Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

QUOTE(indvai @ 2013 05 07, 13:13)
gal kuri buvot savaite druskininkuose? pasidalinkit info kur geriausia ir kur kaina normaliausia... ziuriu egle plius bet kainos nemazos....zadu vaziuoti pailseti su vaikuciais bet cia dar tik planas

Mes buvom kovo mėnesį 5 dienas smile.gif apsistojome Grand Spa Lietuva viešbutyje. Buvo labai patogu, jog tiesiai iš kambario su chaltais galėjome nueit į vandens parką. Patiko, kad nebuvo ten labai daug žmonių, mažiui labai patiko varlinuke taškytis. Ten dirba labai šaunios auklės, buvome palikę mažąjį porą kartų ten vaikų žaidimų kambaryje, tai vaikis mūsų net nepasigedo ir nepastebėjo, kaip išėjome biggrin.gif taip pat restoranuose labai malonūs darbuotojai- vieną vakarą pavėlavome į vakarienę, tai davė indus, kad įsidėtume maisto ir pavalgytume kambaryje. Po to vakare pakilus į panoraminį restoraną, padavėjos pasiteiravo ar gavo vaikas pavalgyti, nes sužinojo, kad nespėjome į vakarienę ir gal reikia ką nors pagaminti jam thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Nusiėmaiu gipsą, bet ranka nelabai veikianti, teks procedūrintis ir pas kinezeterapeutę keliauti...
Toks geras oras, o aš neturiu ką apsirengti. Kol buvau su gipsu, visai nieko gero negalėdavau apsirengti, nieko pasimatuoti normaliai, ir dabar dar kurį laiką privengsiu parduotuvių, tai liūdna kiek biggrin.gif

Mes planavome važiuoti į Druskininkus, kai parašysiu magistra, bet rankos lūžis pakoregavo planus. Rinkomės, žiūrinėjomės, bet nieko konkretaus neišsirinkome. Šiaip ganėtinai brangu.
Atsakyti
issirinkau eglej+ busiu 5 dienas.. kainos nemazos bet
Atsakyti
Sveikos, ar yra dar cia kas nors, ar tema taip ir nusibaige? verysad.gif
Atsakyti
esu esu...
vis paziuriu kad niekas neraso g.gif kuo taip visi uzsieme? rytoj vyras grizta pailsejas tai namie darbus dalinsimes pusiau liks daugiau laiko kompui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 05 23, 16:45)
esu esu...
vis paziuriu kad niekas neraso g.gif kuo taip visi uzsieme? rytoj vyras grizta pailsejas tai namie darbus dalinsimes pusiau liks daugiau laiko kompui thumbup.gif

Aš buvau užsiėmusi magistro gynimu smartass.gif o dar savaitėlę paatostogavau be kompo biggrin.gif
Kaip sekės Druskininkuose? ax.gif Kaip vyro sveikata? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 05 27, 09:55)
Aš buvau užsiėmusi magistro gynimu  smartass.gif o dar savaitėlę paatostogavau be kompo  biggrin.gif
Kaip sekės Druskininkuose?  ax.gif Kaip vyro sveikata?  smile.gif

