Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

QUOTE(indvai @ 2013 07 22, 21:10)
na musus krikstynos pries metus buvo, tai man svariausia buvo baznycia ir kad mes ten vieni butume... jokiu diplomu ar laikrasciu nebuvo, dovaneles tik kriksto tevams ir seneliams, kavinej pavalgem, keleta zaidimu pazaidem pasokom ir namo smile.gif

Mes irgi nedarom jokių diplomų, laikraščių ir pan. Nepatinka man tokie dalykai schmoll.gif Nežinau, kur po to dėt tokius dalykus blush2.gif

QUOTE(Wild Pearl @ 2013 07 23, 07:46)
Aquarel sugalvota mintis ir tema tikrai labai smagiai skamba, tikrai bus smagus prisiminimas.. wub.gif


Ačiū už įvertinimą blush2.gif tikiuosi, kad viskas pavyks ir bus tikrai smagu ax.gif o jūsų visų paprašysiu laikyt kumštukus, kad tik tą dieną nelytų biggrin.gif nes tada vaikam batutą teks kambary pripūst lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 22, 10:03)
Taip, turiu alergiją šalčiui  unsure.gif Bent jau man alergija šaliui pasireiškia tik kai būna drėgmė- vasarą negaliu staigiai šokt į vandenį, turiu iš lėto pratintis, rudenį nuo šalto, darganoto oro ir pan. Žiemą man nebūna nieko, jei būna sausas šaltis  g.gif

Ir man panasiai, su dregme labiau pasireiske alergija, bet nuraminai, kad ziema nieko nebuna, gal ir man nebus, prie progos dar su gyd. reiks pasikonsultuoti.
Kokias saunias krikstynas sugalvojai bigsmile.gif Linkiu gero oro, laikysiu kumscius mirksiukas.gif
Musu krikstynos buvo beveik pries metus, buvau padarius vieno puslapiuko krikstynu laikrastuka apie vaikeli, su jo foto, vardo reiksme, reiksmingomis datomis, na toks informatyvus laikrastukas gavosi, ir scenariju buvau paruosus, kad nebutu tik sedejimas prie stalo, tik kad buvo labai salta ta diena, nors ir rugsejis buvo, bet kieme negalejome buti.
Wild perl, man irgi truksta saules, bet lyg atsilima zada savaitgali, tai pasisildysime:mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2013 07 23, 11:56)
Ir man panasiai, su dregme labiau pasireiske alergija, bet nuraminai, kad ziema nieko nebuna, gal ir man nebus, prie progos dar su gyd. reiks pasikonsultuoti.
Kokias saunias krikstynas sugalvojai bigsmile.gif Linkiu gero oro, laikysiu kumscius mirksiukas.gif
Musu krikstynos buvo beveik pries metus, buvau padarius vieno puslapiuko krikstynu laikrastuka apie vaikeli, su jo foto, vardo reiksme, reiksmingomis datomis, na toks informatyvus laikrastukas gavosi, ir scenariju buvau paruosus, kad nebutu tik sedejimas prie stalo, tik kad buvo labai salta ta diena, nors ir rugsejis buvo, bet kieme negalejome buti.
Wild perl, man irgi truksta saules, bet lyg atsilima zada savaitgali, tai pasisildysime:mirksiukas:

Pasikonsultuok būtinai. Man tai darė kraujo tyrimą ir patvirtino tokią ligą, bet sakė, kad gydymo nėra jokio schmoll.gif saugotis kepurėmis, šalikais, pirštinėmis ir pan.
Na, mes tikimės gero oro ax.gif mini planą scenarijų turiu ir aš, kad nebūtų užkąskim- išgerkim doh.gif o kokių atrakcijų buvai susigalvojus? tikiuos, viskas pavyks, po to papasakosiu ar pasisekė ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras turi alergiją šalčiui, drėgmei ar darganai. Na, pasireiškia dažniausiai, kai subjūra oras, būna šalta, pučia vėjas, ar vasarą suprakaitavus ir papūtus vėju. Pradeda šerpėtoti veidas, tekėti skystis.
Kiek tyrimų padaryta, tiek daktarų aplankyta ir nežinia, kas čia ir kaip gydytis. Tiesiog saugosi, o kai jaučia, kad prasideda, tepa atrastu kremu (išbandė daugybę vaistų). Labai nepavydėtina alergija...

Norisi man jau saulytės smile.gif
Ką veikinėjate namuose? Aš bandžiau virti apelsinų marmeladą biggrin.gif Reikės ragauti prie mėsytės smile.gif Gal žinote kokių kitokių pagardų mėsai ar sūriui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 07 24, 11:28)
Mano vyras turi alergiją šalčiui, drėgmei ar darganai. Na, pasireiškia dažniausiai, kai subjūra oras, būna šalta, pučia vėjas, ar vasarą suprakaitavus ir papūtus vėju. Pradeda šerpėtoti veidas, tekėti skystis.
Kiek tyrimų padaryta, tiek daktarų aplankyta ir nežinia, kas čia ir kaip gydytis. Tiesiog saugosi, o kai jaučia, kad prasideda, tepa atrastu kremu (išbandė daugybę vaistų). Labai nepavydėtina alergija...

