Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 13, 11:32)
Kortelė mastercard, suma apie 70 svaru, na gal tikrai jiems per mažas užsakymas pasirodė g.gif



ne del to, kad per mazas, tiesiog pas juos yra kazkokia saugumo sistema, ir kartais kaip suprantu nepraeina korteles jos, nezinau nuo ko priklauso, bet man tikrai yra atsauke jie uzsakymu.
Atsakyti
QUOTE(Pieninė @ 2013 03 13, 11:39)
Perkat iš šio puslapio ir siunčia į Lietuvą tiesiogiai?



UK adresu perku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 03 13, 13:17)
pirksiu is crocs.co.uk, is outlet. SKUBIAI - priimciau su 2-iem porom, kad gautusi -40%
Vilnius, galesiu persiusti  4u.gif
mazhulele@gmail.com



crocs.co.uk ir crocs.eu galima sakyti kainos vienodos (tik kai kurių prekių skiriasi), tik UK atsiskaitome svarais, o crocs.eu eurais. Taigi crocs.eu verčiant į Lt pigiau gaunasi.

Atlesiskit, jei mano pasisakymas ne vietoj, tiesiog garsiau pamasčiau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 13, 12:41)
ne del to, kad per mazas, tiesiog pas juos yra kazkokia saugumo sistema, ir kartais kaip suprantu nepraeina korteles jos, nezinau nuo ko priklauso, bet man tikrai yra atsauke jie uzsakymu.

Na aiškumas, kitą kart bandysiu su kita kortele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 13, 11:43)
crocs.co.uk ir crocs.eu galima sakyti kainos vienodos (tik kai kurių prekių skiriasi), tik UK atsiskaitome svarais, o crocs.eu eurais. Taigi crocs.eu verčiant į Lt pigiau gaunasi.

Atlesiskit, jei mano pasisakymas ne vietoj, tiesiog garsiau pamasčiau... smile.gif


as pirksiu vaikiskus ir gaunasi keleta litu pigiau is UK.
UK kaina 11.99 svaro, EU - 14.99 eur
4u.gif

Truksta 1-os poros 4u.gif
Atsakyti
Už valandos perku pharmacyathand.co.uk
Kam vitaminų rasykit až biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 03 13, 11:51)
as pirksiu vaikiskus ir gaunasi keleta litu pigiau is UK.
UK kaina 11.99 svaro, EU - 14.99 eur
4u.gif

Truksta 1-os poros  4u.gif


O iš crocs.uk perkant vaikiškus batukus PVM neprideda?
Nes iš amazon.uk ar javary.uk perkant vaikiškus, tai PVM reikia dar susimokėti. UK bžvaikiškai avalynei yra mokestinės lengvatos, o perkant į LT mokesčio skirtumą reikia susimokėti.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 03 13, 12:12)
O iš crocs.uk perkant vaikiškus batukus PVM neprideda?
Nes iš amazon.uk ar javary.uk perkant vaikiškus, tai PVM reikia dar susimokėti. UK bžvaikiškai avalynei yra mokestinės lengvatos, o perkant į LT mokesčio skirtumą reikia susimokėti.


na, kad nepastebejau...
Atsakyti
labas,gal uzmatet kur labiausiai apsimoketu Beibleidu ieskot,ieskau mamai,nes anukas periodiskai vis uzsipraso biggrin.gif
Atsakyti
Kovo 4 pirkau GAP, nuskaityti pinigai, taciau ir dar rezervacija stovi. Ar cia normalu? g.gif
Atsakyti
pabudau, kad ir mane domina planšetės. Priminkit, iš kur ir kokias pirkot 4u.gif Pamenu, kad net kelios mergaitės siuntėsi tokias pačias planšetes iš kitaicų, bet neišsisaugojau nuorodos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 13, 12:43)
crocs.co.uk ir crocs.eu galima sakyti kainos vienodos (tik kai kurių prekių skiriasi), tik UK atsiskaitome svarais, o crocs.eu eurais. Taigi crocs.eu verčiant į Lt pigiau gaunasi.

Atlesiskit, jei mano pasisakymas ne vietoj, tiesiog garsiau pamasčiau... smile.gif

Kai nukrito svaro kursas, kai kurių batukų labai skiriasi kainos ax.gif
Pvz.
http://www.crocs.co....cgid=rain-boots
http://www.crocs.eu/...1...670&q=jaunt
Atsakyti