Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

QUOTE(zujka19 @ 2013 03 14, 13:59)
užmačiau ir aš tuos kraujospūdžio aparatus, kai turbūt jūs klausėt ar įeina manžetė.. bet aš niekur neradau, ar jis matuoja spaudimą, kai yra sutrikęs ritmas? nes vieni aparatai išmatuoja ir užsidega simbolis, kad ritmas sutrikęs, o kiti- nematuoja, išmeta error'ą ar kažką panašaus g.gif

http://www.amazon.co...ductDescription rašo kad saugo 21 rodmenį, tai pagal viską turėtų rodyt ir nukrypimą g.gif
Atsakyti
laukiu norinciuju 5pounds,veiksmas kaunas i kitus miestu ssiunciu 4u.gif
Atsakyti
Panos ir man reiktų to kraujospūdžio matuoklio,o kooperuotis gal pigiau gautųsi?Aš nepirkus dar niekad iš amazon,tai nežinau blush2.gif ten siunčia į LT?Ačiū apuokiuk@s už nuorodą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 14, 15:08)
Panos ir man reiktų to kraujospūdžio matuoklio,o kooperuotis gal pigiau gautųsi?Aš nepirkus dar niekad iš amazon,tai nežinau blush2.gif ten siunčia į LT?Ačiū apuokiuk@s už nuorodą wub.gif

Pabandžiau dėti į krepšį 5 vnt. leido pirkti tik 3 vnt. į LT siuntimą rodo 6,87 (ar 6,89) GBP. Siunčiant per UK, UK pristatymas nemokamas, o pvz. per Tukį 1,5 GBP už 1 kg. (minimalus svoris 2 kg. jei jo nebus vis vien mokėsit 3 GBP) Rašo, kad matuoklis sveria beveik 700 gramų, na, dar įpakavimas...susidarys apie 1 kg.
O pirkti iš Amazon.co.uk paprasta.
Tikiuos pagelbėjau 4u.gif Man nebrašykit, jau pirkau
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2013 03 14, 11:13)
ar mothercare siuncia i Lt?
kazkaip nesurandu info 4u.gif


Lyg siųsdavo bent jau anksčiau, tik labai jau brangiai, neapsimokėjo schmoll.gif

QUOTE(supermamce @ 2013 03 14, 11:16)
gal galite įmesti nuorodą,kur nusipirkti kvepalų iš uk (iš US gasdina mokesčiai),


Pirmam puslapy nugi tiek nuorodų doh.gif

QUOTE(ugnieshka @ 2013 03 14, 12:23)
Laba, turiu klausimuką, nextdirect.com kaip suprantu siunčia į Leituvą, o next.co.uk nesiunčia?  schmoll.gif
klausiu, nes nextdirect nerandu ar yra sale  ax.gif


Ir šitas klausimas dažnai kartojasi, reik pirmam puslapy parašyt raudonom raidėm, kad next.co.uk nesiunča cool.gif Ale gal kas iš to, vistiek niekas neskaito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 03 14, 13:56)
http://www.amazon.co...ductDescription  rašo kad saugo 21 rodmenį, tai pagal viską turėtų rodyt ir nukrypimą g.gif



ka radau atsiliepimuose

This product totally failed to meet it's requirements. It is described as indicating irregular heart beat but just sends out error signals when there is one. It was fine for me, but, with atrial fibrilltion, it was useless for my husband. Omron admit it won't work for such conditions, so why imply it will..
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2013 03 14, 14:06)
Kai gavau is ju laiska apie issiuntima, po numeriu buvo eilute:
To track your order online: click here . Atsidare Trackmail.co.uk puslapis. Buvo parasyta, kada issiusta. Paskui atsirado irasas, kad siuntinys atvyko i vezejo centrini sandeli. Ir uz poros dienu gavau pasto pranesima. 4u.gif
Kantrybes, tikrai neprapuls jusu siuntinukas biggrin.gif  4u.gif

Aciu Jums labai 4u.gif Va kaip tik dabar pasikeite statusas, nes pries tai nieko nerase.. pirma karta is cia perku, jei butu koks sampuno buteliukas tai net negalvociau apie ta siuntini, o kai suma didele tai nerimauju 4u.gif Aciu Jums ir kitoms mergaitems uz kantrybe atsakinejant i klausimus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Takata @ 2013 03 14, 14:08)
Sveikos  smile.gif  gal kuri renka užsakymą biodermos kosmetikai ?  4u.gif


Voxi renka, jei dar neužsakė.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 14, 15:53)
ka radau atsiliepimuose

This product totally failed to meet it's requirements. It is described as indicating irregular heart beat but just sends out error signals when there is one. It was fine for me, but, with atrial fibrilltion, it was useless for my husband. Omron admit it won't work for such conditions, so why imply it will..

Sakykim taip -kontrolei,sekimui kraujospudzio jis tinkamas ,bet esant diagnozuotai rimtai sirdies ligai nepades
(Esant priesirdziu virpejimui manau -net ir gydymo istaigoj jum tiksliai kraujospudzio neismatuos )
MAn labiau uzstrigo besiskundziantys kad rankos netelpa blush2.gif,bet gal tiesiog keliolika staboku zmoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 14 kovo 2013 - 15:08
Sveiki,

Perkate aliexspress.com?
Reikalinga kreditine kortele ar galima pvz. DNB virtuali, ar debetine su paypal?
Mokesciu jokiu nera jei perkama ne daugiau kaip uz 75lt is vieno gamintojo?
I viena krepseli galima isidet ir daugiau prekiu, taip? nes jos visteik skirtingu pardaveju.
Labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Božen@ @ 2013 03 14, 11:06)
Pirksiu Asda George. Persiusiu smile.gif
Rasykit bozena.shoping@gmail.com

Is kokio miesto esat?
Atsakyti
QUOTE(stargazer @ 2013 03 14, 16:13)
Sveiki,

Perkate aliexspress.com?
Reikalinga kreditine kortele ar galima pvz. DNB virtuali, ar debetine su paypal?
Mokesciu jokiu nera jei perkama ne daugiau kaip uz 75lt is vieno gamintojo?
I viena krepseli galima isidet ir daugiau prekiu, taip? nes jos visteik skirtingu pardaveju.
Labai aciu smile.gif

Aš su DNB debetine pirkau. Nebandžiau dėt į krepšelį daugiau prekių, bet manau jei iš skirtingų pardavėjų ateis kelios siuntos iki 75 lt tai ir mokesčių nepriskaičiuos.
Atsakyti