Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

Priimciau prie mytoys.de uzsakymo, kad siuntimo islaidas pasidalinti (4 eurus), lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
Laba, turiu klausimuką, nextdirect.com kaip suprantu siunčia į Leituvą, o next.co.uk nesiunčia? schmoll.gif
klausiu, nes nextdirect nerandu ar yra sale ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 03 14, 11:06)
Žiūriu ne man vienai reiškia ta problema lotuliukas.gif


Tai kad jau ir pamirstu, ka aplamai perku doh.gif
Eisiu pasiieskot, is kur galima bilobilo parsisiust, gal atmintis pageres biggrin.gif

Vakar gavau lapuka pasiimt is pasto siuntini
Niekaip nesugalvojau, kas atejo

O pasirodo saldainiai
Uzsakinejau 25 d, gavau vakar
http://www.suess-versand.de/

Jau toks nedidukas uzsakymas ir tai sugebejo 1 maiseli saldainiu ideti ne ta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 03 14, 12:31)
Nežinau ar bus tikrai pigiau, bet Feelunique ten daug skelbias, kad BareMinerals 15% off, pries pora dienu tai ir papildomai nuo sito 10% nueme su koduku, ir dabar turetu but tu koduku...


Ačiū, tikrai pigiau bigsmile.gif

Jei gerai atsimenu, tai temoje buvo rašyta, kad su rekomendacija yra nuolaida pirmam pirkimui feelunique.
Gal galit klas rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 03 14, 12:06)
Kad lyg neregistruoti būna g.gif Jei nieko nemaišau blush2.gif


Tai va kad neregistruoti, bet kazkuri panele rase, kad su kodu galima sekti, bet jei neregistruotas tai juk nesuseksi, o tai kam tada ta koda raso ir nuoroda duoda kad pasiziuret, o ten nieko neraso doh.gif nu zodziu...belieka laukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 14, 13:32)
Tai kad jau ir pamirstu, ka aplamai perku doh.gif
Eisiu pasiieskot, is kur galima bilobilo parsisiust, gal atmintis pageres biggrin.gif

...o paskui seks žodžiai "užmiršau išgerti bilobilo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 03 14, 12:42)
Ačiū, tikrai pigiau bigsmile.gif

Jei gerai atsimenu, tai temoje buvo rašyta, kad su rekomendacija yra nuolaida pirmam pirkimui feelunique.
Gal kas galit rekomenduoti.


Jau rekomendavo. Ačiū pagelbėjusiai mamytei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 14 kovo 2013 - 12:51
QUOTE(simpa @ 2013 03 14, 12:00)
thumbup.gif naudojot jau? smile.gif Mamai reik, tai renkuosi kurie patikimiausi smile.gif Butu gera dovana gimtadienio proga  thumbup.gif

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 14, 12:07)
Aha, naudojam  thumbup.gif
Siaip, kiek domejaus, Omron viena geriausiu firmu  ax.gif  Vaistinej taip sake.
visur ieskojau kokiu akciju, ir kai pamaciau amazone, vos sirdis nesustojo, pamacius tokia kaina  lotuliukas.gif  Nes jau vos uz 189lt nenusipirkom  biggrin.gif
Emiau 3 vnt, su siuntimu i Lt, tai po 74 lt su kapeikom, gavos  rolleyes.gif
Gal siunciat per Tuki ar PA, dar keliais litais pigiau gautusi  g.gif

Norėčiau ir aš to Omrono, bet bijau, kad nemokėsiu parsisiųst iš amazone. Gal kas užsakinėtų, prisidėčiau.
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 14, 11:54)
Pareklamuosiu gera akcija kraujospudzio matuokliu  rolleyes.gif
Pvz OMRON  amazone, ir pas mus, LT  smile.gif

Uzsakinau jau, gavau.  thumbup.gif 

Yra keliais centais pigesnis matuoklis, bet jis skiriasi tuom, kad nera atminties smile.gif

užmačiau ir aš tuos kraujospūdžio aparatus, kai turbūt jūs klausėt ar įeina manžetė.. bet aš niekur neradau, ar jis matuoja spaudimą, kai yra sutrikęs ritmas? nes vieni aparatai išmatuoja ir užsidega simbolis, kad ritmas sutrikęs, o kiti- nematuoja, išmeta error'ą ar kažką panašaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 14, 12:43)
Tai va kad neregistruoti, bet kazkuri panele rase, kad su kodu galima sekti, bet jei neregistruotas tai juk nesuseksi, o tai kam tada ta koda raso ir nuoroda duoda kad pasiziuret, o ten nieko neraso  doh.gif  nu zodziu...belieka laukt  4u.gif

Kai gavau is ju laiska apie issiuntima, po numeriu buvo eilute:
To track your order online: click here . Atsidare Trackmail.co.uk puslapis. Buvo parasyta, kada issiusta. Paskui atsirado irasas, kad siuntinys atvyko i vezejo centrini sandeli. Ir uz poros dienu gavau pasto pranesima. 4u.gif
Kantrybes, tikrai neprapuls jusu siuntinukas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kuri renka užsakymą biodermos kosmetikai ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 03 14, 12:59)
užmačiau ir aš tuos kraujospūdžio aparatus, kai turbūt jūs klausėt ar įeina manžetė.. bet aš niekur neradau, ar jis matuoja spaudimą, kai yra sutrikęs ritmas? nes vieni aparatai išmatuoja ir užsidega simbolis, kad ritmas sutrikęs, o kiti- nematuoja, išmeta error'ą ar kažką panašaus g.gif


mano M3 tai matuoja:)
Atsakyti