jau vyras pirma diena darbe... koja dar puse metu jau kad operacija buvo...
musu masinyte sugedo tai laukiam kol suremontuos
Atsakyti
Tikrai, ramios merginos smile.gif Pavasaris - darbymetis matyt smile.gif
Mano kolegė išėjo iš darbo, tai likau viena atlaikyti visą krūvį smile.gif Negana to, dar truputį namie kitiem padirbu.. Dar namo planavimosi reikaliukai, laikas tempiasi, o leidimo niekaip negaunam. Tai to trūksta, tai ano.. Katinukas apsirgo.. Šiandien pas veterinarą vežėm, paėmė kraujo tyrimams, ryt rezultatus pasakys.. O mažutis liūdnas toks, gulinėja, mažai valgo. Dar pastatė jam lašelinę, vaistukų suleido, tai ir dėl to apsnūdęs. Tikiuos greit pasveiks, trūksta dūkimo namie rolleyes.gif Savaitgalį vyro tėvus aplankėm, ale kad oras nekoks buvo smile.gif
Kaip laukiu atostogų, per Jonines savaitę imsiu, jau bilietus į Barseloną nusipirkom, aplankysim giminaitę, apžiūrėsim meistą, Jonines atšvęsim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ėtmė @ 2013 05 27, 23:44)
Tikrai, ramios merginos smile.gif Pavasaris - darbymetis matyt smile.gif
Mano kolegė išėjo iš darbo, tai likau viena atlaikyti visą krūvį smile.gif Negana to, dar truputį namie kitiem padirbu.. Dar namo planavimosi reikaliukai, laikas tempiasi, o leidimo niekaip negaunam. Tai to trūksta, tai ano.. Katinukas apsirgo.. Šiandien pas veterinarą vežėm, paėmė kraujo tyrimams, ryt rezultatus pasakys.. O mažutis liūdnas toks, gulinėja, mažai valgo. Dar pastatė jam lašelinę, vaistukų suleido, tai ir dėl to apsnūdęs. Tikiuos greit pasveiks, trūksta dūkimo namie rolleyes.gif Savaitgalį vyro tėvus aplankėm, ale kad oras nekoks buvo smile.gif
Kaip laukiu atostogų, per Jonines savaitę imsiu, jau bilietus į Barseloną nusipirkom, aplankysim giminaitę, apžiūrėsim meistą, Jonines atšvęsim bigsmile.gif

Vargšas kyciukas unsure.gif tikiuosi, nieko blogo jam nebus...
Kažkas turės geras Jonines bigsmile.gif net pavydas "sujamė" blush2.gif
Atsakyti
Katinuko tyrimų rezultatai nieko labai blogo neparodė smile.gif Įtaria, kad tiesiog uždegimas viduj.. Tai tikiuos greit išsigydysim. Šiandien vaistukų gavo, ryt dar dozę gaus ir pagal optimistines prognozes turėtų pasveikti smile.gif Šiandien jau ir vaikšto daugiau po kambarius, ir kažkokią musę jau pasigavęs kramtė biggrin.gif

O Joninės, neabejoju, ir Lietuvoj bus smagios, tik reik kažkur nukeliauti, kur jas švenčia smile.gif Kad tik nelytų, kaip visad...

Kaip gyvuojat? Nedalyvausit kuri savaitgalį Vilnius Challenge? Aš tai eisiu vyro ir savo labai geros draugės palaikyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ėtmė @ 2013 05 28, 22:43)
Katinuko tyrimų rezultatai nieko labai blogo neparodė smile.gif Įtaria, kad tiesiog uždegimas viduj.. Tai tikiuos greit išsigydysim. Šiandien vaistukų gavo, ryt dar dozę gaus ir pagal optimistines prognozes turėtų pasveikti smile.gif Šiandien jau ir vaikšto daugiau po kambarius, ir kažkokią musę jau pasigavęs kramtė biggrin.gif

O Joninės, neabejoju, ir Lietuvoj bus smagios, tik reik kažkur nukeliauti, kur jas švenčia smile.gif Kad tik nelytų, kaip visad...

Kaip gyvuojat? Nedalyvausit kuri savaitgalį Vilnius Challenge? Aš tai eisiu vyro ir savo labai geros draugės palaikyti biggrin.gif

O kada per Jonines nelijo biggrin.gif nepamenu...mes tikriausiai Jonines švęsim pas mano tėvus- atvyks brolis su šeimyna, mūsų bendras draugas su savo šeimyna bigsmile.gif
Pasirodysiu kaip iš medžio iškritus, bet kas tas Vilnius Challenge? blush2.gif vasaros savaitgalių renginius mieste galiu pamiršt, nes visada išvažiuojam į sodybą....o kartais norėtųsi ir mieste į kokį renginį nueit... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 29 gegužės 2013 - 08:56
Tai va tą ir turėjau omeny, kad visad lyja.. Bet gal šiemet bus išimtis? biggrin.gif

Vilnius Challenge tai multisporto varžybos smile.gif Mano gan daug pažįstamų dalyvauja, tai pagalvojau, gal ir iš jūsų kuri ax.gif

Tavo Joninės irgi nusimato smagios wink.gif Artimųjų kompanijoje - kas gali būti geriau thumbup.gif
Atsakyti