Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(saulute32 @ 2013 03 18, 12:10)
aliexpres nuo siandien iki 26d. vyksta zaidimas nuolaidos kuponam laimeti, kasdien po kupona thumbup.gif

As radau ta zaidima,ir laimejau siandien 4 zalius,bet kaip gauti ta koda,kad galeciau irasyti perkant?
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2013 03 18, 12:36)
As radau ta zaidima,ir laimejau siandien 4 zalius,bet kaip gauti ta koda,kad galeciau irasyti perkant?

All your coupons will be combined into a single value coupon* and sent to your account by the end of 25 March.

Žodžiu susumuos (ar kitaip sukombinuos) visus laimėjimus ir atsiųs tą koduką kovo 25 d.

Beje, gal ten vertės visiems vienodos, tai aš mušiau priešpaskutinį geltoną, tai buvo $5.
Atsakyti
taip
Papildyta:
viskas aisku
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 03 18, 13:30)
Man nei vienas kodukas neveikia  verysad.gif
Noriu Naked basics paletės, gal išimtys Urban decay firmai yra  g.gif

As irgi ieskojau GHD ir netaike jokio koduko, tik va sitas vienintelis vargsiukas 5% EXCLFVC 4u.gif Noretusi daugiau aisku, bet geriau negu nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 18, 13:43)
As irgi ieskojau GHD ir netaike jokio koduko, tik va sitas vienintelis  vargsiukas 5%  EXCLFVC  4u.gif  Noretusi daugiau aisku, bet geriau negu nieko  4u.gif

Aha, šitą ir aš vakar buvau iškuitus biggrin.gif Pritaikė 1 svaro nuolaidą, nu bet taip norisi daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 18, 12:10)
aliexpres nuo siandien iki 26d. vyksta zaidimas nuolaidos kuponam laimeti, kasdien po kupona thumbup.gif


Nu aš ir balionėlį numušiau, bet tvarkingai, patį pirmą, 2 dolcus davė. Tik kažin kaip ten bus, ar nereiks už tam tikrą sumą pirkti, dar kokių papildomų sąlygų. Man ir šiaip 10 $ davė kuponą, į el. paštą prieš kiek laiko atsiuntė, o bet tačiau reikia už 40 $ pirkti, o su tokia suma jau ir muitinę prisišauksi biggrin.gif
Atsakyti
ar renka kas is sitos parduotuves
http://www.marshallleisure.co.uk
is Vilniaus
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 18, 13:00)
Ačiū už atsakymus 4u.gif ir gražių pirkinių

Padarykit pirma darba, tai nueikit ir uzsisakykit banko kortele.
O gal jus turit ja?
Atsakyti
QUOTE(DLike @ 2013 03 18, 13:40)
Čia kaip suprantu tas žaidimas
Papildyta:

All your coupons will be combined into a single value coupon* and sent to your account by the end of 25 March.

Žodžiu susumuos (ar kitaip sukombinuos) visus laimėjimus ir atsiųs tą koduką kovo 25 d.

Beje, gal ten vertės visiems vienodos, tai aš mušiau priešpaskutinį geltoną, tai buvo $5.

Ačiū, aš tai į patį vidurinį pataikiau su 4 USD bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 18, 13:56)
Ačiū, aš tai į patį vidurinį pataikiau su 4 USD bigsmile.gif

As irgi, ir suma ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 18, 13:52)
Nu aš ir balionėlį numušiau, bet tvarkingai, patį pirmą, 2 dolcus davė.  biggrin.gif



QUOTE(Maja Di @ 2013 03 18, 13:56)
Ačiū, aš tai į patį vidurinį pataikiau su 4 USD bigsmile.gif


As musiau 3-a nuo pradzios dave 1$ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 03 18, 14:01)
As musiau 3-a nuo pradzios dave 1$  biggrin.gif


as antraji zalia. dave 3 dolerius 4u.gif
Atsakyti