjom žiūrėdami biggrin.gif Dabar laukiame naujų serijų, gerai, kad tik po vieną išleis, o ne visas iškart, o tai vėl sėdėtume per naktis biggrin.gif

Galvojome ir mes žiūrėti Games of Thrones, bet kažkodėl ir vilioja, ir ne. Gal tegul nevilioja, nes baigiasi atostogos, nebus kada žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Et.. Na per bobų vasarą irgi bus smagu pailsėti wink.gif Pasižymėsiu tuoj tavo serialų pavadinimus, reik ko nors naujo ir įdomaus akims smile.gif Gal dar kas kokių rekomenduotinų žinot? Nors kai atostogos baiginėjasi, tai irgi su laiku bus prasčiau po jų.
O "Game of Thrones" tikrai labai patiko, tik vietom tikrai žiaurokas ir aš kaip gan jautri žiūrovė neretai užsidengdavau akis arba išeidavau į kitą kambarį su dingstim biggrin.gif
Atsakyti
Tau priminus apie serialus, tai nusprendžiau paieškoti dar rekomendacijų. Vakar pradėjome žiūrėti "Under The Dome", peržiūrėjome visas serijas, lauksime kitų biggrin.gif
O šiandien pabandėme "Suits" - išgirtas, lyg ir nieko smile.gif
Dar skaičiau, kad neblogas yra "Newsroom" ir "Da Vinci Demons, Arrow".
Atsakyti
Skaitinėjus jūsų plepesius apie serialus ir tokia atsilikus pasijaučiau, nes nė vieno išvardinot negirdėjau ir net neįsivaizduoju apie ką jie doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš išvis niekada serialų nežiūrėjus buvau, bet šią vasarą pabandžiau vieną su vyru pažiūrėti ir užkibau smile.gif Paskaitinėju tinklaraščiuose, pažiūriu trailer'į ir bandom žiūrėti smile.gif Bet gal reiks apmažinti, nes visgi baigiasi atostogos, pirmadienį į darbą, o po darbo reikia naudingesnės veiklos biggrin.gif
Atsakyti