Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(vaiduliauskis @ 2013 03 13, 15:59)
Skelbiu vienos forumietės paiešką, deja niko neatsimenu, bet gal toks pats kaip ir emailo vardas: Hugas As, emailas aaaruniene@gmail.com. Pries pora menesiu uzsisake La senza, gavau prekes ir per tiek laiko neatsieme ir juolab nesumokejo. Vienakart, pries menesi, rase kad is ligonines grizo nesenai, dabar kiek berasyciau, jokiu ziniu. As suprantu, jei kas nutiko, bet ar neimanoma parasyti laisko apie tai informuojant????



parodykit ką gero pirko, tuoj išsidalinsim lotuliukas.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 03 13, 18:08)
parodykit ką gero pirko, tuoj išsidalinsim lotuliukas.gif  blush2.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif biggrin.gif

kas ten tapo nereikalinga g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal Vilniuje kas nors užsakinės iš http://www.dorothyperkins.com, prisijungčiau su viena suknute. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2013 03 13, 15:59)

Tai tuos neapmoketus daiktus as i pardavima kelciau jau smile.gif

Va man situacija kitokia: Apmokejo uz Twinings arbatas, bet neatsiima. Vis zadedavo,zadedavo, bet taip ir nepasieme, o dabar ir visai dingo. Tikiuosi, nieko blogo nenutiko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 13 kovo 2013 - 17:36
QUOTE(Muonika @ 2013 03 13, 17:04)
Pirmiausiai - tabeliukas negaliu Jums parašyti, Jūsų žinučių gaviklis perpildytas smile.gif

Antra - darau antrą george užsakymą tad gal dar kokia mamytė nori prisijungt? 4u.gif

mo.stankeviciene@gmail.com

kokiam mieste? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 13, 14:57)
Kas savaitgalį užsakinėjo iš crocs.eu su tuo savaitgaliniu pasiūlymu - ar jau išsiuntė jūsų batus? g.gif
Nes aš šeštadienį dieną padariau užsakymą, patvirtiimą gavau, tačiau laiško, kad išsiųsta vis dar negavau. Prie užsakymo rašo: "Order is being processed"... kažkaip anksčiau man greičiau išsiųsdavo unsure.gif

mano is 5 uzsakymu 2 issiusti, sekimo nuorodas vakar gavau, bet tik viena rodo pagal sekimo nuoroda, kito neranda. trys uzsakymai dar "processed"
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 03 13, 18:36)
Tai tuos neapmoketus daiktus as i pardavima kelciau jau smile.gif

Va man situacija kitokia: Apmokejo uz Twinings arbatas, bet neatsiima. Vis zadedavo,zadedavo, bet taip ir nepasieme, o dabar ir visai dingo. Tikiuosi, nieko blogo nenutiko  unsure.gif


cia kaip man su batu tepalu tuo buvo. koperavomes.. susimokejau ir aisku uzmirsau blush2.gif doh.gif doh.gif
po dvieju kokiu menesiu manes pasigedo. parase.. as jau buvau spejus ir pagimdyt biggrin.gif doh.gif tai su leliuku sakau nevaziuosiu. (gyvenu ne didmiestyje tame ) sakau dovanoju jau kad tokai zopla esu doh.gif biggrin.gif blush2.gif bet mamyte labai nuostabi. atsiunte man ta tepala wub.gif o as susimokejau uz siuntima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2013 03 13, 09:54)
Man klausimas iškilo dėl SD kedų dydžių... g.gif Ar atitinka? Jeigu čia nešioju 37, tai ir kedų bus geras 37? Ir kaip su vyriškais kedų dydžiais? 4u.gif

Man irgi klausimas iškilo dėl Akropolio žieminių batų. vat žiema nesitraukia ir galvoju jei nešioju 37d (koks sutapimas bigsmile.gif ) tai ir akropolyje man bus 37 geras?
Papildyta:
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 03 13, 10:52)
Mergaitės, ar perkat per vilimex, viskas gerai?

Karta pirkom. Viskas thumbup.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 13, 13:01)
gal zinot kiek teko susimoket? 4u.gif galvoju ar ne labiau tada apsimoka per uk siusti,kad ir per tarpininke?

Jei per tarpininkes, uk visokias, tai sakyčiau labiau apsimoka dadėt šimtuką ir nusipirkti vietoje padorią su garantiją.
Papildyta:
QUOTE(auksine @ 2013 03 13, 14:11)
o dabar, kas naudojatės jau ta plančete, ar patenkintos? ...matyt jau teks plančetės ieškotis...

Planšetė
Atsakyti
merginos,atsiprašau nebuvo kada permesti temos,kas užsakinėsit iš E5P parašykit až 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 13, 16:24)
Na as tokio brangaus vaikams nepirkau, kur cia nuorodos buvo imestos

O sesers vaikas jau antras menuo zaidzia , irgi laiko


o kaip jus per uk perkat ir sumokat paypalu? nes jau ne vienoje parduotuveje bandziau bet jei noriu apmoketi paypalu o siusti uk adresu tai raso negalima taip, kaip jum iseina?
Atsakyti
Ne visos parduotuvės leidžia, jei adresas kitoks nei paypalo, bet nemažai parduotuvių laisvai perkame.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 13, 15:23)
Šiandien žadu užsakinėti http://www.pharmacyathand.co.uk, priimsiu vieną ar du nedidelius krepšelius siuntimui pasidalinti. Dabar esame 4, siuntimas į Lt 10 svarų, dalinsiu ant užsakančių skaičiaus. Vilnius

Nagi merginos junkitės, negi niekam daugiau nieko nereik biggrin.gif
Atsakyti