Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

QUOTE(ėtmė @ 2013 05 29, 20:56)
Tai va tą ir turėjau omeny, kad visad lyja.. Bet gal šiemet bus išimtis? biggrin.gif

Vilnius Challenge tai multisporto varžybos smile.gif Mano gan daug pažįstamų dalyvauja, tai pagalvojau, gal ir iš jūsų kuri  ax.gif

Tavo Joninės irgi nusimato smagios wink.gif Artimųjų kompanijoje - kas gali būti geriau  thumbup.gif

Ale tu matai, kokie renginiai vyksta mieste, o aš net negirdėjau biggrin.gif
Na, tikiuos, kad išdegs tas planas dėl Joninių g.gif
Kaip kyciaus sveikata? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 30 gegužės 2013 - 13:15
Jau laksto po namus kaip raketa, muses gaudo, miauksena thumbup.gif Smagu matyti pasveikusį smile.gif Vaistukai padėjo, tikiuos požymiai nebegrįš ax.gif

Nagi, merginos, kaip kitoms sekasi?

Su Vasara!!! clap.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš sėkmingai apsigyniau magistrą, laukiu dabar įteikimų smile.gif O dar labiau laukiu atostogų, iki kurių liko 18 dienų biggrin.gif

Geri orai, tai stengiamės laiką išnaudoti aktyviai kur lauke. Vakar smagiai dalyvavome orientaciniame ralyje, žiauriai patiko smile.gif

Tik gaila, kad vis dar su ranka turiu problemėlių, vaikštau į reabilitacijas... Tikiuosi, kad greitai susitvarkys.

Beje, gaila, kad tiek daug merginų, kurios buvo įsirašiusios į dalyvavimą temoje, nebesireiškia. Spėju, kad numirs anksčiau ar vėliau ši tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 06 02, 22:01)
Sveikos smile.gif

Aš sėkmingai apsigyniau magistrą, laukiu dabar įteikimų smile.gif O dar labiau laukiu atostogų, iki kurių liko 18 dienų  biggrin.gif

Geri orai, tai stengiamės laiką išnaudoti aktyviai kur lauke. Vakar smagiai dalyvavome orientaciniame ralyje, žiauriai patiko smile.gif

Tik gaila, kad vis dar su ranka turiu problemėlių, vaikštau į reabilitacijas... Tikiuosi, kad greitai susitvarkys.

Beje, gaila, kad tiek daug merginų, kurios buvo įsirašiusios į dalyvavimą temoje, nebesireiškia. Spėju, kad numirs anksčiau ar vėliau ši tema  g.gif

Sveikinu su magistru 4u.gif thumbup.gif šaunuolė 4u.gif tai toliau doktorantūra ar užteks mokslų? biggrin.gif aš jau pasižadėjau, kad daugiau jau nebenoriu jokių mokslų- užteko man šito magistro ax.gif biggrin.gif
Tikrai gaila, kad tema vos gyva beliko unsure.gif o taip smagiai paplepėdvome čia verysad.gif tikriausiai visos vasarai kompus pamiršo... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ėtmė @ 2013 06 01, 00:37)
Jau laksto po namus kaip raketa, muses gaudo, miauksena thumbup.gif  Smagu matyti pasveikusį smile.gif Vaistukai padėjo, tikiuos požymiai nebegrįš  ax.gif

Nagi, merginos, kaip kitoms sekasi?

Su Vasara!!!  clap.gif

Nu va, kaip šaunu, kad kycius jau pasveiko 4u.gif
Mūsų šeimyna dabar jau gyvena vasaros ritmu- darbo dienos mieste, savaitgaliai miške, tai taip ir kursuojam kas kelias dienas ax.gif laukiu, kada vyras galės pasiimt atostogų, tada jau atsikvėpsim nuo tų važinėjimų ir miesto karštumo ax.gif
Atsakyti
sveikos
na pas mus nieko naujo rutina ta pati tik vasara daugiau lauke bunam...dicke darzeli, tetis darbe... atotogaus tik rugpjuti tai as su vaikais pas mama porai savaisiu liepa leksiu
Atsakyti
Guosne, sveikinimai su magistru ir nuo manęs 4u.gif Tikiuosi, kad reabilitacijos padės rankai. Mano vyrui rudenį plaštaka buvo skilus, pradžioj tiesiog skaudėjo, neįtarė, kad skilo.. Bet pasirodžius gydytojam peršvietė, irgi išrašė mankštelių, pasireabilituoti dvi savaites, tai labai padėjo, jau beveik ir nesijaučia.
Galvojom ir mes kada sudalyvauti orientaciniame po miestą su mašinomis, bet taip ir neprisiruošėm kolkas smile.gif Papasakok smulkiau, kaip ten viskas vyksta? Labai įdomu smile.gif

