Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

esam esam... vis cia tyluma, mes atostogaujam tai tik siandien namo grizom... pabusim savaitele
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kaip nustebau radusi temą priekyje biggrin.gif

Mes tik šiandien grįžome iš Birštono, pasilepinome procedūrose wub.gif

Kaip gyvuojate? Kaip vasarą leidžiate? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos,

ir as sveikinu diplomuotas merginas clap.gif

pas mus viskas tas pats, atostogaujame tai sen, tai ten, dar buvom draugu vestuvese, daznai pas tevus nuvaziuojame pasisveciuoti - taip ir bega vasara.

Aquarel, ar tik ne alergija salciui turi, kad maudytis negali? Man pries pora savaiciu pasireiske si alergija, po maudyniu ezere istino rankos, isbere visa kuna baltom demem, susilus lengvai praejo ir tinimas atslugo, bet jautrumas salciui isliko, kazkuria diena issiemiau is saldytuvo salto gerimo buteli - pirstai is karto sutino, dar kazkuri vakara beeinant per lietu namo aplipo kojas suslapusi suknele - isbere kojas. Gyvenime nesu susidurusi su tokiais dalykais - kazin, kas ziema bus?
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 07 19, 18:08)
esam esam... vis cia tyluma, mes atostogaujam tai tik siandien namo grizom... pabusim savaitele



QUOTE(Guosnė @ 2013 07 19, 18:36)
Sveikos smile.gif

Kaip nustebau radusi temą priekyje  biggrin.gif

Mes tik šiandien grįžome iš Birštono, pasilepinome procedūrose  wub.gif

Kaip gyvuojate? Kaip vasarą leidžiate? smile.gif

Tai parsiradot pagaliau į temą biggrin.gif
Mes vasarą leidžiam tarp Vilniaus ir Molėtų- darbo dienos mieste, savaitgaliai gamtoje ax.gif dabar intensyviai ruošiuosi krikšytnoms, kurios jau šį savaitgalį bigsmile.gif

QUOTE(Rozyte23 @ 2013 07 19, 20:44)

Aquarel, ar tik ne alergija salciui turi, kad maudytis negali? Man pries pora savaiciu pasireiske si alergija, po maudyniu ezere istino rankos, isbere visa kuna baltom demem, susilus lengvai praejo ir tinimas atslugo, bet jautrumas salciui isliko, kazkuria diena issiemiau is saldytuvo salto gerimo buteli - pirstai is karto sutino, dar kazkuri vakara beeinant per lietu namo aplipo kojas suslapusi suknele - isbere kojas. Gyvenime nesu susidurusi su tokiais dalykais - kazin, kas ziema bus?

Taip, turiu alergiją šalčiui unsure.gif Bent jau man alergija šaliui pasireiškia tik kai būna drėgmė- vasarą negaliu staigiai šokt į vandenį, turiu iš lėto pratintis, rudenį nuo šalto, darganoto oro ir pan. Žiemą man nebūna nieko, jei būna sausas šaltis g.gif
Atsakyti
Aquarel, papasakok plačiau apie krikštynas kas kaip smile.gif Mes irgi keliausime į krikštynas, vyras krikštatėvis bus.
Man dar iškilo toks klausimas, o dovanos per krikštynas iš svečių dovanojamos? Kokios? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 07 22, 13:49)
Aquarel, papasakok plačiau apie krikštynas kas kaip smile.gif Mes irgi keliausime į krikštynas, vyras krikštatėvis bus.
Man dar iškilo toks klausimas, o dovanos per krikštynas iš svečių dovanojamos? Kokios? smile.gif

Mes organizuojame krikštynas tema- Jūra. Visų svečių paprašėme, kad savo aprangoje turėtų mėlyną spalvą, vaikučiui nupirkau rūbelius lininius kaip jūreivio kostiumėlį wub.gif Vieta, kur bus švenčiama papuošime baltais ir mėlynais pom- pom burbulais, balionais ir visa kita bus balta ir mėlyna spalvų, užsakiau tortą laivo formos ax.gif po ceremonijos bažnyčioje leisime balionus, kad išsipildytų palinkėjimai vaikučiui. Vakarui susigalvojau žaidimų, vaikams išnuomavome pripučiamą batutą- pilį, kad nereiktų ganyti po mišku jų ax.gif Kai sutems į ežerą paleisime vandens lelijas (liko jų nuo vestuvių tai panaudosim biggrin.gif )
Dėl dovanų tai kaip kas nori, mes nieko neprašėm, o kas klausė, tai sakėm, kad vaikui užteks kokio žaislo. Kadangi pas mus vyrukas, tai iš karto atkrito tokios dovanos, kaip grandinėlės, papuošalai, medalionai ir pan. Nuo savęs mes nupirkome baltą rožančių, kuris yra su specialia odine dėžute jam saugoti. Nusinešime į bažnyčią, kad pašventinų per krikštynas smile.gif
Atsakyti
Skamba tikrai labai šauniai smile.gif O svečiams dovanosite dovanėles? Nes mūsiškėse krikštynose lyr ir galvoja.

Ankčiau galvojau, kad krikštynos gerokai paprastesnė šventė, bet žiū, kad vos ne kaip vestuvės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 07 22, 14:13)
Skamba tikrai labai šauniai smile.gif O svečiams dovanosite dovanėles? Nes mūsiškėse krikštynose lyr ir galvoja.

Ankčiau galvojau, kad krikštynos gerokai paprastesnė šventė, bet žiū, kad vos ne kaip vestuvės  ax.gif

Dovanėlės bus tik iš anksto paruošti mašeliai su saldainiais ant kurių užrašyta- Krikštynų lauktuvės smile.gif (pamaniau, kad taip gražiau atrodys, nei išvažiuojant svečiams namo, ieškot maišelių, dėželių, kur kokį saldainį kam lauktuvių įdėt doh.gif ) na ir po žaidimų, kokius "prizus" laimės tai tokias dovanas ir turės biggrin.gif
Mes irgi galvojom padaryti tik krikštą ir vakarienę, bet išsiplėtėm šiek tiek blush2.gif nes norėjos ir vietą pasipuošti, ir kokios įdomesnės veiklos nei vien tik sėdėt ir valgyt doh.gif Tai mes dar nedarom visokių diplomų, krikštukų laikraštukų ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
O kokį fotografą samdotės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 07 22, 14:36)
O kokį fotografą samdotės? smile.gif

Atsitiktinai radau vietinę fotografę, kuri pafotografuos porą val. tik už 120 lt biggrin.gif nusismadėme, kad pafotografuotų tik prieš ceremoniją, patį krikštą ir po ceremonijos porą kadrų ax.gif
Atsakyti
na musus krikstynos pries metus buvo, tai man svariausia buvo baznycia ir kad mes ten vieni butume... jokiu diplomu ar laikrasciu nebuvo, dovaneles tik kriksto tevams ir seneliams, kavinej pavalgem, keleta zaidimu pazaidem pasokom ir namo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

Oras paniuręs, lietus lyja, net nesinori niekur eiti..Bet teks pašlapti.. smile.gif

Aquarel sugalvota mintis ir tema tikrai labai smagiai skamba, tikrai bus smagus prisiminimas.. wub.gif


Pas mus viskas teka sena vaga, vasara jau greitai pasibaigs o man vis trūksta saulės šilumos.. blush2.gif


Atsakyti