Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

Uzsisakiau pries kelias dienas pirma syki is crocs.eu ir dabar nesuprantu,ar man pavyko? blush2.gif raso status In Process, ir yra Order Number,tai cia tas numeriukas kaip siuntos nr skaitosi?Ar cia tik mokejimo kodas kazkoks?Per kiek mazdaug dienu atsiuncia is crocs.eu?Ir ar galima paziureti kur randasi siuntinys?Aciu uz atsakymus blush2.gif
Atsakyti
mane irgi domina,bet kiek supratau muita kelios mokejo t.y. ar apskritai buvo laiminguju,kuriu neuzmuitino prekiu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 13, 13:37)
Uzsisakiau pries kelias dienas pirma  syki is crocs.eu ir dabar nesuprantu,ar man pavyko? blush2.gif  raso status In Process, ir yra Order Number,tai cia tas numeriukas kaip siuntos nr skaitosi?Ar cia tik mokejimo kodas kazkoks?Per kiek mazdaug dienu atsiuncia is crocs.eu?Ir ar galima paziureti kur randasi siuntinys?Aciu uz atsakymus blush2.gif

order number- yra užsakymo nr
tracking number- siuntos nr

turit gauti emailą su tracking numeriu, tada batai bus išsiųsti- grubiai 10darbo dienų, bet dažnai nuo tracking number gavimo ateina per 7d.d. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri žinot, kokiu būdu gaunami zennioptical.com kodukai (discount code)? Kiek žiūrėjau internete, tai tik neveiksnūs.
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 13, 12:42)
mane irgi domina,bet kiek supratau muita kelios mokejo t.y. ar apskritai buvo laiminguju,kuriu neuzmuitino prekiu ? g.gif


buvo laiminguju rolleyes.gif

Sita plansete daug kas siuntes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 13, 12:48)
buvo laiminguju  rolleyes.gif

Sita plansete daug kas siuntes  smile.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif
laimingosios buvo tik pirmos pirkėjos. vėliau kas pirko, kiek pamenu, jau teko susimokėti
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 13, 15:01)
ačiū 4u.gif  4u.gif
laimingosios buvo tik pirmos pirkėjos. vėliau kas pirko, kiek pamenu, jau teko susimokėti


gal zinot kiek teko susimoket? 4u.gif galvoju ar ne labiau tada apsimoka per uk siusti,kad ir per tarpininke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 13 kovo 2013 - 13:02
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 13, 12:25)
labas,gal uzmatet kur labiausiai apsimoketu Beibleidu ieskot,ieskau mamai,nes anukas periodiskai vis uzsipraso biggrin.gif

as pernai pirkau is Tinydeal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2013 03 13, 08:13)
prisijungciau ir as vilnius-mazeikiai e5p

as ryt pirksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 13, 13:01)
ačiū 4u.gif  4u.gif
laimingosios buvo tik pirmos pirkėjos. vėliau kas pirko, kiek pamenu, jau teko susimokėti



tai per Tuki siuskis
as 3 parsisiunciau be mokesciu:)
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 13, 13:48)
buvo laiminguju  rolleyes.gif

ar siuntini buvo tik vienas daiktas? ar kartu dar kazka siuntet?
as galvoju gal jie is siuntinio dezes numati kas ten gali buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 13, 13:16)
ar siuntini buvo tik vienas daiktas? ar kartu dar kazka siuntet?
as galvoju gal jie is siuntinio dezes numati kas ten gali buti smile.gif

buvo tik viena plansete. O pats siuntinukas tai toks normalus, ne mazas. Nes dezute apvyniota putaplastu buvo. Net nezinau, pagal ka atsirenka, kada tikrint, kada ne g.gif
Atsakyti