Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(mazhule @ 2013 03 13, 16:44)
penktdieni uzsakiau viena pora - siandien atsiunte nuoroda smile.gif

QUOTE(klakšt @ 2013 03 13, 18:03)
mano is 5 uzsakymu 2 issiusti, sekimo nuorodas vakar gavau, bet tik viena rodo pagal sekimo nuoroda, kito neranda. trys uzsakymai dar "processed"

Ačiū, kas atsiliepėt 4u.gif

Nu tai ugdaus kantrybę ir laukiu toliau cool.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 13, 15:33)
Pažiūrėjau, bet ten siuntimas 2,95 galioja tik Vokietijoje 4u.gif
O jei norima siųstis į užsienį, tai prašo parašyti jiems prieš užsakant laišką su tiksliu savo adresu ir prekių sąrašu, tada jie galės paskaičiuoti, kiek kainuos siuntimas mirksiukas.gif

Ai vat kaip... 4u.gif Aš įsimečiau į krepšą, susivedžiau LT adresą, siuntimas nepasikeitė, tai jau įsivaizdavau, kad tiek kainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 13, 20:15)
Nagi merginos junkitės, negi niekam daugiau nieko nereik biggrin.gif


pinigus iš karto reikia sumokėti?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 13, 20:51)
pinigus iš karto reikia sumokėti?

Kai padarysiu užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2013 03 12, 17:10)
Gal kuri kaunietė artimiausiomis dienomis darys MUA užsakymą? Prisijungčiau smile.gif Parašykite AŽ

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 03 13, 18:50)
o kaip jus per uk perkat ir sumokat paypalu? nes jau ne vienoje parduotuveje bandziau bet jei noriu apmoketi paypalu o siusti uk adresu tai raso negalima taip, kaip jum iseina?



kazkaip gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 03 13, 14:34)
Kovo 4 pirkau GAP, nuskaityti pinigai, taciau ir dar rezervacija stovi. Ar cia normalu?  g.gif


O prekes jau gavote?
Kovo 10 pirkau gap.eu, šiandien jau skambina kurjeris, kad nori siuntinuką pristatyti smile.gif Net nustebau, kad taip greitai. Netgi LT perkant ne visada taip greitai susisukama.
O banke pasitikrinau pinigėliai nuo sąskaitos nuskaityti, bet vis dar stovi rezervuoti.
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 13, 16:57)
Kas savaitgalį užsakinėjo iš crocs.eu su tuo savaitgaliniu pasiūlymu - ar jau išsiuntė jūsų batus? g.gif
Nes aš šeštadienį dieną padariau užsakymą, patvirtiimą gavau, tačiau laiško, kad išsiųsta vis dar negavau. Prie užsakymo rašo: "Order is being processed"... kažkaip anksčiau man greičiau išsiųsdavo unsure.gif



Ir aš šeštadieni dariau užsakymą, kolkas jokių papildomų žinių apart užsakymo patvitinimo ir pinigėlių nuskaitymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muonika @ 2013 03 13, 18:04)
Pirmiausiai - tabeliukas negaliu Jums parašyti, Jūsų žinučių gaviklis perpildytas smile.gif

Antra - darau antrą george užsakymą tad gal dar kokia mamytė nori prisijungt? 4u.gif

mo.stankeviciene@gmail.com


as jums jau parasiau i el.pasta ir nusiunciau savo krepseli LAAABAI atsiprasau kad nusivelinau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ar dar priimsit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2013 03 13, 19:43)
merginos,atsiprašau nebuvo kada permesti temos,kas užsakinėsit iš E5P parašykit až  4u.gif

as ryt 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot kada sekanti siunta bus siunčiama iš Tukio?Į šią kovo 11-13 d. jau nebespėjau doh.gif
Atsakyti
kovo 25-26 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 13, 21:30)
O prekes jau gavote?
Kovo 10 pirkau gap.eu, šiandien jau skambina kurjeris, kad nori siuntinuką pristatyti smile.gif Net nustebau, kad taip greitai. Netgi LT perkant ne visada taip greitai susisukama.
O banke pasitikrinau pinigėliai nuo sąskaitos nuskaityti, bet vis dar stovi rezervuoti.


Prekes gavau labai greitai, net gavus prekes suma buvo tik rezervuota, kaip ir kazkuri forumiete rase. Bet nesuprantu, kodel nuskaicius, dar tebestovi rezervacija? Pirma karta pirkau, tai neismanau smile.gif Pinigai uzsaldyti, o suma nemaza, pirkti nelabai ka begaliu biggrin.gif
Atsakyti