Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(lututė @ 2010 09 28, 20:04)
Jooo...geri,geri...pasigeri-tada jooo,beveik geri būna...

Kazkas labai vyrais nusivyles ryskiai smile.gif as irgi buvau taip nusiteikusi ir praradusi vilti sutikti vyra, is didziosios V. Taciau yra tokiu vyru, gatvej nesimeto, bet savaji radau
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 09 29, 09:32)
Taciau yra tokiu vyru, gatvej nesimeto, bet savaji radau

O kur tie gerieji randasi?
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 09 23, 16:52)
Kaip cia pasakius del tu 15 min, jei vyras pusdieni namuose sedejo ir negalejo tos indu kruveles susitvarkyti

Nu vat man kai uzeina ,tai as ne i indaplove nededu indu ,nesitvarkau virtuveje ir tiek ..kad neiprastu prie perdideles svaros biggrin.gif biggrin.gif .Ir nieko -nesipykstam del to .Dar kartais neisplaunu ko nors skalbwenkej ,specialiai ,atseit -uzmirsau ...ir nieko -nesipykstam ,dar kartais ,specialai ,kad neiprastu prie gero gyvenimo ,nepadarau valgyti ,ir nieko -neispykstam lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 09 28, 18:20)
nori pasakyt, kad beveik visi vyrai geri?

Noriu pasakyti ,kad geros moterys nesimeto biggrin.gif
Atsakyti
Žinoma. Kaip dar ir klausimų kilti gali. Visi žmonės esam. Yra gerų, yra blogų.
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 09 29, 09:32)
Kazkas labai vyrais nusivyles ryskiai  smile.gif  as irgi buvau taip nusiteikusi ir praradusi vilti sutikti vyra, is didziosios V. Taciau yra tokiu vyru, gatvej nesimeto, bet savaji radau

Nu tai ir klausiu jau kažkelintą kartą-ko neišduodat gerųjų žvejybos vietų ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 09 29, 17:38)
Nu tai ir klausiu jau kažkelintą kartą-ko neišduodat gerųjų žvejybos vietų ?  lotuliukas.gif

As radau savaji karo akademijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 09 29, 19:53)
As radau savaji karo akademijoje smile.gif

vau... geras ir dar uniformuotas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 09 29, 19:53)
As radau savaji karo akademijoje smile.gif

O man kareiviai neatrodo labai geri, man jie atrodo žiaurūs. Nes karo atveju eis žudyti priešų. O jei karas kiltų šeimoje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 09 30, 16:07)
O man kareiviai neatrodo labai geri, man jie atrodo žiaurūs. Nes karo atveju eis žudyti priešų. O jei karas kiltų šeimoje  unsure.gif

Na visu pirma tai jis ne kareivis.. smile.gif)) karo akademijoje yra visokiu specialybiu smile.gif o del ziaurumo tai nera taip, nuostabus zmogus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2010 09 30, 16:03)
vau... geras ir dar uniformuotas... wub.gif

O taip...kai buna uniformuotas tai... wub.gif
Atsakyti
na,karo akademijoj ir būsimi karininkai mokosi wub.gif ...nepasakyčiau,kad kariūnai žiaurūs,turiu gyvų pavyzdžių šaunios šeimynos...
ir uniformuotas,ech... wub.gif ax.gif
Atsakyti
karo akademijoj mokosi patys tupiausi.
Galvot nereikia - bus komanda.
Ka apsirengt irgi nerupi.
Nu ir dar... ten pedarastu rojus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondinas Nr.246: 04 spalio 2010 - 21:33
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 10 04, 22:33)
karo akademijoj mokosi patys tupiausi.
Galvot nereikia - bus komanda.
Ka apsirengt irgi nerupi.
Nu ir dar... ten pedarastu rojus.

hah.gif matosi,kad netarnavęs... koki pederastai-kai gautum griovį kast otsiuda i do obeda-visos nesveikos fantazijos išrūktų pro kaminuką biggrin.gif
Atsakyti