Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Sveikos smile.gif Na, sulaukėme pavasario? smile.gif

Aš tai paskutinio rytinio šaltuko proga paslydau ir susilaužiau dešinę ranką... Gipsas 4 savaitėms verysad.gif Kiek vargo dabar. Jau ketvirtadienį eisiu į darbą. O magistrinio spausdinimas viena ranka, tai kančia... liko savaitė smile.gif
Atsakyti
Oj, Guosne, kaip sitaip nesekmingai, uzjauciu labai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 04 16, 08:36)
Sveikos smile.gif Na, sulaukėme pavasario? smile.gif

Aš tai paskutinio rytinio šaltuko proga paslydau ir susilaužiau dešinę ranką... Gipsas 4 savaitėms  verysad.gif  Kiek vargo dabar. Jau ketvirtadienį eisiu į darbą. O magistrinio spausdinimas viena ranka, tai kančia... liko savaitė smile.gif


Vaje...kaip čia taip dabar? unsure.gif Sveikatos 4u.gif
Aš irgi vargstu su magistru- pirmadienį jau turiu atiduot, o dėstytoja užsispyrė papildyt vieną skyrių, kuriam info jau niekur nebeiškapstau doh.gif bandysiu derėtis su ja, kad laiko nebėr ieškojimam biggrin.gif

Nirgunde, kaip sekas darbuotis naujoj vietoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosnė @ 2013 04 16, 09:36)
Sveikos smile.gif Na, sulaukėme pavasario? smile.gif

Aš tai paskutinio rytinio šaltuko proga paslydau ir susilaužiau dešinę ranką... Gipsas 4 savaitėms  verysad.gif  Kiek vargo dabar. Jau ketvirtadienį eisiu į darbą. O magistrinio spausdinimas viena ranka, tai kančia... liko savaitė smile.gif

nu va kaip nesekmingai griuvai, greiciau sveik.... 4u.gif
mes rytoj i darzeli keliaujam, o tetis ant operacinio stalo... tfu tfu tikiuosi viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 04 16, 15:07)
nu va kaip nesekmingai griuvai, greiciau sveik.... 4u.gif
mes rytoj i darzeli keliaujam, o tetis ant operacinio stalo... tfu tfu tikiuosi viskas bus gerai

Sveikatos tėčiui 4u.gif
Atsakyti
na mes jau savaite itempa kaip jau ir baigiam...
persivezem teti tai dabar namie trys vaikai:)
Atsakyti
Ei, merginos, kur visos??? unsure.gif cray.gif suprantu, kad pavasaris, gražus oras ir t.t, ale visos kaip į vandenį prapuolėt verysad.gif
Atsakyti
Išlįsiu į dienos šviesą smile.gif Jau ir ta diena saulėta, pavasariška, šilta smile.gif

Guosne, užuojauta dėl rankos. Kad ir per vargus, bet kaip suprantu magistrinis jau baigtas, su kuo labai sveikinu! thumbup.gif Ir Aquarel su tuo pačiu! Darbštuolės atsipūsit dabar smile.gif

indvai, sveikatos tėčiui 4u.gif

Aš (su vyru) užsiėmus dabar namuko projektavimais, renkamės visokias medžiagas, užklausas siuntinėjam. 6dienį į parodą Litexpo žygiuosim, gal dar daugiau taškų padėsim prie įvairių dalių smile.gif Antrą savaitgalį sode aplinką valėm - nupjovėm trukdysiančius medelius ir krūmus, dar reiks kažkaip spėti juos sudeginti, kol galima, arba jau po to kviestis kažką, kad išvežtų, jei lis ir nebus kaip deginti.. Mažesni ir didesni darbai, bet smagu po žingsniuką vis į priekį smile.gif
Atsakyti
Sveikos
as tai darbais uzsikasus, dicke i darzeli nuvesti, parvesti, maziu tai i lauka tai maitinti.. o dar vyra nuvesti tai i ligonine tai perristi tai dar i darba... na zodziu as dabar prie kompo retas svecias...
visosms sveikateles o darbstuolems kurios darbus parase siunciu balioneli 4u.gif
Atsakyti
O iš karto atsiradot biggrin.gif
Taip, taip...aš savo didįjį darbą jau pabaigiau- laukiu vertimo į anglų kalbą ir tada jau spausdinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 04 23, 16:59)
O iš karto atsiradot  biggrin.gif
Taip, taip...aš savo didįjį darbą jau pabaigiau- laukiu vertimo į anglų kalbą ir tada jau spausdinsiu  thumbup.gif

saunuole.... 4u.gif
as rytoj i centra vaziuosiu tai prasiblaskysiu biskuti
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš tai šiandien jau pridaviau savo darbą, ilgai užtrukau, kol sutvarkiau raštvedybos dalykus... Vienos rankos trūkumas jaučiamas, bet vyras padėjo smile.gif

Ta proga gavau gėlių ax.gif

Aquarel, sveikinu beveik pribaigus darbą 4u.gif

ėtme, tai jau nutarėte visgi namą statytis? Čia į Restą ruošiatės? Man vyras irgi siūlo smile.gif
Atsakyti