Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE (ram @ 2004 07 26, 15:39)
Tiesig siaubas. Užjaučiu.

wub.gif
Atsakyti
Bet taip atsitinka todėl, jog vėl šio to nežinai, jei buvo koks vakarėlis, tai reikėjo jam atitinkamai save paruošti ir po visko, atitinkamai užbaigti, žinoma, jei teisingai supratau. Tokiu atveju nebūtum turėjus dabar jokių pasekmių. Vot taip visur, visalaik save laiko visažiniais. Gal duoti pagrindinių esminių patarimų, kaip tokiais atvejais reiktu elgtis?
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 07 26, 15:55)
Bet taip atsitinka todėl, jog vėl šio to nežinai, jei buvo koks vakarėlis, tai reikėjo jam atitinkamai save paruošti ir po visko, atitinkamai užbaigti, žinoma, jei teisingai supratau. Tokiu atveju nebūtum turėjus dabar jokių pasekmių. Vot taip visur, visalaik save laiko visažiniais. Gal duoti pagrindinių esminių patarimų, kaip tokiais atvejais reiktu elgtis?

Matai koks supratingas. As save ruosiau, bet uzbaigti kazkaip nesugebejau. Tai kokie butu patarimai?
Atsakyti
Girdejau karta toki anekdota: barasi vyras ir zmona, o zmona ir sako: jei ne tu, mes butumem ideali pora! biggrin.gif biggrin.gif
O tu, Ram, zinai, kad panasus i sena bambekli? Nu, davai, protinguoli, apversk pasauli! Pamokyk mus gyventi!
Atsakyti
Nu pasigirsiu ir aš rolleyes.gif
Turiu fantastišką vyrą,savo svajonių vyrą wub.gif kuris pakenčia mano bjaurų būdą,fantastiškai rūpinasi vaikais thumbup.gif
kažkada išgirdau apie vyrus superinį pasakymą:VYRAI KAIP TUALETAI LAISVI PRIŠIKTI O GERI UŽIMTI
Sorry už negražų žodį
Atsakyti
Nera reikalo nei girtis , nei dejuoti tongue.gif .Turim tokius vyrus - kokiu esam vertos nono.gif
Atsakyti
Atrodo, Ram nebeturi ka pasakyti kitoje temoje po neivykusios pasaulio pabaigos, tai dabar varo ant moteriskiu laugh.gif Matyt tikejosi, kad jam nereikes to sunkaus zingsnio zengti ir zmonos ieskotis - gyvenimas pats isspres problema. O dabar...

Bet, tu, Ram, nepergyvenk, istok i kokia verslo mokykla, o paskui galesi zinias pritaikyti zmonos ar meiluzes ieskodamas. Juk vyrai taip pat iesko ir siulo save... rolleyes.gif
Atsakyti
Geru vyru yra, bet ne visos moteros geros seimininkes... Apie ka as cia??? Ogi viskas paprasta: vat isivaizduokit, kas gaunasi apipylus bombonke krienais... Sh... ne kitaip!!!! O vat jei susitinka toks krienas kokia zaraza - tokia "pshiprava" gaunasi, kad net garas per ausis svirkscia... Ir dar vaikai labai kokybiski gaunasi, tos pacios parodos... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Trumpiau sakant: derinkim produktus moteriskes ir neteks mum patirti gedingos trydos... , kai viskas nueina suniui ant uodegos.
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 07 26, 12:38)
Gryna teisybe, jie tokie. Arba tokie, arba ant kokio kito kanto defekuoti... Ir ne tik vyrai. Zmones tokie yra smile.gif