Aquarel, kaip smagu, kad dažnai iškeliaujat į gamtą, į mišką. Super! Pailsit nuo miesto, grynu oru plaučius palepinat wink.gif

indvai, pas mamą paatostogauti gerai, palepins thumbup.gif Tik vyrui liūdna bus vienam likti smile.gif

Gaila tikrai, kad daug merginų dingo.. Bet gal dar grįš wink.gif Arba gal atsiras naujų plepučių iš mūsų miesto, norinčių bendrauti 4u.gif
Atsakyti
oi kaip temute mirsta...
lauke vesu, kaip gera ax.gif
Atsakyti
Vėsu, malonu, ir labai gražiai paukščiukai pro atvirą langą čirpauja wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Pasirodau po karštojo savaitgalio ir aš blush2.gif Negaliu, kaip taip saulė kaitriai kaitina, energijos nulis.. doh.gif Jau geriau vėsesni orai būtų, nors vėjo kiek pūstų. smile.gif

etmė aš irgi manau, kad reiktų naujo gūsio į namučius mums, bet nieko, svarbu yra noras bendrauti ir rudeniop diduma paklidelių sugryš, reikia tikėtis. 4u.gif

Kaip laikotes? Kur vasarojate ? mirksiukas.gif

Skanios rytinės kavos visoms ir lengvo pirmadienio ryto.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Pearl: 10 birželio 2013 - 05:31
Sveikos, merginos, štai ir mes jau po savaitgalio iš miškų glūdūmos biggrin.gif pašėrėm uodus neblogai doh.gif prisivalgėm braškių už kosminę kainą blink.gif

QUOTE(ėtmė @ 2013 06 09, 00:41)
Aquarel, kaip smagu, kad dažnai iškeliaujat į gamtą, į mišką. Super! Pailsit nuo miesto, grynu oru plaučius palepinat wink.gif


Aga, pailsim ir uodus pašeriam biggrin.gif doh.gif vyras jau išbandė ežero vandens šiltumą...aš tai taip ir neišdrįsau blush2.gif man šaltaaaaa..... blush2.gif
QUOTE(Wild Pearl @ 2013 06 10, 06:30)

Kaip laikotes? Kur vasarojate ? mirksiukas.gif


Laikomės neblogai- laukiu Joninių, nes vyksim namo, pas mano tėvus, ten susitiksim su mano brolio šeimyna iš pajūrio, draugas su šeimyna atlėks thumbup.gif o po Joninių atsiimsiu savo išvargtą magistro diplomą smartass.gif ir tada jau laukia krikštynų organizavimas ax.gif va, kiek darbelių, kiek darbų vasaros pradžiai bigsmile.gif

Kokių planų vasarai merginos turit? ax.gif
Atsakyti
savaitgali ir as maudziausi su vaikais... mazius tai eina jam nesalta visai, o man tai atsivesinti gerai bet ilgiau vandeni neisbunu
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 06 10, 13:22)
savaitgali ir as maudziausi su vaikais... mazius tai eina jam nesalta visai, o man tai atsivesinti gerai bet ilgiau vandeni neisbunu

Mano mažajam irgi nešalta- jam atsukom žarną su vandeniu iš ežero, dar baseiną prileidom, tai davės iki nukritimo biggrin.gif
o man tai reikia saugotis šalto vandens, nes turiu bjaurią ligą, dėl kurios negaliu maudytis šaltame vandenyje, todėl į ežerą lendu tik antroje vasaros pusėje verysad.gif
Atsakyti