Norisi man jau saulytės smile.gif
Ką veikinėjate namuose? Aš bandžiau virti apelsinų marmeladą  biggrin.gif Reikės ragauti prie mėsytės smile.gif Gal žinote kokių kitokių pagardų mėsai ar sūriui? smile.gif

Deja, bet gydymo jokio ir nėra verysad.gif tiesiog lieka saugotis ir tepti odą apsuaginiais ir pan. kremais, ką tavo vyras ir taip daro.

Pati nesu gaminusi, bet vienas giminaitis sakė, kad dabar išsivirė kažkokio pagardo iš juodųjų serbentų ir baziliko g.gif nežinau, kaip ten gavos, dar nedavė paragaut biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Po apsilankymo pas tėvus atsivežiau tiek gėrybių, kad po to teko sukti galvą, kur viską naudoti. Teko virti. Prisiviriau įvairių gėrybių po porą stiklainėlių, visą dieną užtrukau biggrin.gif Daugiau nevirsiu biggrin.gif

Kur vėl dingusios?
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

Po krikštynų maratono ir atostogų, vėl namuose esu ax.gif
QUOTE(Guosnė @ 2013 08 03, 09:22)
Sveikos smile.gif

Po apsilankymo pas tėvus atsivežiau tiek gėrybių, kad po to teko sukti galvą, kur viską naudoti. Teko virti. Prisiviriau įvairių gėrybių po porą stiklainėlių, visą dieną užtrukau  biggrin.gif Daugiau nevirsiu  biggrin.gif

Kur vėl dingusios?

Va va, ir aš nemėgstu tų virimų. Atrodo, porą tokių sitklainiukų, porą tokių, o po to jau ir pilnos lentynos prikrautos doh.gif

Atsakyti
Kaip praėjo krikštynos? Kaip mažylis jautėsi? smile.gif

Artėja mūsų dvejų metų sukaktis. Galvoju, ką įdomesnio nuveikus ar kokią staigmeną sugalvojus. Gal kas pasiūlysite? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 08 06, 15:40)
Kaip praėjo krikštynos? Kaip mažylis jautėsi? smile.gif

Artėja mūsų dvejų metų sukaktis. Galvoju, ką įdomesnio nuveikus ar kokią staigmeną sugalvojus. Gal kas pasiūlysite?  g.gif  smile.gif

Pačios krikštynos praėjo labai puikiai. Mažasis buvo piktas, kol bandėm pasidaryt fotosesiją ir bažnyčioje doh.gif visos ceremonijos metu man ant rankų prakabėjo doh.gif po ceremonijos, grįžus namo, vaikas tą pačią min. pasikeitė ir ėjo siust su vaikais. Išnomuotas batutas pasiteisino visais 200% proc.- vaikai buvo pradingę jame, niekam nereikėjo sukt galvos, kur vaikai ir ką jie daro thumbup.gif

Mums irgi artėja tokia pat proga, tai suku galvą- kąąąą daryyyyyt doh.gif
Atsakyti
O ką krikštatėviai vaikiukui dovanojo? Jei ne paslaptis ax.gif

Mano vyras atskirai nuo krikšto mamos dovanos. Bus bendra dovana nuo mūsų. Galvojame pinigais dovanoti ir interjero raides su vaiko vardu. Pagalvojau, kad tie tradiciniai dalykai nelabai panaudojami. O gal vietoj pinigų kokią investicinę aukso monetą ar pan. g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Pradėjau savo ilgąsias (2 sav) atostogėles 1dienį, kaip gera daug miegoti, tinginiauti thumbup.gif Dar su vyru nemažai pavažinėjam dėl namo reikalų. Pasidžiaugsiu, jau stovi pamatai blush2.gif

Kalbat apie krikštynas, pamenu ir mūsų krikšto mergaitės dieną smile.gif Buvo gražu, jauku ir balta smile.gif Mūsų išankstinė dovanėlė buvo mano jai nunerta krikšto suknelė, o per pačią šventę padovanojom pakabutį su laumžirgiu smile.gif Na, pasipuošti juo, manau, galės jau netrukus, jau paaugus protinga mergaitė smile.gif Dar bažnyčioje ir po to gamtoje pafotografavo mūsų pažįstamas fotografas, tai irgi buvo mūsų dovana, nes tėveliai patys neplanavo kažko samdyti. Ant baltų balionų su flomasteriais visi svečiai surašė linkėjimus šventės kaltininkei ir paleidom juos į orą.

Mudviejų vestuvių tai ant nosies jau 4 metukų sukaktis, bet nieko labai manau neplanuosim, gal namie vyniuko paskanausim smile.gif Ar kur centre pavaikštinėsim, o gal prie ežeriuko pikniką.. smile.gif Bet smagu vistiek tokias šventes paminėti, širdutei miela wub.gif
Atsakyti
ėtme, džiugu, kad atostogauji. Kur nors važiuosite pailsėti? smile.gif
Namo pamatai - gera pradžia thumbup.gif

Man liko savaitėlė ir kulniuosiu į darbą. Net nežinau, ar noriu, ar ne, bet du mėnesiai pralėkė akimirksniu unsure.gif
Atsakyti