Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(maniuxa @ 2013 03 17, 12:22)
Laba diena,
gal kas galetu rekomenduot mane feelunique  ax.gif marija_litva @ yahoo.com - tik tarpus pries ir po @ reikia istrint. is anksto aciu labai  4u.gif


ten dabar nuolaida yra su kodu VIP15
Papildyta:
QUOTE(raimundux @ 2013 03 17, 12:33)


su kokia galima? nes mano seb visa virtuon irgi neprima pharmashopdiscount
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 17 kovo 2013 - 11:35
sveikutes priminkit kur gera kaina perkat bioderma vandeni 4u.gif
Atsakyti
Gal kas jungtumėtės pirkti iš http://www.dorothyperkins.com, nuo 40 svarų siuntimas į Lt nemokamas, mano krepšiukas tik 20 sv. 4u.gif
Atsakyti
Crocs Kids Super Molded Snow Boot UK Amazone juodos spalvos po 15.54 pinigu rolleyes.gif
mane tokie domina Trespass Kids Kukun Snow Boot raso, kad su dezute 299 g.. ar gali buti tokie lengvi? gal kas pirko, turi tokius?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 17, 12:34)
Papildyta:
su kokia galima? nes mano seb visa virtuon irgi  neprima pharmashopdiscount

Realiai turėtų priimti visa virtuon, nes yra nurodyta, kad Visa atsiskaityti galima. Gal kažką netaip suvedat...
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 17, 11:47)
norėjau paklaust, su swed visa electron debetine galima pirkti užsienio parduotuvėse?

nu reik kreditines man rods, bet gali buti be kredito suteikiama ji, tik permesi kiek reik i saskaita ir viskas

QUOTE(style18 @ 2013 03 17, 11:56)
man seb visa virtuon nepriima pharmashopdiscount doh.gif  yra kam nors taip buvę?

gali aisku, man yra parduotuviu kurios nepriima mano korteliu, o kitoms priima. ir cia isvis nesuprasi kodel taip doh.gif pvz ELC nedraugaja ne su vienu mano banku doh.gif
karta crocs neprieme, tai taip buvau supykus lotuliukas.gif
o paskui po poros men viskas ok buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 17 kovo 2013 - 11:50
QUOTE(style18 @ 2013 03 17, 11:34)
ten dabar nuolaida yra su kodu VIP15


aciu 4u.gif as tik 10 proc nuolaida buvau radus dabar ax.gif

o rekomendacija dar papildomai 10 proc duoda pasinaudot feelunique? ar as jau ca per gerai noriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 03 17, 11:44)
sveikutes priminkit kur gera kaina perkat bioderma vandeni 4u.gif

My Webpage perkam čia , kaip tik renku užsakymą prašom jungtis , siuntimą pasidalinsim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(maniuxa @ 2013 03 17, 11:55)
aciu  4u.gif as tik 10 proc nuolaida buvau radus dabar ax.gif

o rekomendacija dar papildomai 10 proc duoda pasinaudot feelunique? ar as jau ca per gerai noriu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

šiaip bent kiek aš bandžius tik vieną kodą galima naudoti , tiksliau arba ta arba ana nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 17, 11:34)
su kokia galima? nes mano seb visa virtuon irgi  neprima pharmashopdiscount

Turėtų priimti, bet visko būna su parduotuvėm. Vieną kartą priima kitą nebe arba išvis kurių nors kortelių nepriima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 03 17, 11:52)
Ar teisingai supratau, kad marshallleisure.co.uk galima atsiskaityti tik per PayPal unsure.gif nepriima mano VISA kreditines unsure.gif

As atsiskaitineju kortele ,nes siunciau nei i LT ,o mokant paypalu jie leidzia siusti tik paypalo adresu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2013 03 17, 12:55)
aciu  4u.gif as tik 10 proc nuolaida buvau radus dabar ax.gif

o rekomendacija dar papildomai 10 proc duoda pasinaudot feelunique? ar as jau ca per gerai noriu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


jūs jau per daug norite nono.gif biggrin.gif .Kiek žinau jeigu jūs kažkurios firmos prekei turėsite 10 proc. nuolaidą pusmetį, tai kitos nuolaidos negalios tos firmos prekėms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 17 kovo 2013 - 12:13
Sveikos 4u.gif
Turiu klausimėlį dėl allegro.pl, seniau tikrai mačiau, kad daug kas siuntėsi iš ten, o dabar, kai prireikė ir man, kažkaip nebemtau nei tarpininkių, kurios tuo užsiimtų, nei kitų narių. g.gif Gal kuri susidūrėt ir žinot, kiek daug maž kainuoja siuntimas iki Lietuvos, o gal prisideda kokie papildomi baisūs mokesčiai, kad nebeužmatau besisiunčiančių? smile.gif
Atsakyti