Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 10 04, 22:33)
karo akademijoj mokosi patys tupiausi.
Galvot nereikia - bus komanda.
Ka apsirengt irgi nerupi.
Nu ir dar... ten pedarastu rojus.

O tu i ta karo akademija ne neistotum, nes reikia desimtukininku but ir tokia galva turet,kad ten mokytis, kad oj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 09 23, 15:52)
Kaip cia pasakius del tu 15 min, jei vyras pusdieni namuose sedejo ir negalejo tos indu kruveles susitvarkyti...mane tai tokie dalykai gana blogai veikia, graziai sakant.  ax.gif  biggrin.gif Nieko nesakau, jei griztame abu kartu vienu laiku, tai tada draugiskai pasigaminame, draugiskai susistvarkome arba draugiskai sedime bardake ir nieko neveikiame.  biggrin.gif Kol nera darbu, vaiku, viska regis gali padaryti, pavaduotivyra nuo elementariu namu darbu, bet veliau tikrai jau uzknisa, kad zmogus nesusigaudo jog yra tiek pat atsakingas kiek ir jo antroji puse uz jaukius namus ir darna.

Jo, pritariu. Esu jaunesne uz vyra 7 metais, bet atsakomybes atzvilgiu jauciuos zymiai uz ji vyresne. Visalaik stengiaus buti gera zmona. Svarus namai, paruosti pietus, laikas kartu, vaikas ir darbas. Taip 10 metu. Visalaik mylejau savo vyra, bet dabar viskas pradejo skersai gerkles stotis. Jis nebezino nei kur jo pasas, nei kaip saskaitas apsimoketi. Suprantu, kad esu pati kalta ir bandau dali atsakomybes perkelti jam, bet viskas baigiasi pykciais. Turiu kaip darzelinukui aiskinti kai ka atlikti, atrodo, kad jo smegenys nebeveikia. Net perkant masina, modeli renku as. Kaip susigrazint vyriska vyra??? umn.gif
Atsakyti
Sita tema paskelbiau pries 6m. Pries 3.5 metu atsitiktinai radau GERA VYRA- simpatiska, issilavinusi, darbstu, rupestinga, gerbianti mane, neziurinti i kitas.. buciuojanti man rankas, daznai sakanti komplimentus, neegoista, nes pirmiausiai galvoja apie mane..Radau toki, kokio norejau, kokio nesitikejau sutikti. Zinoma, idealiu nera..jis uzsispyres, neromantiskas, bet jo gerosios savybes tikrai 5k. atstoja jo trukumus (kuriu turiu ir as) Kitais metais tuokiames!! bigsmile.gif bigsmile.gif Deja, jis ne lietuvis... wub.gif tokio gero lietuvio tikiausiai nebuciau sutikus, nes visi pasitaike kelyje buvo prisikti, arba uzimti..
Linkiu sekmes ir Jums 4u.gif
Atsakyti
Smagu girdėt,kad temos autorė pati atsakė į temą teigiamai biggrin.gif
bet,pasirodo,ieškot reik užsieny... ax.gif
Atsakyti
O as visalaik buvau linkusi tik prie lietuviu vyru, ir tikrai pazistu ne viena gera vyra, kuriu moterims be galo pasiseke. Zinoma, daugiau pazistu stuobriu, kurie su savo zmonom elgiasi kaip parseliai smile.gif su uzsienieciu neprasideciau,nes jo kitoks mentalitetas, kazkaip atrodo,jog niekad nebus tokio rysio artimo,kaip su savos tautos vyriskiu
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 11, 20:20)
Sita tema paskelbiau pries 6m. Pries 3.5 metu atsitiktinai radau GERA VYRA- simpatiska, issilavinusi, darbstu, rupestinga, gerbianti mane, neziurinti i kitas.. buciuojanti man rankas, daznai sakanti komplimentus, neegoista, nes pirmiausiai galvoja apie mane..Radau toki, kokio norejau, kokio nesitikejau sutikti. Zinoma, idealiu nera..jis uzsispyres, neromantiskas, bet jo gerosios savybes tikrai 5k. atstoja jo trukumus (kuriu turiu ir as) Kitais metais tuokiames!! bigsmile.gif  bigsmile.gif Deja, jis ne lietuvis... wub.gif  tokio gero lietuvio tikiausiai nebuciau sutikus, nes visi pasitaike kelyje buvo prisikti, arba uzimti..
Linkiu sekmes ir Jums 4u.gif


Nu tik nepasakokite, kad nėra normalių lietuvių. Pati su tokiu gyvenu. Čia šitas perdėtas užsieniečių idealizavimas ir priveda prie to, kad nuvažiavus į kitą šalį apie pabaltijos šalių moteris kalba kaip apie neturinčias savigarbos.
Papildyta:
QUOTE(juraga @ 2010 09 30, 15:07)
O man kareiviai neatrodo labai geri, man jie atrodo žiaurūs. Nes karo atveju eis žudyti priešų. O jei karas kiltų šeimoje  unsure.gif


O jūs karo atveju priešus eitumėte bučiuoti, kol jie jūsų artimuosius žudytų?
Atsakyti

O jūs karo atveju priešus eitumėte bučiuoti, kol jie jūsų artimuosius žudytų?
[/quote]
Teisingai ! O visu antra, juk karo akademija- ne kariuomene! Maniskis mokosi tarptautinius santykius, tai yra politikos mokslai, nei jis kada eis kariauti, nei ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2010 10 13, 20:01)
O jūs karo atveju priešus eitumėte bučiuoti, kol jie jūsų artimuosius žudytų?

Bučiuotis eičiau dar prieš karą...

Beje, diplomatams jaučiu kur kas didesnę simpatiją, nei kareiviams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 14 spalio 2010 - 08:51
QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 08:44)
Bučiuotis eičiau dar prieš karą...

Beje, diplomatams jaučiu kur kas didesnę simpatiją, nei kareiviams.


Istorija parodo, kad kartais būna šaukštai po pietų diplomatijai. Bet kokiu atveju, aš čia neginu kažkurio sluoksnio. Tiesiog negaliu pakęsti apibendrinimų: lietuvių vyrai - blogi, visi užsieniečiai nuostabūs, o visi kariškiai žiaurūs.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2010 10 14, 10:33)
Tiesiog negaliu pakęsti apibendrinimų: lietuvių vyrai - blogi, visi užsieniečiai nuostabūs, o visi kariškiai žiaurūs.

Man visi medžiotojai žiaurūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 14 spalio 2010 - 09:53
QUOTE(juraga @ 2010 10 14, 09:37)
Man visi medžiotojai žiaurūs.


Dėl skonio nesiginčijama. Giminaitis medžiotojas girininkas. Su pasimėgavimu priimu pakvietimą pasimėgauti šernienos kepsniu.
Atsakyti
Mėdžioklėje aš matau aistrą žudyti.
Atsakyti