Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

Laukiu siuntinio is kinieciu . TUriu sekimo koda kuri galiu patikrinti ir post.lt Jai siuntinys bus muitineje ar rodys post.lt . Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 15, 21:27)
as, siunciaus is buyincoins - man patinka ja dulkes valyt - nes nepalieka trupiniu ir dulkiu gabaliuku thumbup.gif , o bet taciau - ju yra iki kaina apie 3-4 lt blush2.gif (as ko gero mokejau daugiau lotuliukas.gif )

i ta pacia tema - apie dulkes.
yra ir tapkiu smile.gif
http://www.buyincoin...duct-26321.html
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 03 15, 16:24)
tai jus jiems pasiskambinot kad tokia kaina suderejot, nes cia tai brangiau gaunasi internete.

jie neturi savo puslapio, nes nelabai su internetu draugauja. Nuoroda yra i tarpininkes albumeli, kad modeliuka galetumet issirinkti. Jei skambinsite mano nurodytu telefonu, susisieksite tiesiai su batu siuveja ir nusipirksite batus gamintojo kainomis rolleyes.gif

QUOTE(tuke @ 2013 03 15, 18:23)
Gal kas gal pegebėti? kaip suprasti - 32" KIDS arba 34" KIDS  dydi, koki cia galėtų atitikti, cia kalbu apie marshallleisure.co

32 man atitiko M dydi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 03 15, 18:23)
Gal kas gal pegebėti? kaip suprasti - 32" KIDS arba 34" KIDS  dydi, koki cia galėtų atitikti, cia kalbu apie marshallleisure.co

Kaip tik vakar gavau 32 dydi, pati nesioju S, man tiko puikiai thumbup.gif

QUOTE(tuke @ 2013 03 15, 20:32)
Gal kas renkate marshallleisure.co.uk

Mane irgi domintu.
Atsakyti
O gal kas nors renkat the body shop? bent jau raso, kad kodas baigiasi 18 diena,..
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 15, 19:58)
O skambinot kokiu numeriu, is puslapio pirmibatai??  4u.gif


Nebeatseku kuri rašėt apie tuos pirmibatai.lt, bet turiu pastebėti, kad parduotuvėje Šiauliuose, jie žymiai pigiau kainuoja, nors buvo pateikta informacija, kad internete jie pigesne, deje, tikrai ne mirksiukas.gif . Beje, batukai tikrai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 16 kovo 2013 - 07:37
maria treben zoleles is kokio puslapio perkat?
ir kokios ten salygos? siuntimas? per tarpininkus?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 16, 08:08)
maria treben zoleles is kokio puslapio perkat?
ir kokios ten salygos? siuntimas? per tarpininkus?

http://www.unserekleineapotheke.de/ 4u.gif 9.90 Eur siuntimas smile.gif Kooperuojames
Atsakyti
RENKU marshallleisure.co.uk

Siuntima dalinsiu is susirinkusiu skaiciaus

Labai noreciau siandien uzsakyti

Jei tinka su persiuntimu, krepsiukus siusti

zidrune.s@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 16 kovo 2013 - 08:41
QUOTE(tuke @ 2013 03 16, 09:37)
RENKU marshallleisure.co.uk

Siuntima dalinsiu is susirinkusiu skaiciaus

Labai noreciau siandien uzsakyti

Jei tinka su persiuntimu, krepsiukus siusti

zidrune.s@gmail.com

O iš kokio miesto esat?
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 03 16, 09:15)
http://www.unserekleineapotheke.de/  4u.gif  9.90 Eur siuntimas smile.gif Kooperuojames

nera kiekio apribojimo? smile.gif
ar buna nuolaidu kodai?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 16, 09:18)
nera kiekio apribojimo? smile.gif
ar buna nuolaidu kodai?

Vasario menesi pirkau, nebuvo jokiu apribojimu smile.gif Kodu nuolaidu nera smile.gif Ten tik gali kazkas rekomenduot berots, bet nuolaida gaus tik tas, kas rekomenduoja smile.gif
Atsakyti