Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

Norejau paklausti, kaip galioja amazon.co.uk nuolaida batams ir rubams 20% Get 20% off your next clothing and shoes order when you subscribe to Amazon’s Clothing and Shoe Store emails. Ar ta nuolaida yra prisita kazkaip prie emailo? As as galiu uzsiregistravus gaut koda i viena emaila o pirkt is kito accounto (kur priregistruotas kitas emailas), nezinau kaip cia paaiskint doh.gif gal suprato kas nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 14, 16:37)
Norejau paklausti, kaip galioja amazon.co.uk nuolaida batams ir rubams 20% Get 20% off your next clothing and shoes order when you subscribe to Amazon’s Clothing and Shoe Store emails. Ar ta nuolaida yra prisita kazkaip prie emailo? As as galiu uzsiregistravus gaut koda i viena emaila o pirkt is kito accounto (kur priregistruotas kitas emailas), nezinau kaip cia paaiskint  doh.gif  gal suprato kas nors  blush2.gif


As pirkau du kartus is to pacio accounto, bet skirtingus email'us priregistravau
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2013 03 14, 11:23)
Tema kraujospudžio matuoklio ir man buvo aktuali tad praėjusią sav. pirkau štai šitą dovanų mamai 4u.gif
Omron M10-IT
Jis brangesnis nei ankščiau rodytu bet daugiau visokių privalumų. Vienas iš didžiausi tai jog galima jungtis prie kompiuterio ar spausdintuvo ir atspausdinti visą reikiamą info einant pas gyd. tai aukso vertės duomenys(kelių asmenų) Jei kam reikia tikrai rekomenduoju  biggrin.gif  su parsiuntimu kainavo 196Lt Lietuvoj beveik400lt su dižiausia nuolaidą  4u.gif

Baido tik kad garantinis tai UK  g.gif

šitą ir aš pirkau tėčiui. prieš kelis mėnesius mokėjau apie 42 sv su siuntimu į LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2013 03 14, 15:15)
Is kokio miesto esat?



Man irgi aktualu, nes aš irgi planavau užsakinėti.
Vilnius-Širvintos
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 14, 15:37)
Norejau paklausti, kaip galioja amazon.co.uk nuolaida batams ir rubams 20% Get 20% off your next clothing and shoes order when you subscribe to Amazon’s Clothing and Shoe Store emails. Ar ta nuolaida yra prisita kazkaip prie emailo? As as galiu uzsiregistravus gaut koda i viena emaila o pirkt is kito accounto (kur priregistruotas kitas emailas), nezinau kaip cia paaiskint  doh.gif  gal suprato kas nors  blush2.gif

aš bandžiau pirkti iš vieno accounto naudojantis į skirtingus meilus gautais kodais, tai man neleido schmoll.gif Leido panaudoti tik į mano meilą atsiųstą koduką. Todėl teko kurti kitus accountus. Bet leido apmokėti ta pačia kortele 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, senoje temoje skaiciau apie pirkima lelytes Mashos is filmuko "Masha i Medved". Gal kuri zinote kur galima nupirkti. Kiek ziuriu rusu sveitainiu kur yra si lelyte, bet jie i LT nesiuncia. Gal kas gali man padeti sio klausimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *jusma*: 14 kovo 2013 - 16:04
QUOTE(Audry @ 2013 03 14, 17:03)
aš bandžiau pirkti iš vieno accounto naudojantis į skirtingus meilus gautais kodais, tai man neleido schmoll.gif Leido panaudoti tik į mano meilą atsiųstą koduką. Todėl teko kurti kitus accountus. Bet leido apmokėti ta pačia kortele  4u.gif

Aciu 4u.gif Bandysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*jusma* @ 2013 03 14, 16:03)
Sveikutes, senoje temoje skaiciau apie pirkima lelytes Mashos is filmuko "Masha i Medved". Gal kuri zinote kur galima nupirkti. Kiek ziuriu rusu sveitainiu kur yra si lelyte, bet jie i LT nesiuncia. Gal kas gali man padeti sio klausimu  4u.gif

is cia siuncia mirksiukas.gif
http://www.aliexpres..._20130314060748
Atsakyti
QUOTE(*jusma* @ 2013 03 14, 16:03)
Sveikutes, senoje temoje skaiciau apie pirkima lelytes Mashos is filmuko "Masha i Medved". Gal kuri zinote kur galima nupirkti. Kiek ziuriu rusu sveitainiu kur yra si lelyte, bet jie i LT nesiuncia. Gal kas gali man padeti sio klausimu  4u.gif


Siuncia, buvau radusi
Tik siuntimo kaina doh.gif

Jau geriau per pazistamus parsivezti:)

Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2013 03 14, 15:03)
Sakykim taip -kontrolei,sekimui kraujospudzio  jis tinkamas ,bet esant diagnozuotai rimtai sirdies ligai  nepades
(Esant priesirdziu virpejimui manau -net ir gydymo istaigoj jum tiksliai kraujospudzio neismatuos )
MAn labiau uzstrigo besiskundziantys kad rankos netelpa  blush2.gif,bet gal tiesiog keliolika  staboku zmoniu

cia yra standartine rankove, 22-32cm rankos plociui. Galima papildomai uzsisakysi didesne.
Siaip, kai buvau vaistinej, pasakojo, kad modeliai, kurie baigiasi W raide, tai jie turi rankove, kuri prasiilgina, ta prasme, tinka storesnei rankai.

Kaip pvz, sita modeli parode.

O siaip, tas M2 modelis, yra toks paprastas variantas. Tokiems nerimtiem ligoniams manau.. Tai nereik noret, kad uz tokia kaina viskas butu smile.gif

Mes su vyru nesam kokie sirdininkai, tai mum grynai profilaktiskai pasitikrinimui tokio per akis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 14, 17:11)
Siuncia, buvau radusi
Tik siuntimo kaina doh.gif

Jau geriau per pazistamus parsivezti:)

Oh, kad tu pazistamu kurie vazinetu i Rusija nelabai turime smile.gif. O is kur jus siuntetes?
Atsakyti
gal kas nors rinksite užsakymą ir pharmashopdiscount arba parapharmacie-discount ?(ten dabar biodermai 15 proc. nuolaida)
Atsakyti