Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Sveikos smile.gif

Kaip gaila, kad šiek tiek atvėso. Tikiuosi, kad savaitgalis bus šiltas, norime vykti pastovyklauti prie ežerų.

ėtme, orientacinį ralį organizavo pati darbovietė, tai gal jis kiek skiriasi nuo mieste organizuojamų. Mes važinėjomes po Vilniuje ir Trakų raj. esančius įvairius objektus. Gavome žemėlapį su 18 objektų, reikėjo išsirinkti 10 ir nuvažiavus į vietą gauti daiktinį įrodymą, kad ten buvai (nuotrauka netiko), tai kalbinome ir vienuoles, ir seniūnus, ir bobulytes, kurios, pvz., prie piliakalnio gyvena, o aplink daugiau nieko nėra smile.gif Smagu buvo, tikrai. Norėčiau pakartoti.

Man jau kitą antradienį įteiks diplomą, vyras pasiims laisvadienį, tai ką nors veiksmine. O nuo kitos dienis man jau atostogos. Labai laukiu, nors tiksliai nežinau, ką veiksime, nes neaišku dėl vyro atostogų.
Atsakyti
Skamba labai įdomiai smile.gif Mes, tiesa, galvojom dalyvauti orientaciniame mašinomis, kur rengia Vilniaus mieste.. Bet kiti sako, kad ten visi labai greit laksto, nesinori, kad būtų pavojinga. Matysim smile.gif Bet kas dalyvavo, tiem labai patiko.

Vakar visą dieną su tėvais ir sesės šeimyna praleidom Trakuose, vyko viduramžių šventė, plaukiojom laiveliu, labai patiko, oras puikus smile.gif Tik mano vyras keliauti kartu negalėjo, nes pradėjom kitą svarbų etapą, sode jau tvarkingai išrikiuoti, išgręžti ir išbetonuoti poliai pamatams bigsmile.gif
Atsakyti
Mes savaitgalį praleidome pas vyro senelius sodyboje smile.gif

Beliko šiandien parašyti vieną ataskaitą (žiauriai tingiu), dvi dienas į darbą ir viskas - atostogos thumbup.gif

Ieškomės kompanijos savaitgalį pastovyklausti prie ežerų, draugai nepasirašo...

ėtme, patys statotės ar samdotės?
Atsakyti
Oi kaip pavydu dėl atostogų, nors ir pati turėsiu jau visai greit savaitėlę - nuo penktadienio smile.gif labai laukiu..

O namuką mūrys vyro tėtis, kiek galės savaitgaliais prisidės ir vyras, pagalbinį samdom studentą. Pasiaugins per vasarą raumenukus fiziškai padirbęs smile.gif Ir aišku dalį darbų samdom/samdysim, pvz nustumdyti žemes, gręžti polius ir kitus, kurių tėtis pats nepadarys smile.gif

Kaip, Guosne, tavo ataskaita? Įveikei? rolleyes.gif

Aquarel, tai tau irgi reik į baseinuką su mažuoju, vanduo šiltas thumbup.gif

Aš dar šiemet nepasižymėjus jokiam vandeny už namų sienų. Bet šiaip labai mėgstu plaukioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ėtmė @ 2013 06 17, 00:30)
Oi kaip pavydu dėl atostogų, nors ir pati turėsiu jau visai greit savaitėlę - nuo penktadienio smile.gif labai laukiu..

O namuką mūrys vyro tėtis, kiek galės savaitgaliais prisidės ir vyras, pagalbinį samdom studentą. Pasiaugins per vasarą raumenukus fiziškai padirbęs smile.gif Ir aišku dalį darbų samdom/samdysim, pvz nustumdyti žemes, gręžti polius ir kitus, kurių tėtis pats nepadarys smile.gif


Aquarel, tai tau irgi reik į baseinuką su mažuoju, vanduo šiltas  thumbup.gif

Aš dar šiemet nepasižymėjus jokiam vandeny už namų sienų. Bet šiaip labai mėgstu plaukioti smile.gif

Tai kada bus galima sveikint su įkurtuvėmis? biggrin.gif ax.gif
Su mažuoju ir turškiames jo baseine, bet reiks gal jau bandyti ir į ežerą lįst, nes vanduo ne toks jau baisus atrodo ax.gif
Atsakyti
Na įkurtuvės dar toli toli, pusantrų, gal du metukai, jei jokių nesklandumų smile.gif Bet netruks ir jie prabėgti smile.gif
Atsakyti
ėtme, manau, kai darbų darbelių bus, tai greit pralėks tie meteliai ir galėsite kurdintis smile.gif Beje, jei ne paslaptis, namo statybai ėmėte paskolą?

O man atostogos thumbup.gif thumbup.gif
Galvojame savaitgalį į Molėtus palėkti prie ežerų, bet gaila, kad nė vieni draugai nenori / negali, tai svarstome su vyru, ar dviese važiuoti, ar ne smile.gif Gal kuri galite ką nors pasiūlyti šiame krašte? smile.gif

Aquarel, ar gavai jau diplomą? smile.gif Aš antradienį atsiėmiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guosnė: 20 birželio 2013 - 08:41
QUOTE(Guosnė @ 2013 06 20, 09:41)
O man atostogos  thumbup.gif  thumbup.gif
Galvojame savaitgalį į Molėtus palėkti prie ežerų, bet gaila, kad nė vieni draugai nenori / negali, tai svarstome su vyru, ar dviese važiuoti, ar ne smile.gif Gal kuri galite ką nors pasiūlyti šiame krašte? smile.gif

Aquarel, ar gavai jau diplomą? smile.gif Aš antradienį atsiėmiau  wub.gif

Aš kiekvieną savaitgalį būnų Molėtuose prie ežero biggrin.gif nuo kitos sav. ten ir atostogausim ax.gif
Aš diplomą pasiimsiu tik po Joninių, nes tik 25 d. bus diplomų teikimas, o anksčiau man niekas jo nedavė. Tai prieš ceremoniją nueisiu pas metodininkę savo ir pasiimsiu. Bet geras jausmas, kai jau atsiimsi išvargtą popierių? biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tau gerai, kai sodybą tokioje gražioje vietovėje turite smile.gif
Mes irgi netoliese turime, bet gaila, kad ne ant ežero kranto smile.gif

Buvo tikrai smagu gauti diplomą, man labai gražios VU diplomų įteikimo iškilmės bažnyčioje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 06 20, 14:50)
Kaip tau gerai, kai sodybą tokioje gražioje vietovėje turite smile.gif
Mes irgi netoliese turime, bet gaila, kad ne ant ežero kranto smile.gif

Buvo tikrai smagu gauti diplomą, man labai gražios VU diplomų įteikimo iškilmės bažnyčioje smile.gif

Kad tas ežeras tai man ir nebūtinas- maudausi jame retokai, nes labai gilu ir kol man įšyla vanduo ir vasara baigiasi biggrin.gif

VU tikrai gražiai suorganizuoja diplomų teikimus smile.gif aš pasitenkinsiu metodininkės kabinetu biggrin.gif
Atsakyti
sveikinam visas diplomuotas merginas ir linkim kad diplomas stalciuj neguletu smile.gif
o mes savaitgali i sodyba prie ezero lekiam, namie karsta juodai tai nieko neveikiu
Atsakyti
Sveikos, na yra dar čia kas nors? ax.gif
Atsakyti