Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 18, 14:11)
as antraji zalia. dave 3 dolerius  4u.gif

Aš ir tą patį davė, čia iki kovo 25 d. kiekvieną dieną galima sprogdint, tik įdomu kokios bus pirkimo sąlygos su tais kuponais g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 18, 13:11)
as antraji zalia. dave 3 dolerius  4u.gif

Aš irgi išsirinkau tą žaliąjį už 3 dolerius biggrin.gif
Žodžiu, kaip suprantu, konkrečių balionėlių vertės visiems vienodos.

O dėl sąlygų, kaip supratau paskaičiusi, tai panaudot gautą kuponą bus galima apmokant už dešimtgubai didesnės vertės pirkinį... t..y, turint 1 dolerio kuponą, jį pritaikys, jei pirksi už 10 dolerių. Žodžiu, iš to žaidimo naudos turbūt nelabai čia daug kam bus, nebent kokias planšetes pirkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 18, 12:57)
Tiek vienas, tiek kitas kursas labai dideli blink.gif
Jei perkat per paypal, tai 1psl. gi yra nuoroda kaip sutaupyti perkant paypal, valiutos keitimas - ten labai aiškiai paaiškinta ką ir kur paspausti 4u.gif

aš tą buvau padariusi su virtuonu, o su mylimiausia ne....
Bankas aiškina, kad pats sportsdirectas ten kažką pakeičia, nes jie tai iš parduotuvės gavo užklausą tai konkrečiai litų sumai. Ir jei anksčiau virtuone buvo rašoma kiek eurų "pasiima" kie litų, tai dabar net nerašo, tik toje eilutėje nurodome GBR, BET nu ir svaro kursas negalimas toks... Žo, nieko nesupratau visiškai sad.gif Bet pabandysiu padaryti, tai ką Jūs parašėt.
Papildyta:
QUOTE(meskius_0417 @ 2013 03 18, 14:27)
aš tą buvau padariusi su virtuonu, o su mylimiausia ne....
Bankas aiškina, kad pats sportsdirectas ten kažką pakeičia, nes jie tai iš parduotuvės gavo užklausą tai konkrečiai litų sumai. Ir jei anksčiau virtuone buvo rašoma kiek eurų "pasiima" kie litų, tai dabar net nerašo, tik toje eilutėje nurodome GBR, BET nu ir svaro kursas negalimas toks... Žo, nieko nesupratau visiškai sad.gif Bet pabandysiu padaryti, tai ką Jūs parašėt.

jaučiu reikia anuliuoti vakarykštį užsakymą....daug čia pinigėlių prasiranda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 03 18, 13:45)
Aha, šitą ir aš vakar buvau iškuitus  biggrin.gif Pritaikė 1 svaro nuolaidą, nu bet taip norisi daugiau  lotuliukas.gif

As neradau daugiau schmoll.gif O norejosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 03 18, 11:33)
aš pirkau irgi violetinę dukrai, man tai tokia ryški ji atrodo,bet faina, va laukiu šiltesnio oro ir leisiu nešiot smile.gif


O sakykit 34' dydis koks tai dydis? 4u.gif Koki jus pirkot ir kiek metu jusu dukrai?

Ir as noriu dukrai, praeita karta rodziau, sake nepatinka, o dabar jau uzsimane, sako vakar, mama, uzsakyk ta striuke doh.gif oh su tais paaugliais doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DLike @ 2013 03 18, 13:40)

Beje, gal ten vertės visiems vienodos, tai aš mušiau priešpaskutinį geltoną, tai buvo $5.

jauciu ryt bus pasikeitusios sumos balionams ir kazin ar begausiu 5usd numusus pries paskutini geltona g.gif nu bet reiks pabandyt biggrin.gif

QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 18, 13:52)
Nu aš ir balionėlį numušiau, bet tvarkingai, patį pirmą, 2 dolcus davė. Tik kažin kaip ten bus, ar nereiks už tam tikrą sumą pirkti, dar kokių papildomų sąlygų. Man ir šiaip 10 $ davė kuponą, į el. paštą prieš kiek laiko atsiuntė, o bet tačiau reikia už 40 $ pirkti, o su tokia suma jau ir muitinę prisišauksi  biggrin.gif

aha, as ir ta pati musiau ir tiek tedave biggrin.gif
na bet jei vertingas daiktas, kuris pas mus zymiai brangiau kainuoja tai apsimoka ir tuos muitus gal susimoket g.gif
Atsakyti
Laba. Prašau pagalbos.
Pirmą kartą bandysiu užsakinėti iš sportdirecto. Turiu visa virtoun kortelę. Tinka ji? Ir kiek dabar pasiskaičius radau, kad geriau eurais rinktis mokėt, ne svarais?
Atsakyti
Aš mušau paskutinį balioną gavau 2 dol.

Dabar su konkrečiu klausimu blush2.gif gal galite atsiųsti adresą kur jūs sekate savo prekes, kalbu konkrečiai apie croc.eu. Jaučiu jau buvo 100 kartų tai apratinėta, bet kiek skaitau nerandu niekur blush2.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 18, 11:10)
merginos,o per kiek laiko crocs galima tiketis?raso aisku 10d,bet idomu,kiek siuntetes,panasiai ir ateidavo? 4u.gif

Mano crocsai jau Kaune thumbup.gif , čia tie kur praeitą savaitgalį masiškai sakėmės biggrin.gif . Ryt gal bus pas mane, kažin ar juos kurjeriai pristato, ar pašte reik atsiimti?
Papildyta:
QUOTE(amellija @ 2013 03 18, 14:59)
Aš mušau paskutinį balioną gavau 2 dol.

Dabar su konkrečiu klausimu blush2.gif  gal galite atsiųsti adresą kur jūs sekate savo prekes, kalbu konkrečiai apie croc.eu. Jaučiu jau buvo 100 kartų tai apratinėta, bet kiek skaitau nerandu niekur blush2.gif  Ačiū

Man atsiuntė į el. paštą nuorodą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 18, 16:00)
Mano crocsai jau Kaune thumbup.gif , čia tie kur praeitą savaitgalį masiškai sakėmės biggrin.gif . Ryt gal bus pas mane, kažin ar juos kurjeriai pristato, ar pašte reik atsiimti?
Papildyta:



super thumbup.gif as kaip supratau i namus lyg pristato ax.gif
Atsakyti
http://akcijatau.lt/...rce=newsletter2

pasirodo ir perkanciu yra:)

As labai panasaus laukiu
http://www.ebay.co.u...984.m1439.l2649
Rinkausi si todel , kad jame yra anglu ir ispanu kalbos:)
Gales nuo mazens mokintis:)
Atsakyti
Ieskau kompanijos uzsakineti is Dorothy Perkins Klaipedoje. Nemokamai pristato perkant uz 40 £. ax.gif
Atsakyti