Va cia sutinku su Noa. Nera idealiu zmoniu, visi mes turim vienokiu ar kitokiu trukumu. Svarbiausia, kaip minejo Foxenas, teisingai maisyti produktus, t.y. pasirinkti toki, kurio griekai maziausiai tave nelaimingu darytu.
Va maniskis, berods, geras zmogelis ir valgyti padaro, kai man ikvepimo nera, ir skalbiniais pasirupina, ir puikiai parduotuvei susigaudo, kaip cia sutaupius, geliu nedovanoja, uztat beveik kasdien meilej prisipazista, gal truputi per daug namiseda, na ir as dabar nelabai kur lekti noriu. Taciau kartais paima zaraza ir subesina mane nestuke.gif . Va reikia namus issisveisti, nes kazkaip esu isitikinusi, kad 2.gif reikia svaros, o jis babauzis vis kampais kampais jau kelinta savaite muilinasi, nu nors imk ir kviesk kokia namu darkytoju brigada jam ant zlasties, nes pati jau 7 men ir nelabai ka sunkaus sugebu padaryti. Vot teip va - geras, bet su broku laugh.gif .
Atsakyti
Idealiu ar tobulu zmoniu nera. Bet buna taip, kad konkretus vyras ir konkreti moteris idealiai (arba beveik idealiai) tinka vienas kitam. Zinoma, kad yra geru vyru. Ir netgi nereikia kasinetis po dinozauru liekanas, norint tokiu surasti.
Atsakyti
Pamečiau pradėtą temą, kažkur dingo "be komentarų", tiek to, šy tą čia parašysiu. Šiandien dangu stebėti nebus jokios galimybės, dangus visiškai užsimerkė, bet tai, kiek buvo galima stebėti priverčia susimąstyti. Nuo liepos 19 dienos iki vakar, t.y. 26 dienos, stebint Saulę, susidaro toks įspūdis, jog ji į mus dabar pasisukus savo vienu ašigaliu ir juom vizgina prieš mus. Būtent toks vaizdelis susidaro, jei tai ką matai mėgini aiškinti iš standartinės dėmių judėjimo Saulės paviršiumi pozicijos. Bet tai apsurdas. Vakar skaitinėjau astronomų stebėjimų rezultatus, štai ką jie sako: planeta "X" stovi mums tiesiog prieš nosį ir niekas jos nepastebi, ar nenori matyti. Taip, iš dalies jie teisūs, į Saulę pažiūrėjes nieko negali matyti, tik vieną ar kelis ant jos esančias dėmes, bet stebint tų dėmių judėlimą, gali suprasti, jog jos juda aplink savo kažkokį centrą. Antra, jei mesteli į Saulę pirmą žvilgsnį, atpalaidavus dėmėsį, tai gali pastebėti, jog ant Saulės disko yra kažkas dar, nes skiriasi bendra paviršiaus tekstūra. Anksčias tas kūnas sudarė 1/4 Saulės disko, dabar jau apie 3/4, panašiai dvigubai išaugo. Jei žinotum kur kristum, šieno pasidėtum, taip ir čia, niekas nieko konkrečiai nežino, vienaip ar kitaip mėgina spėlioti. Piešiniai ant javų laukų rodo, jog Žemė bus dar vis supama magnetinių laukų, kiek tai tesis - neaišku. Čia kažką teigti ar neigti nėra prasmės, tiesiog yra taip kaip yra. Skykim, jei aš moku skaityti japoniškai, o jus tos kalbos nesuprantant, tai nejau imtumėt abejoti, jei išversčiau kokį tekstą, nejau nepasitikėtumėt mano vertimu? Kiek jūs skaitot verstų kūrūnių, straipsniu, nejau pastoviai jais abejojate?
Atsakyti
Nesuprantu, kodel ram manymu esame svajotojos ir klaidingai suprantame seimynini gyvenima. Prisipazistu, kad pries eile metu apie visus vyus galvojau blogai smile.gif Man jie visi buvo sunsnukiai, idiotai, imbecilai ir t.t. Sutikus savaji vyra, nors jis dar po to negreit tapo mano vyru, mano mastymas apie kai kuriuos tos rusies atstovus pasikeite smile.gif Tai pastebejo netgi visos mano drauges, grupiokes. Man patinka mano seimyninis gyvenimas. As savo vyro neverciu man padeti ir kazkaip nenaturaliai elgtis. Del manes, jis gali elgtis kaip nori. Esme tame, kad kaip sauksi, taip ir atsilieps. Jei antroji puse nenori seimyniskai gyventi, tai kam ja kankinti. Yra daugybe subrendusiu ir pasiruosusiu idomiai gyventi seimoje vyru. Ir manau nereik kalbeti uz visus vyrus. Yra dalis, kurie pasiruose gyvent del kito zmogaus, yra kurie iki senatves tam nepribresta.
Atsakyti