Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

MEETAS KOVO 19d. PANORAMA, LA Crepe, 18,00. Olgos vardu
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 03 18, 07:52)
Nuo sestadienio nepavyksta prisijungti prie savo PA account'o, idomu man vienai taip ar kiti ir negali?  ax.gif


man irgi neatsidarydavo. Parasiau jiems su uzklasymu, tai pranese, kad vyksta sistemos atnaujinimo darbai. Ir atsipraso uz nepatogumus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 18, 10:48)
nepaprascaiu issiimti kortele ir neverkt?



Su mano
umn.gif man sudėtinga nes agliškai nei bum bum, pervesiu dar ne ten savo paskutinius grašiukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 18, 12:08)
Su mano
umn.gif  man sudėtinga nes agliškai nei bum bum, pervesiu dar ne ten savo paskutinius grašiukus biggrin.gif

iš klaidų mokomasi cool.gif manau ne wiena perkanti buwo nukentėjusi wienaip ar kitaip ax.gif plius google wertėjas labai pagelbės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 18, 11:08)
Su mano
umn.gif  man sudėtinga nes agliškai nei bum bum, pervesiu dar ne ten savo paskutinius grašiukus biggrin.gif



daug kas nemokademas vokiskai perka is mytoys ir amazon.de, kaip ir prancuzu ir laredoute.fr

viskas ateina su laiku, taip kad toks atsikalbinejimas nepriimamas.
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 03 18, 08:19)
Drauge mano pirko violetines spalvos, nera labai ryski. Ji tokia lengvute, nelabai stora.



aš pirkau irgi violetinę dukrai, man tai tokia ryški ji atrodo,bet faina, va laukiu šiltesnio oro ir leisiu nešiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 18, 11:08)
Su mano
umn.gif  man sudėtinga nes agliškai nei bum bum, pervesiu dar ne ten savo paskutinius grašiukus biggrin.gif

Pirkimas parduotuvėse, neblogai pralavina anglų kalbos žinias wink.gif
Mes čia irgi ne poliglotėm gimėm, o apsiperkam ir pas vokiečius ir pas prancūzus smile.gif
pas japonus irgi sugebėtumėm, jei nebūtų mokesčių ir nebrangiai siųstų į LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2013 03 18, 09:06)
Labas rytas,
Klausimas mergaitėms, kurios perka sportsdirect eurais ir moka Mylimiausia kortele. Toje eilutėje, kur pinigų nurašymas, perkant eurais, vis tiek atsiranda raides GB ir nuskaitymas padalinant gaunasi kursas 3,591.
Gal aš ko nors nepadariau kokiam paypale perregistruodama kortelę?
Papildyta:

ar uztenka pinigėlių sąskaitoje? nes bent jau mylimiausia eurą rezervuoja 3,85 kursu

Tiek vienas, tiek kitas kursas labai dideli blink.gif
Jei perkat per paypal, tai 1psl. gi yra nuoroda kaip sutaupyti perkant paypal, valiutos keitimas - ten labai aiškiai paaiškinta ką ir kur paspausti 4u.gif
O kad Mylimiausia eurą toookiu kursu rezervuotų, tai net sunku patikėt unsure.gif Man praeitą savaitę rezervavo net mažesniu, nei oficialus (skaičiukų tikslių jau nepamenu, bet buvo gal po 3,41 ar kažkas panašaus).
O dabar ką tik pasižiūrėjau, tai net ir nuskaičiavo mažesniu, nei tikėjaus - po 3,4401 thumbup.gif

QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 18, 10:10)
labas rytas,
as vokieciu ni bumbum, koks rankines cia ismatavimas bus? Aciu is kart biggrin.gif

Höhe: 18 cm
Weite: 27 cm
Tiefe: 8 cm
Schulterlänge: 40 cm

Aukštis
Plotis
Gylis
Rankenos ilgis

QUOTE(pokahonta @ 2013 03 18, 10:10)
merginos,o per kiek laiko crocs galima tiketis?raso aisku 10d,bet idomu,kiek siuntetes,panasiai ir ateidavo? 4u.gif

Paskutinis mano užsakymas buvo kovo 9 d., išsiuntė 13 d. vakarą, o šiandien matau jau Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 18 kovo 2013 - 12:12
Ačiū už atsakymus 4u.gif ir gražių pirkinių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 18 kovo 2013 - 12:06
aliexpres nuo siandien iki 26d. vyksta zaidimas nuolaidos kuponam laimeti, kasdien po kupona thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 18, 13:10)
aliexpres nuo siandien iki 26d. vyksta zaidimas nuolaidos kuponam laimeti, kasdien po kupona thumbup.gif

Įėjau, bet nerandu tokio žaidimo blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 03 17, 15:50)
Nežinau asmeninis čia kodukas ar nea, galit bandyti, vistiek nieko nepirksiu  4u.gif  3531-6A21-4C14  4u.gif 15 proc nuolaidą duoda viskam  rolleyes.gif



QUOTE(linute_klp @ 2013 03 17, 16:14)
ir LUCKY15 berods taiko nuolaidele 15%  4u.gif

Man nei vienas kodukas neveikia verysad.gif
Noriu Naked basics paletės, gal išimtys Urban decay firmai yra g.gif
Atsakyti