Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(tuke @ 2013 03 17, 10:10)
Ir man visada atrodo aiku buvo, bet si karta nelabai smile.gif kodukas su 3 skaiciais kitoje lenteleje vedasi, cia Marshaleis​ure parduotuve, paskutinis langelis man neaiskus ir leidzia vesti tik du skaicius g.gif

Tas 3 skaičių kodukas ccv, o tas issue tai kitas kažkos, ir ne visos kortelės turi jį. Tad kai buna ta eilutė, kad įvesti tą issue koduką, nieko nevedu, nes jo neturiu, palieku tuščią ir jūs palikit,tuščią jei neturit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 17, 09:16)
Tas 3 skaičių kodukas ccv, o tas issue tai kitas kažkos, ir ne visos kortelės turi jį. Tad kai buna ta eilutė, kad įvesti tą issue koduką, nieko nevedu, nes jo neturiu, palieku tuščią ir jūs palikit,tuščią jei neturit. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif As pirkau DP ir suvedziau ccv koda, o kitoje eiluteje maciau buvo tas issue ir prierasas , kad tik maestro korteles turetojams .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 17 kovo 2013 - 09:24
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 17, 10:16)
Tas 3 skaičių kodukas ccv, o tas issue tai kitas kažkos, ir ne visos kortelės turi jį. Tad kai buna ta eilutė, kad įvesti tą issue koduką, nieko nevedu, nes jo neturiu, palieku tuščią ir jūs palikit,tuščią jei neturit. mirksiukas.gif



QUOTE(darvina @ 2013 03 17, 10:24)
drinks_cheers.gif As pirkau DP ir suvedziau ccv koda, o kitoje eiluteje maciau  buvo tas issue ir prierasas , kad tik maestro korteles turetojams .



Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 03 16, 17:59)
Ir as pareklamuosiu  rolleyes.gif kam pigiu dzemperiuku slidinejimo striuku, kelniu?

Renku marshallleisure.co.uk jau esame 5



Ar jau uzsaket ? koks miestas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 16, 22:22)
Tai ko gero pačios kortelės Nr., jei korta mokat. Kokioj čia pardėj?



QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 16, 22:49)
Gali būt, tingiu kortelę traukt  blush2.gif
Kažkaip kai moki visada automatiškai, atrodo ir taip aišku būna smile.gif


Dar ir kitoje temoje mačiau, kad jūs atsakinėjat į klausimus, nors iš tiesų nežinot. Tai kam klaidinte žmones blush2.gif
Atsakyti
norėjau paklaust, su swed visa electron debetine galima pirkti užsienio parduotuvėse?
Atsakyti
Ar teisingai supratau, kad marshallleisure.co.uk galima atsiskaityti tik per PayPal unsure.gif nepriima mano VISA kreditines unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 17 kovo 2013 - 10:53
man seb visa virtuon nepriima pharmashopdiscount doh.gif yra kam nors taip buvę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 17 kovo 2013 - 10:57
Laba diena,
gal kas galetu rekomenduot mane feelunique ax.gif marija_litva @ yahoo.com - tik tarpus pries ir po @ reikia istrint. is anksto aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 17, 00:02)
boots.com kai kuriems kvepalams taikoma nuolaida puse kainos, jei kas rinktu -prisijungciau  4u.gif
kvepaliukai gerom kainom  smile.gif


Aš taip pat prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes reikia konsultacijos is patyrusiu man zaliai biggrin.gif
noreciau pati pabandyti uzsisakyti is everything5pounds.com tik va pirmas kartas butu 4u.gif tad kyla klausimukas kaip ten su pristatymu, ar reikia moketi, ar ten reikia pirkti uz tam tikra suma ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 17, 10:47)
norėjau paklaust, su swed visa electron debetine galima pirkti užsienio parduotuvėse?

Ne 4u.gif
Atsakyti