Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

mamos, o is bodyshop'o renka kuri nors uzsakyma??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 03 13, 22:14)
Prekes gavau labai greitai, net gavus prekes suma buvo tik rezervuota, kaip ir kazkuri forumiete rase. Bet nesuprantu, kodel nuskaicius, dar tebestovi rezervacija? Pirma karta pirkau, tai neismanau smile.gif Pinigai uzsaldyti, o suma nemaza, pirkti nelabai ka begaliu  biggrin.gif


jei pirkotes is SEB korteles, tai man taip pat buvo pinigai ir nuskaiciuoti ir reservuoti, naujove sugalvojo g.gif tai paskambinus i banka isgirdau, kad jie turi terise rezerve laikyti 45dienas ar kiek ten.
paskambinkite i banka ir issiaiskinsite tikrai
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 03 13, 22:36)
jei pirkotes is SEB korteles, tai man taip pat buvo pinigai ir nuskaiciuoti ir reservuoti, naujove sugalvojo g.gif  tai paskambinus i banka isgirdau, kad jie turi terise rezerve laikyti 45dienas ar kiek ten.
paskambinkite i banka ir issiaiskinsite tikrai



butent su SEB banku tikrai taip buna, as savo pinigu kol man jie grazino laukiau 15 darbo dienu...jau tokia nesamone kad neber ziniu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 03 13, 21:39)
butent su SEB banku tikrai taip buna, as savo pinigu kol man jie grazino laukiau 15 darbo dienu...jau tokia nesamone kad neber ziniu  schmoll.gif

paskambinkit arba parašykit jiems, kad atšauktų rezervaciją.
Man neseniai buvo panašiai - GAP užsakymą išskaidė į dvi dalis ir vietoj to, kad nuskaitytų rezervuotą visą sumą, nuskaitė dalimis kaip už atskirus siuntinius, o ta visa suma liko kabėti. Tai per el.bankininkystę parašiau, o jau kitą darbo dieną gavau atsakymą ir atkabintus pinigus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 03 13, 23:36)
jei pirkotes is SEB korteles, tai man taip pat buvo pinigai ir nuskaiciuoti ir reservuoti, naujove sugalvojo g.gif  tai paskambinus i banka isgirdau, kad jie turi terise rezerve laikyti 45dienas ar kiek ten.
paskambinkite i banka ir issiaiskinsite tikrai



Mano bankas DNB NORD. Bet situacija štai tokia ir nuskaityti ir rezervuoti.
Bandysiu banke pasidomėti.

Ačiū visoms patarusioms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 13, 14:51)
o kaip ta firma? nepalūžo dar jums? kaip man baisu su ta elektronika, vis tiek gi ne 10 lt kainuoja.

Pigu.lt stumdo vat tokį, bet jo parametrai prastesni
http://pigu.lt/kompi...amp;mid=2742650
Ai ir dar norėjau paklaust, ar tame buyincoins yra kokie nuolaidų kodukai?

bet cia is PIGU, tai 7 coliu, o ten is kinieciu siunciames 10 coliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 13, 22:05)
bet cia is PIGU, tai 7 coliu, o ten is kinieciu siunciames 10 coliu smile.gif


nu tai ir sakau, kad prastesnis, bet jei kas atsitinka yra kur kreiptis
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 13, 22:50)
paskambinkit arba parašykit jiems, kad atšauktų rezervaciją.
Man neseniai buvo panašiai - GAP užsakymą išskaidė į dvi dalis ir vietoj to, kad nuskaitytų rezervuotą visą sumą, nuskaitė dalimis kaip už atskirus siuntinius, o ta visa suma liko kabėti. Tai per el.bankininkystę parašiau, o jau kitą darbo dieną gavau atsakymą ir atkabintus pinigus mirksiukas.gif


Bankas SEB ir taip pat GAP isskaide i 2 siuntinius. Vadinasi reikes "meiles" laiska ir man rasyti. biggrin.gif Nu bet absurdas, kokie terminai pinigu rezervavimo.

Aciu visoms atsakiusioms, nuraminot, jau galvojau kazkas negerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 13, 13:42)
nuo tos kainos, dar buvo kodukas 7pr.  Tai gavosi 162 Dol su kapeikom smile.gif
O rase ant pakuotes 17 dol su kapeikom smile.gif

Nors kazkam irgi rase, kad tiek, bet sulaike muitine..


As irgi tiek mokejau, parasyta ant siuntinuko buvo 17 dol, bet va reikejo pateikti dokumentus ir 118Lt primoket biggrin.gif
Kazkaip pries tai kai net dviem panelem pavyko, pabandziau, bet va mane is sulaike, kaip sakoma trecias kartas nemeluoja biggrin.gif
Atsakyti
labas vakaras, siandien gavau unserekleineapotheke.de siuntinuka - visoms parasiau email'us ir UgNeliukei AZ... jei kuria praleidau, duokit zinia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 13, 22:15)
nu tai ir sakau, kad prastesnis, bet jei kas atsitinka yra kur kreiptis

o as tai nesakau, kad prastesnis biggrin.gif o, kad mazesnis mirksiukas.gif O tas mazumas, tai ner prastumo pozymis smile.gif
Tiesiog reik lygint tu paciu ismtavimu plancesiu parametrus smile.gif

Siaip varciau berods, Technoramos lankstinuka, ten kazokias nebrangias plansetes reklamavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 13 kovo 2013 - 22:45
QUOTE(keistuole @ 2013 03 13, 22:15)
nu tai ir sakau, kad prastesnis, bet jei kas atsitinka yra kur kreiptis


O kur kreiptis? i pigu.lt? g.gif Tai jie pasiulys grazinti, ir grazins sumoketus pinigus, o grazinta plansete parduos kitam biggrin.gif Cia bendradarbe pasakojo, nes ten dirbo, sake ten visas grazintas prekes prastumia kitam pirkejui, bando laime, gal papuls nepriekabus biggrin.gif
Kaip suprantu, kad kinietukai irgi grazina pinigus, gal kuponu gal kazkaip grynais? Bet tikiuosi neteks, nes kolkas tikrai viskas veikia, naudojames, dar gal neisbandziau visu funkciju, nes pvz nuotrauku kokybe lyg ir ne kokia, bet aprasyme maciau, kad yra parasyta Front camera is 0.3MP, Rear camera is 2.0MP. Kolkas man toks vaizdas, kad nuotraukos 0.3MP, kaip nustatyti 2MP, dar neisiaiskinau doh.gif Tai va cia gal minusas, kad kinieciai neideda lietuviskos instrukcijos lotuliukas.gif
Atsakyti