Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(lina0612 @ 2013 03 18, 16:53)
As is ju reklama pastoviai gaunu
Tai atsiunte viskas iki 10 sv smile.gif
http://www.fragrance...der10?curpage=1

Tik klausimas
O siuncia kvepalus?
Kazkur lyg skaiciau kad ne, ar tik dezodorantus ne?

aš reklamas irgi gaunu thumbup.gif
na,nežinau...gal reiks bandyt,
į krepšelį susidėjau vien kvepalus,tai paskaičiavo viską su siutimu,
manau,jei nesiųstų kvepalų,tai krepšelyje jų ir neskaičiuotų
ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 18, 14:22)
Ir pati domėjausi, tai įkeliu, bus aiškiau.
http://www.dare2b.co...nfo/Size Charts


Aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 03 18, 15:57)
aš reklamas irgi gaunu thumbup.gif
na,nežinau...gal reiks bandyt,
į krepšelį susidėjau vien kvepalus,tai paskaičiavo viską su siutimu,
manau,jei nesiųstų kvepalų,tai krepšelyje jų ir neskaičiuotų
ar kaip? ax.gif


Nezinau? Na gal?
As siunciausi per UK
Siuntimas gal 2 sv buvo
ir dar nuolaidu koduka kazkoki pritaikiau
Lyg 10 %

Siom dienom turi ateit siunta
O pirkau pries 2-3 savaites, tai jau ir pamirsau:)
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 18, 13:55)
Padarykit pirma darba, tai nueikit ir uzsisakykit banko kortele.
O gal jus turit ja?


Ačiū Jums radau kitame forume vieną mamytę kuri mielai sutiko užžsakyti, tad lauksiu dabar kroksiukų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 18, 16:04)
Ačiū Jums radau kitame forume vieną mamytę kuri mielai sutiko užžsakyti, tad lauksiu dabar kroksiukų thumbup.gif

Su tokia nuostata tada jau geriau per tarpininkes , bet moketi procentuka joms jus gi nenorit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 18 kovo 2013 - 16:18
QUOTE(Astukasas @ 2013 03 18, 12:30)
Man nei vienas kodukas neveikia  verysad.gif
Noriu Naked basics paletės, gal išimtys Urban decay firmai yra  g.gif


as is aliexpress parsisiunciau biggrin.gif ne originalas, bet visai faina smile.gif Kokybiska. 11 dol kainavo smile.gif
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 18, 15:53)
As is ju reklama pastoviai gaunu
Tai atsiunte viskas iki 10 sv smile.gif
http://www.fragrance...der10?curpage=1

Tik klausimas
O siuncia kvepalus?
Kazkur lyg skaiciau kad ne, ar tik dezodorantus ne?




QUOTE(supermamce @ 2013 03 18, 15:57)
aš reklamas irgi gaunu thumbup.gif
na,nežinau...gal reiks bandyt,
į krepšelį susidėjau vien kvepalus,tai paskaičiavo viską su siutimu,
manau,jei nesiųstų kvepalų,tai krepšelyje jų ir neskaičiuotų
ar kaip? ax.gif

O geras. Isidejau vienu kvepalaus, siuntima rodo i LT - 4.5 svaru. Tada tu paciu kvepalu skaiciu padidinau iki 4 vnt biggrin.gif , siuntima ta pati rodo - 4.5 sv.
Anksciau tai budavo, kad pirmas daiktas ten tiek kainuoja, sekantis papildomai, maziau. O dabar, tik viena siuntimo kaina belikus smile.gif Tai apsimoka tada kooperuotis rolleyes.gif

Bet cia su vienais kvepalais pabandziau. Reik dar kitokiu daiktu isidet, patikrint smile.gif

Nu va, isidejau dar sampuna, ta pati siuntimo kaina liko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 18 kovo 2013 - 16:23
QUOTE(supermamce @ 2013 03 18, 15:02)
nieko nerašo apie pirmą prekę ar sekančią kitą,prašiau sūnaus pavertėjauti,tai sakė,kad nieko nerašyta apie jokius kitus mokesčius,į LT siunčia tiesiogiai kaip supratau,nes susidėjus į krepšį daėjau iki mokėjimo pasižiūrėjimui,davė susivesti savo adresą LT,o po to sekantis žingsnis mokėjimas paypal arba kortele
štai kas galutiniame variante man gavosi:
SUBTOTAL:£329.92


Nu joo, gerai čia.. keistoka biggrin.gif susimečiau jūsų duotas nuorodas, siuntimą rodo tik 4 su trupučiu thumbup.gif bet mano visi adresai uk.
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 18, 17:20)
as is aliexpress parsisiunciau biggrin.gif ne originalas, bet visai faina  smile.gif  Kokybiska. 11 dol kainavo  smile.gif
O geras. Isidejau vienu kvepalaus, siuntima rodo i LT - 4.5 svaru. Tada tu paciu kvepalu skaiciu padidinau iki 4 vnt  biggrin.gif , siuntima ta pati rodo - 4.5 sv.
Anksciau tai budavo, kad pirmas daiktas ten tiek kainuoja, sekantis papildomai, maziau. O dabar, tik viena siuntimo kaina belikus smile.gif Tai apsimoka tada kooperuotis  rolleyes.gif

Bet cia su vienais kvepalais pabandziau. Reik dar kitokiu daiktu isidet, patikrint smile.gif

Nu va, isidejau dar sampuna, ta pati siuntimo kaina liko  rolleyes.gif

Jo siuntimas tas pats lieka, išbandžiau ir aš smile.gif , atradau blizgių po 1,99 svaro, pudrų po 2,99 kažkaip įtartinai mažos kainos, gal koks galiojimas į pabaigą g.gif
Supermamce pasisakykit, kai gausit siuntinuką su kvepalais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kosmetika kai kurios skundžiasi, kai kada pakliūna turbūt ant galiojimo pabaigos. Nesu daug iš ten pirkus, man pakliuvo kokybiškos prekės.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 18, 16:31)
Jo siuntimas tas pats lieka, išbandžiau ir aš  smile.gif , atradau blizgių po 1,99 svaro, pudrų po 2,99 kažkaip įtartinai mažos kainos, gal koks galiojimas į pabaigą g.gif
Supermamce pasisakykit, kai gausit siuntinuką su kvepalais.  mirksiukas.gif


as r ziurejau blizgius, po 1.99 svaro. Tai isidejus i krepseli, raso, kad jie be pakuotes g.gif
O ir dar, ten yra visokiu tokiu gaminiu be pakuociu, testeriu..tai ir kainos gal todel tokios patrauklios rolleyes.gif

As atradau sampunu nebrangiu biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2013 03 18, 17:16)
Su tokia nuostata tada jau geriau per tarpininkes , bet moketi procentuka joms jus gi  nenorit  biggrin.gif


Kodel gi ne (kad kažkaip nesakiau jog nemokėčiau biggrin.gif ) ir sumokėjau už tarpininkavimą. biggrin.gif Tad ir man gerai ir
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 18 kovo 2013 - 16:48
QUOTE(Alnė @ 2013 03 18, 14:56)
Laba. Prašau pagalbos.
Pirmą kartą bandysiu užsakinėti iš sportdirecto. Turiu visa virtoun kortelę. Tinka ji? Ir kiek dabar pasiskaičius radau, kad geriau eurais rinktis mokėt, ne svarais?

Mokėkit, geriau eurais.
Kortelė tikrai tinka.
Ateina prekės kaip kada, kartais nuskyla laimė ir per 7 -8 d.d. kartais ir per 14d.d.
Atsakyti