Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

sveikos 4u.gif sakykit prasau o jums leidzia atsiskaityt crocs eu? man paskutiniame zingsnyje ismeta An error occurred after your payment information was submitted. Please check the information for your payment method and try again. Your payment has not been submitted yet. pinigu tikrai yra kas jiems netinka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 15, 10:40)
aciu 4u.gif  4u.gif o tas nuo taskiuko iki taskiuko tai grynai pedutei vieta ar kaip cia skaiciuojat? blush2.gif

pasiziurekit i basutes nuotraukoj, tai taip, siaip C10 siu basuciu yra kaip tik vaikui su 16cm peda, tai kaip suprantu 27/28 gal bis biski didesnes g.gif ar as klystu 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal matėt kur pigiau nei 8,50 GBP žuvų taukus vaikams iki 2 metų http://www.feeluniqu...a-6-30-Capsules?
Radau www.dolphinfitness.co.uk po 8,11 perkant 4 vnt. ir nemokamą pristatymą galima pasirinkti g.gif bet kaži kas per parduotuvė, nematau Pay pal g.gif
dar http://www.amazon.co...mp;linkCode=asn užsisakius paslaugą regul;iaraus pristaymo gaunasi 8,11 GBP g.gif
Gal dar kur pigiau yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 15 kovo 2013 - 10:07
QUOTE(Gitula @ 2013 03 15, 10:46)
sveikos 4u.gif sakykit prasau o jums leidzia atsiskaityt crocs eu? man paskutiniame zingsnyje ismeta An error occurred after your payment information was submitted. Please check the information for your payment method and try again. Your payment has not been submitted yet. pinigu tikrai yra kas jiems netinka? blush2.gif

As siandien ryte pirkau, tai problemu nebuvo 4u.gif

Norejau paklausti, jei kartais netiktu uzsakyti croksiukai ir noreciau pasikeisti i kita dydi jie man pakeis nemokamai ar reikes prikoketi? (Dabar mokejau pigiau su nuolaida, o paskui juk nuolaidos nebebus, kaip jie daro?) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 15, 09:16)
Puikios šitos, mano pernykštės favoritės, bet aš javary pirkau, už crocsines parduotuves geriau gavosi  biggrin.gif  Bet šiaip tikrai neprašausit, kiek atsiliepimų girdėjau, tai visoms tiko ir patiko


drinks_cheers.gif Tikrai neprasausit, mamai vakar dvi poras ciupau, nes pernai turejo, tai labai labai patenkinta.Ir pernai pirkom uz pilna kaina, o kai prasidejo nuolaidos joms vistiek nebuvo nuolaidu, ir nebebuvo visa vasara dydziu ( kalbu apie baltas) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 03 15, 09:07)
mergaites ar gali buti, kad siunciant is Next per tarpininke gaunasi beveik tas pats kaip ir siunciant is nextdirekt be tarpininku? blush2.gif


Žiūrint kokia prekė, bet dažniausiai tai per tarpininkę pigiau gaunasi, ypač perkant išpardavimo metu smile.gif Europiniam psl gerokai kainos užkeltos cool.gif
Atsakyti
aciu,nupirkau crocs,man irgi problemu su atsiskaitymu nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 03 14, 18:46)
http://www.unserekleineapotheke.de/
Vilnius, galiu persiusti (jeigu aišku ten nedūžtantys reikalai ir apsimokėsite siuntimus)




na jau 7-ios, dar kelios ir uzsakom
siusti uzsakymus - zmonyte eta mail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 15 kovo 2013 - 10:26
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 03 15, 10:24)
na jau 7-ios, dar kelios ir uzsakom
siusti uzsakymus - zmonyte eta mail.com

ka gero ten uzsakinejate? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 15, 11:22)
aciu,nupirkau crocs,man irgi problemu su atsiskaitymu nebuvo mirksiukas.gif

Koki dydi issirinkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitula @ 2013 03 15, 09:46)
sveikos 4u.gif sakykit prasau o jums leidzia atsiskaityt crocs eu? man paskutiniame zingsnyje ismeta An error occurred after your payment information was submitted. Please check the information for your payment method and try again. Your payment has not been submitted yet. pinigu tikrai yra kas jiems netinka? blush2.gif

Aš ką tik užsisakiau, irgi išmetė tą klaidą, pagalvojau negi dėl to, kad pirmo pirkimo nuolaidai email ir registracijos email nesutampa... bet pakeiciau paypal mokejimo buda, kad imtu ne is balanso, o is korteles, ir tada praejo...
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 15, 09:26)
As savo vaikui su 16cm pedute paemiau 27/28, esu issiaiskinus kad butent sio modelio basutese C10(bus 27d) viduje yra 17cm, o nuo taskiuko iki taskiuko 16cm, tai reiskias sitose 27/28 turetu pagal viska but apie 17.5cm viduje  g.gif  sakau reik bndyt, nepabandes nezinosi  rolleyes.gif
kaina gavosi 14.99  4u.gif



QUOTE(linute_klp @ 2013 03 15, 09:47)
pasiziurekit i basutes nuotraukoj, tai taip, siaip C10 siu basuciu yra kaip tik vaikui su 16cm peda, tai kaip suprantu 27/28 gal bis biski didesnes  g.gif  ar as klystu  4u.gif


Tai kad C10 ir yra 27-28 d., tradiciniuose modeliuose (kai nėra atsiliepimų, kad padidinta ar pamažinta), skirtas idealiai 16,6 cm pėdai. O C11 bus jau 28-29 d., ir skirtas 17,4 cm pėdai.
Tik atkreipiu dėmesį, jei pagal atsiliepimus modelis pamažintas, tai į tuos cm irgi reikia žiūrėti atsargiai 4u.gif
Atsakyti