Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

O mytoys.de kas lietuvoj pristato? tas jų vokiškas sekimo numeriukas rodo, kas jau nuo 9 d. Lt turėtų būti, nuorodą post.lt atsiuntė ten sekti, tačiau nieko man nerodo, sakau, gal jau pačiai reikia pasiieškoti 4u.gif
Atsakyti
Gal kam reiktų ko iš www.iherb.com? rolleyes.gif Turiu laisvos vietos krepšelyje - apie 13 dol. ir 1,6 kg laisva 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimundux: 13 kovo 2013 - 14:49
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 13, 14:37)
gal ne taip supratai?
ne visus 3 is karto lotuliukas.gif

po viena siunciausi


o kaip ta firma? nepalūžo dar jums? kaip man baisu su ta elektronika, vis tiek gi ne 10 lt kainuoja.

Pigu.lt stumdo vat tokį, bet jo parametrai prastesni
http://pigu.lt/kompi...amp;mid=2742650


Ai ir dar norėjau paklaust, ar tame buyincoins yra kokie nuolaidų kodukai?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 13, 15:37)
gal ne taip supratai?
ne visus 3 is karto lotuliukas.gif

po viena siunciausi


supratau, kad po viena smile.gif vistiek laiminga smile.gif

QUOTE(babija @ 2013 03 13, 15:37)
O mytoys.de kas lietuvoj pristato? tas jų vokiškas sekimo numeriukas rodo, kas jau nuo 9 d. Lt turėtų būti, nuorodą post.lt atsiuntė ten sekti, tačiau nieko man nerodo, sakau, gal jau pačiai reikia pasiieškoti  4u.gif

pastas. As skambinau pastu trumpu numeriu ir man pasake, kur siunta yra. Vienom atveza kurjeris, kitos atsiima paste. Mano buvo didelis, bet atsiimt reikejo paste. O deze kokia buvo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kas savaitgalį užsakinėjo iš crocs.eu su tuo savaitgaliniu pasiūlymu - ar jau išsiuntė jūsų batus? g.gif
Nes aš šeštadienį dieną padariau užsakymą, patvirtiimą gavau, tačiau laiško, kad išsiųsta vis dar negavau. Prie užsakymo rašo: "Order is being processed"... kažkaip anksčiau man greičiau išsiųsdavo unsure.gif
Atsakyti
4u.gif
Sakykit, merginos is sios pardes apsipirkti galima tik iki 75Lt, kitaip draugausi su muitine?
http://www.fragrancex.com/
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 13, 15:54)

pastas. As skambinau pastu trumpu numeriu ir man pasake, kur siunta yra. Vienom atveza kurjeris, kitos atsiima paste. Mano buvo didelis, bet atsiimt reikejo paste. O deze kokia buvo  doh.gif  doh.gif  doh.gif

ačiū 4u.gif reikia skambintis ir man.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 13, 14:51)
o kaip ta firma? nepalūžo dar jums? kaip man baisu su ta elektronika, vis tiek gi ne 10 lt kainuoja.

Pigu.lt stumdo vat tokį, bet jo parametrai prastesni
http://pigu.lt/kompi...amp;mid=2742650
Ai ir dar norėjau paklaust, ar tame buyincoins yra kokie nuolaidų kodukai?



Na as tokio brangaus vaikams nepirkau, kur cia nuorodos buvo imestos

Maniskiai po 80-90$

Vienas buvo uz 70 $ , palaike savaite, nusprogo
Dino directas grazino $ ju parduotuves kuponu, pirkom kita
Tas jau 2 savaites kaip tampomas, kol kas veikia

O sesers vaikas jau antras menuo zaidzia , irgi laiko
Atsakyti
Skelbiu vienos forumietės paiešką, deja niko neatsimenu, bet gal toks pats kaip ir emailo vardas: Hugas As, emailas aaaruniene@gmail.com. Pries pora menesiu uzsisake La senza, gavau prekes ir per tiek laiko neatsieme ir juolab nesumokejo. Vienakart, pries menesi, rase kad is ligonines grizo nesenai, dabar kiek berasyciau, jokiu ziniu. As suprantu, jei kas nutiko, bet ar neimanoma parasyti laisko apie tai informuojant????
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 13, 14:57)
Kas savaitgalį užsakinėjo iš crocs.eu su tuo savaitgaliniu pasiūlymu - ar jau išsiuntė jūsų batus? g.gif
Nes aš šeštadienį dieną padariau užsakymą, patvirtiimą gavau, tačiau laiško, kad išsiųsta vis dar negavau. Prie užsakymo rašo: "Order is being processed"... kažkaip anksčiau man greičiau išsiųsdavo unsure.gif


penktdieni uzsakiau viena pora - siandien atsiunte nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2013 03 13, 15:59)
Skelbiu vienos forumietės paiešką, deja niko neatsimenu, bet gal toks pats kaip ir emailo vardas: Hugas As, emailas aaaruniene@gmail.com. Pries pora menesiu uzsisake La senza, gavau prekes ir per tiek laiko neatsieme ir juolab nesumokejo. Vienakart, pries menesi, rase kad is ligonines grizo nesenai, dabar kiek berasyciau, jokiu ziniu. As suprantu, jei kas nutiko, bet ar neimanoma parasyti laisko apie tai informuojant????


Mano pora "draugių" niekaip nesugeba jau metus laiko atsiimti savo šmutkių doh.gif Tai prakaliau visai neseniai, nu tai ką daryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 13 kovo 2013 - 16:47
Pirmiausiai - tabeliukas negaliu Jums parašyti, Jūsų žinučių gaviklis perpildytas smile.gif

Antra - darau antrą george užsakymą tad gal dar kokia mamytė nori prisijungt? 4u.gif

mo.stankeviciene@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muonika: 13 kovo 2013 - 17:08