Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 174 tema

O perkant tesco rubus yra koks nors pirmo apsipirkimo kodukas ?
ir jei kortele ta pati gal galima registruotis kitu e-mailu ( kaip pvz perkant is crocs ) ar butinai turi buti kitas adresas ir kortele ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 14, 09:59)
Iš crocs.eu šiandien gavau patvirtinimą apie išsiuntimą, užsakinėjau šeštadienį.

Aš irgi šiandien jau sulaukiau pranešimo, kad išsiųsta, pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,gavau lapelį atsiimt siuntą Ingos Berešneviciūtės vardu.Adresas užrašytas mano.Gal atsiras savininkė?
Atsakyti
Sveikos, nežinau žinot ar ne, bet pasirodė du nauji boohoo kodai: paddy15 ir THANKYOU20 antrasis tikrai vekia, mėginau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 14, 10:59)
Iš crocs.eu šiandien gavau patvirtinimą apie išsiuntimą, užsakinėjau šeštadienį.



QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 14, 11:26)
Aš irgi šiandien jau sulaukiau pranešimo, kad išsiųsta, pagaliau biggrin.gif

Aš irgi gavau pirka penktadienį.Turbūt karštas jiems savaitgalis buvo biggrin.gif Daug pirkėjų biggrin.gif Bet viena nuoroda siuntinio veikia,o kita ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 03 13, 22:18)
mamos, o is bodyshop'o renka kuri nors uzsakyma??? ax.gif

mane irgi domina. Kaunas ax.gif
kiek suprantu ten nesiuncia tiesiiai i Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2013 03 14, 09:57)
Merginos, dar kartą klausiu dėl kedų dydžių iš SD 4u.gif Ar atitinka, ar nėra mažinti/didinti? Na negi nei viena nepirkot jų iš ten? ax.gif  4u.gif Ačiū



Jei ir perku, tai perku tokių firmų, kurių galima LT aptikti. Tokiu atveju nueinu į LT parduotuvę pasimatuoju, pasižiūriu ir ieškausi pikri iš SD arba tokio pat arba panašaus modeliuko. Tuomet viskas kaip ir gerai.
O firmų SD tiek daug, kad tikrai neįmanoma pasakyti, kurie mažinti, kurie padidinti.
Šiaip dažniausiai kedai būna šiek tiek pamažinti. Bent jau aš dėvėdama 39 dydį, kedus perku 40 dydžio. Bet kaip minėjau dar ir į firmas reikia atkreipti dėmesį.
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 03 14, 11:08)
sveikos,gal kas nors planuojat is
www.mytoys.de pirkti?


pirksiu, bet as kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2013 03 14, 10:36)

kiek suprantu ten nesiuncia tiesiiai i Lt g.gif

Ne, uzsakinejam UK adresu, paskui atveza i LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 13, 23:15)
nu tai ir sakau, kad prastesnis, bet jei kas atsitinka yra kur kreiptis

nesitikekite ,kad pigu.lt duoda kokia garantija. Kai pirkau is ju daikta uz 900 Lt ir jau atveze man ji neveikianti, tai pravargau 9 men su visokiom kokybes inspekcijom ir begalem rastu, kol issilupau is ju pinigus
Atsakyti
gal kas esate susidure su amazon.co.uk NEREGISTRUOTAIS siuntiniais siustais uk? gal zinote kaip ieskoti? ar tiesiog rasyti amazonui, kad negavau?
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2013 03 14, 07:57)
Merginos, dar kartą klausiu dėl kedų dydžių iš SD 4u.gif Ar atitinka, ar nėra mažinti/didinti? Na negi nei viena nepirkot jų iš ten? ax.gif  4u.gif Ačiū

Pirkau sau REEBOK 8 dydi , nesioju lietuviska 41 , tai kaip tik .
Esu pirkus ir vaikams . Pastebejau ,kad mazinti truputi dydziai .
Pirkau batelius sau , balerinkas , tai 8 mazas buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 14 kovo 2013 - 10:55