Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

QUOTE(indvai @ 2013 04 23, 19:18)
saunuole.... 4u.gif



QUOTE(Guosnė @ 2013 04 23, 23:06)
Sveikos smile.gif Aš tai šiandien jau pridaviau savo darbą, ilgai užtrukau, kol sutvarkiau raštvedybos dalykus... Vienos rankos trūkumas jaučiamas, bet vyras padėjo smile.gif


Aquarel, sveikinu beveik pribaigus darbą  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Guosne, tave su tuo pačiu biggrin.gif Kada tau gynimas? Bet kaip gera "ant dūšios" pabaigus tą darbą rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Šallltas vėjas lauke, blink.gif maniau mus nuneš su vaikais nepasiekus reikiamo taško biggrin.gif doh.gif

Mes vis tame pačiame rate sukamės ir svajojame apie dar šiltesnius orus, vasaros metą wub.gif
Ėjome žibučių rinkti, tai miške kaip gražu, mėlyna.. mėlyna! thumbup.gif
Pasigrožėkite ir jūs nors truputį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wild Pearl @ 2013 04 24, 08:49)

Ėjome žibučių rinkti, tai miške kaip gražu, mėlyna.. mėlyna! thumbup.gif
Pasigrožėkite ir jūs nors truputį
user posted image

Kaip gražuuuuu bigsmile.gif jei nesubjurs orai, šį savaitgalį gal ir mes mausim į mišką žibučių ieškoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 04 23, 22:06)
ėtme, tai jau nutarėte visgi namą statytis? Čia į Restą ruošiatės? Man vyras irgi siūlo smile.gif


Nutarėme jau senokai, tik pradžioj patys visaip bandėm braižytis, bet neapsikentę kreipėmės į architektą, kuo dabar labai džiaugiamės smile.gif Tikiuosi, kad jau neužilgo turėsim rankose statybos leidimą. Taip, į tą pačią Restą keliausim su planais gauti ne vieną gerą pasiūlymą ir sukirsti rankomis smile.gif O jūs irgi kažką rimtesnio planuojat, kad kalbina irgi į parodą vykti?

Wild Pearl, pasakiškas mėlynumas wub.gif

Lendam ir mes su vyru į lauką po truputuką jau, aš su dviračiu, o jis bėgte smile.gif tai maždaug 10km trasą įveikiam, smagu ir man, nes ramiai galiu važiuoti nelėkdama, ir jam, nes bėgioti nori biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, kur visos? g.gif
Aš jau baigiau savo didįjį mokslo darbą, jau atiduotas recenzento vertinimui. Laukiu gynimo dienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 05 02, 09:48)
Sveikos, merginos, kur visos?  g.gif
Aš jau baigiau savo didįjį mokslo darbą, jau atiduotas recenzento vertinimui. Laukiu gynimo dienos  ax.gif

Šaunuole...
o mes nuo pirmadienio vieni liekam, tetis i rebabilitacija isvaziuoja
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 05 02, 13:10)
Šaunuole...
o mes nuo pirmadienio vieni liekam, tetis i rebabilitacija isvaziuoja

Ir ilgai be tėčio būsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 05 02, 14:33)
Ir ilgai be tėčio būsit?  ax.gif

beveik visa geguzes men, na tikiuosi neprailks tas laikas o ir siaip suplanavau savaitgalius kur vaziuosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 05 02, 19:53)
beveik visa geguzes men, na tikiuosi neprailks tas laikas o ir siaip suplanavau savaitgalius kur vaziuosim  ax.gif

Oho ilgokai...Na, bet jei jau susiplanavai, ką veiksite, tai tikrai laikas neprailgs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 05 03, 08:17)
Oho ilgokai...Na, bet jei jau susiplanavai, ką veiksite, tai tikrai laikas neprailgs smile.gif

oi su dviem pipirais tik sukis.. ryte i darzeli, paskui su mazium lauke...na zodziu ratas uzbusrtas o savaitgaliais gimines lankysim...
tik viena paguoda maziau gaminsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 05 03, 13:31)
oi su dviem pipirais tik sukis.. ryte i darzeli, paskui su mazium lauke...na zodziu ratas uzbusrtas o savaitgaliais gimines lankysim...
tik viena paguoda maziau gaminsiu smile.gif

vat šitas dalykas tai labai gera pagalba thumbup.gif nors man patinka gaminti, bet kartais taip noris, kad kas už mane padarytų vakarienę ax.gif
Atsakyti
gal kuri buvot savaite druskininkuose? pasidalinkit info kur geriausia ir kur kaina normaliausia... ziuriu egle plius bet kainos nemazos....zadu vaziuoti pailseti su vaikuciais bet cia dar tik planas
Atsakyti