Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

labas mergates 4u.gif sakykit o crocs eu duoda nuolaidini koduka pirmam uzsakymui? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 14, 19:22)
Aktyviai ieškau elipsinio, tai tik pigu.lt radau.

mes senukuose žiūrėjom su 30% nuolaida g.gif hmz...nu bet turėtų gi būti dar kažkur..nes ten nužiūrėtas 1500lt kainuoja...kažkaip norisi tikėti,kad yra pigiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gitula @ 2013 03 14, 19:30)
labas mergates 4u.gif sakykit o crocs eu duoda nuolaidini koduka pirmam uzsakymui? blush2.gif

užregistravus emailą 20% duoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 14, 19:46)
mes senukuose žiūrėjom su 30% nuolaida  g.gif  hmz...nu bet turėtų gi būti dar kažkur..nes ten nužiūrėtas 1500lt kainuoja...kažkaip norisi tikėti,kad yra pigiau  ax.gif
Papildyta:

užregistravus emailą 20% duoda  4u.gif

Brangokas, mačiau ir aš senukuose, bet praeitą mėn. jei neklystu buvo daug didesnė pasiūla ir su nuolaidom. Tik va šį mėn.prisireikė, kai jau nebėra biggrin.gif Dar skelbimuose galima rasti mažai devėtų.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 14, 20:00)
Brangokas, mačiau ir aš senukuose, bet praeitą mėn. jei neklystu buvo daug didesnė pasiūla ir su nuolaidom. Tik va šį mėn.prisireikė, kai jau nebėra biggrin.gif Dar skelbimuose galima rasti mažai devėtų.

bet kažkaip baisu skelbimuose imt g.gif juk ne 100lt kianuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 14, 20:07)
bet kažkaip baisu skelbimuose imt  g.gif  juk ne 100lt kianuoja  g.gif

Aišku yra rizika visgi ne naujas.
Atsakyti
Gal kas ruosiates uzsakineti is http://www.mytoys.de? Prisijungciau.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 14, 20:00)
Brangokas, mačiau ir aš senukuose, bet praeitą mėn. jei neklystu buvo daug didesnė pasiūla ir su nuolaidom. Tik va šį mėn.prisireikė, kai jau nebėra biggrin.gif Dar skelbimuose galima rasti mažai devėtų.

As toki turiu, tik gaila, kad pirmasis buvo brokuotas treniruolis Gerai, kad UK gyvenu tai pakeitimas i nauja man nieko nekainavo ax.gif
Atsakyti
Ar per LRT ziurite laida apie internetinius pirkimus? smile.gif Kaip vare ant pasto...
Atsakyti
Treniruokliai
http://www.argos.co....s...&authToken=
reikia pasiaiskint ar parduoda, ar siuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..G&G.. @ 2013 03 14, 20:41)
As toki turiu, tik gaila, kad pirmasis buvo brokuotas treniruolis Gerai,  kad UK gyvenu tai pakeitimas i nauja man nieko nekainavo  ax.gif

o kur pagamintas? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas mergytes. A del javari susirupinus g.gif rasau cia, nes gal greiciau gausiu atsakyma, negu javaruo temoje. Ka tik gavau sms, kad laukt rytoj namie venipako kurjerio. Nuo kada jie sms siuntineja ? Visada kurjeris paskambidavo pries atvaziuodamas, ir ne is venipako, o is LP, berods unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2013 03 14, 20:25)
Labas mergytes. A del javari susirupinus  g.gif  rasau cia, nes gal greiciau gausiu atsakyma, negu javaruo temoje. Ka tik gavau sms, kad laukt rytoj namie venipako kurjerio. Nuo kada jie sms siuntineja ? Visada kurjeris paskambidavo pries atvaziuodamas, ir ne is venipako, o is LP, berods  unsure.gif


venipakas visad paraso sms mirksiukas.gif , o del kurjerio matyt cia javari pakeite vezejus, arba jau LT jiems dali persiuntimu paskyre, kaip kad dhl perduoda kartais dpd, taip ir cia - LP perduoda venipakui 4u.gif
Atsakyti