Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

geri vyrai su protingom zmonom gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2011 04 28, 12:44)
Aisku idealios, o ko ne  biggrin.gif



kur gi ne lotuliukas.gif
jus toookios idealios...
Atsakyti
QUOTE(Boniss @ 2011 04 28, 13:05)
kur gi ne  lotuliukas.gif
jus toookios idealios...


Kodel gi ne, mylinciam zmogui gali buti idealu tai, kas kitam atrodo ydinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 04 28, 13:07)
Kodel gi ne, mylinciam zmogui gali buti idealu tai, kas kitam atrodo ydinga  mirksiukas.gif


mes nekalbam apie savo antras puses, jos zinoma kad yra pacios paciausios! 4u.gif
temos pavadinimas bendresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boniss @ 2011 04 28, 12:12)
mes nekalbam apie savo antras puses, jos zinoma kad yra pacios paciausios!  4u.gif
temos pavadinimas bendresnis  g.gif

na tai jei cia tiek daug laimingai istekejusiu ir reiskia kad geru vyru yra, kitaip komentarai butu ziaurus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiwi13 @ 2011 04 28, 13:16)
na tai jei cia tiek daug laimingai istekejusiu ir reiskia kad geru vyru yra, kitaip komentarai butu ziaurus  lotuliukas.gif



is temos pavadinimo taip neatrodo...,
nors pas moteris viskas greitai keiciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boniss @ 2011 04 28, 14:12)
mes nekalbam apie savo antras puses, jos zinoma kad yra pacios paciausios!  4u.gif
temos pavadinimas bendresnis   g.gif

Nu geras, kaip tik turim kalbet apie savo vyra, tada zinom ar jis geras ar ne, o apie kitu vyrus juk negalim zinot, kiekviena apie savo vyra tik zinom biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gute 2011: 04 gegužės 2011 - 20:59
QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 04, 21:59)
Nu geras, kaip tik turim kalbet apie savo vyra, tada zinom ar jis geras ar ne, o apie kitu vyrus juk negalim zinot, kiekviena apie savo vyra tik zinom biggrin.gif  .



tada viskas aisku, t.y. gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 04 08, 03:12)
visi vyrai geri kol su jais negyveni,o paskui prasideda... biggrin.gif

Todel jus nuolat su vestuvine suknele bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Boniss @ 2011 05 04, 23:02)
tada viskas aisku, t.y. gerai smile.gif

Ir linkiu, kad gerai butu labai ilgai 4u.gif
Atsakyti
Aplink supa draugiu vyrai, ir kai matau kaip ir ka jie veikia, labai dziaugiuosi,kad manasis ne toks. Nemegsta gastroliu iki mustyniu, mieliau ziuresim sena gera filma begriauzdami siemkutes. Draugai i zvejyba vezasi alu, alu ir dar karta alu,o mes pas juos vaziuojam laimikio paziureti su kavos termosu biggrin.gif zinoma, karais buna piktas ir tie minusai islenda, bet kiti jo pliusai kompensuoja viska. Gyvenu ir mokausi , zinau viena, kad ir kokios kliutys stoja musu draugyste tik dar labiau suartina kai pakalbam apie tai. Ir susipykus as tai karstakose, drebiu viska i akis... bet ir kartu apmastydama.. bet jei nutyliu daugiau, laimiu dvigubai jo svelnumo ir demesio 4u.gif rupinasi manimi ir mano vaiku, protingas, ka ims ta padarys, ir visada klausia mano nuomones 4u.gif man pats geriausias, myliu ir saugau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Boniss @ 2011 04 28, 13:05)
kur gi ne  lotuliukas.gif
jus toookios idealios...


Kiekvienas idealuma gali skirtingai interpretuot smile.gif as savo vyrui jauciuos ideali visom prasmem ir jis man toks yra, tobulas, kokiu gyvenime tikrai kasdien nesutiksi
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2011 05 05, 12:26)
Kiekvienas idealuma gali skirtingai interpretuot  smile.gif  as savo vyrui jauciuos ideali visom prasmem ir jis man toks yra, tobulas, kokiu gyvenime tikrai kasdien nesutiksi

Zaviuosi tokiais atsakymais, o to baisu, kai vyrai vis su kiaulem tapatinami biggrin.gif
Atsakyti