Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 11:16)
Mėdžioklėje aš matau aistrą žudyti.


Jūs vegetarė?
Atsakyti
nesprendžiu apie žmogų pagal tautybė,sprendžiu pagal elgesį,bendravimą,nepažistu daug vyrų,bet dirbu vyriškame kolektyve,vyrų būna visokių,kaip ir moterų.
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2010 10 14, 12:25)
nesprendžiu apie žmogų pagal tautybė,sprendžiu pagal elgesį,bendravimą,


nu, pavyzdziui, cigonas..
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 10 14, 11:33)
nu, pavyzdziui, cigonas..


Blogas pavyzdys, tu pažiūrėk, kaip dėl Radžio bobulkos miršta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2010 10 14, 12:23)
Jūs vegetarė?

Aš manau, kad mūsų teisė atimti gyvūnams gyvybę yra apribota savyginos ir egzistencijos teisės. O medžiotojai žudo dėl malonumo, o ne todėl, kad valgyti nėra ką.
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 14:53)
Aš manau, kad mūsų teisė atimti gyvūnams gyvybę yra apribota savyginos ir egzistencijos teisės. O medžiotojai žudo dėl malonumo, o ne todėl, kad valgyti nėra ką.

Ir tai daro legaliai, beje smile.gif mano tetis medziotojas, niekas nemedzioja nykstanciu rusiu. Ir su poreikiu zudyti tai visiskai nesusije doh.gif tai tiesiog hobis, o kartu ir prasimaitinimo saltinis, be galo megstu zveriena. O pati nevalgote mesos?
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 10 14, 15:10)
Ir tai daro legaliai, beje  smile.gif  mano tetis medziotojas, niekas nemedzioja nykstanciu rusiu.  Ir su poreikiu zudyti tai visiskai nesusije  doh.gif  tai tiesiog hobis, o kartu ir prasimaitinimo saltinis, be galo megstu zveriena.

O kas yra hobis?
Ar tik ne malonus laisvalaikio užsiėmimas?
Hobis medžioti- tai hobis nušauti stirną! Man toks vyras niekada nebus geras vyras. Nes mano supratimu, geri vyrai savo malonumui nežudo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 14 spalio 2010 - 14:17
QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 14:16)
O kas yra hobis?
Ar tik ne malonus laisvalaikio užsiėmimas?
Hobis medžioti- tai hobis nušauti stirną! Man toks vyras niekada nebus geras vyras. Nes mano supratimu, geri vyrai savo malonumui nežudo.


Pakartoju klausimą: ar jūs vegetarė? jei taip, pateisinu jūsų svaičiojimą apie žudimą. Jei ne, tai patarčiau pasidomėti, kokiomis sąlygomis laikomi ir auginami gyvūnai, skirti jūsų kasdieniam maisto poreikiui, apribotam egzistencijos ir savyginos(?) teise. Nušauti šerną ar stirną yra ne taip žiauru, kaip kaišioti vamzdelius broileriams į stemplę.
P.S. Apie medžiotojus kaip vrus galėsite pakalbėti, kai nors kiek su tokiu vyru pagyvensite. Nes jei reikščiau nuomonę apibendrintai apie vrus, į kategoriją NEgerų vyrų pirmiausiai patektų visokie menininkai ir bohemiškos asmenybės, kurie per laisvės poreikį ir sielos polėkį dažnai pamiršta, kad pasaulis sukasi ne aplink juos. Bet ir su tokiais individais kažkais laimingai ar pseudolaimingai gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 14 spalio 2010 - 16:00

Hobis medžioti- tai hobis nušauti stirną! Man toks vyras niekada nebus geras vyras. Nes mano supratimu, geri vyrai savo malonumui nežudo.
[/quote]
Uztat kokia skani ta stirna biggrin.gif deja, toks gyvenimas, nuo akmens amziaus vyrai medziojo ir medzios, tai turbut ju genuose smile.gif Ir mano supratimu, vyriskumas visai ne cia matuojamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 15:16)
O kas yra hobis?
Ar tik ne malonus laisvalaikio užsiėmimas?
Hobis medžioti- tai hobis nušauti stirną! Man toks vyras niekada nebus geras vyras. Nes mano supratimu, geri vyrai savo malonumui nežudo.

Juraga-tai tiesiog kraštutinumas.Ir pasakysiu kodėl,nes mėgstu mišką ir gamtą apskritai.Šernai mano tėviškėj niokoja ne tik ganyklas,bet ir miško paklotę-baisu į mišką įžengti-vieni grioviai.Lapių nieks nebemedžioja-kailis nebevertinamas,to pasekoje išnaikinti beveik visi kiškiai,o pasiutligė nešiojama kairėn ir dešinėn.Turbūt girdėjot,kad nemedžiojami vilkai biržuose siaučia po bandas...nekontroliuojamai priveisti elniai žaloja jaunuolynus kitam rajone.
kontrolė būtina,vat šitoj vietoj sentimentalumas niekuo dėtas
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2010 10 14, 16:59)
pateisinu jūsų svaičiojimą apie žudimą.

Aš ne apie save čia diskutuoju, todėl jūsų pateisinimas mano svaisčiojimams man nėra reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 17:55)
Aš ne apie save čia diskutuoju, todėl jūsų pateisinimas mano svaisčiojimams man nėra reikalingas.


Man toks vyras niekada nebus geras vyras. Nes mano supratimu, geri vyrai savo malonumui nežudo.


O cia apie Marytę ar Petrytę buvo?
Atsakyti