Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

Na vienai geras vyras gali buti svelnus, pildantis kiekviena nora, kai kitai toks vyras kelia susierzinima... Kiekvienai savo.. Bent jau tokia mano nuomone ax.gif O as jau turiu sau gera vyra wub.gif Gavau ji gimimo dienos proga dovanu cool.gif
Atsakyti
Klausyk...koks senis tokias dovanas neša ? Pasiimčiau atsarginį... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 09 02, 17:20)
pasakyciau, kad tiek vyrai tiek moterys dabar yra linke maziau stengtis del santykiu. nepuoseleja, nekuria... gyvena sau su savo pretenzijomis ir kaprizais. reta pora isiklauso i vienas kito norus ir poreikius. visi tik saukia "o as, o man".. O juk tame ir yra visa paslaptis.


Dar pridurciau, del laiko stokos, toks tempas, tai kokie dar ten kaprizai gali buti, esi pavarges, nori elementaraus suaugusio zmogaus elgesio ir nereikia geliu glebiu, nei dovanu brangiu, svarbiausia dovana, kad ir be pasakymu jaustu mane, kad grizusi netureciau namu tvarkyti, nes jei jis turi laisvo laiko, tai skiria tam laika. Kad eitume koja kojon kartu i prieki.
Atsakyti
Vat vat. Elementarus suvokimas ir priemimas, kad kitas tiesiog pavarges. neversti, neklikti... Px tie neplauti indai vardan bent jau 15 minuciu kartu ramiai ant sofos pabuti, parukyti balkone, paplepeti arba tiesiog kartu patyleti.
Atsakyti
Kaip cia pasakius del tu 15 min, jei vyras pusdieni namuose sedejo ir negalejo tos indu kruveles susitvarkyti...mane tai tokie dalykai gana blogai veikia, graziai sakant. ax.gif biggrin.gif Nieko nesakau, jei griztame abu kartu vienu laiku, tai tada draugiskai pasigaminame, draugiskai susistvarkome arba draugiskai sedime bardake ir nieko neveikiame. biggrin.gif Kol nera darbu, vaiku, viska regis gali padaryti, pavaduotivyra nuo elementariu namu darbu, bet veliau tikrai jau uzknisa, kad zmogus nesusigaudo jog yra tiek pat atsakingas kiek ir jo antroji puse uz jaukius namus ir darna.
Atsakyti
Yra ,yra geru vyru ..kaip ir durnu moteru ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 23 rugsėjo 2010 - 17:54
Tamara, kaip pati, kiek sprendziu is jusu vardo , budama moteris galite sitaip pareiksti? Kas yra durna moteris? g.gif Paziuresime kokia nedurna busite po desimties metu, nebent busite tokiaprotingair nesukursite seimos, nedirbsite ir apskritai, nieko neveiksite.

Sakyciau dauguma vyru ir moteru yra geri, tik netinkamai pasirenka partnerius ar nelaiku. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo te verde: 23 rugsėjo 2010 - 19:34
QUOTE(te verde @ 2010 09 23, 21:33)
Tamara, kaip pati, kiek sprendziu is jusu vardo , budama moteris galite sitaip pareiksti? Kas yra durna moteris?  g.gif Paziuresime kokia nedurna busite po desimties metu, nebent busite tokiaprotingair nesukursite seimos, nedirbsite ir apskritai, nieko neveiksite.

Sakyciau dauguma vyru ir moteru yra geri, tik netinkamai pasirenka partnerius ar nelaiku.  biggrin.gif

Nelabai supratau jusu?Jus nesutinkate ,kad buna durnu moteru?O gal jums tai asocijuojasi su jusu vyru ,kuris daznai tai jums sako? g.gif
Atsakyti
Tamara, as turiu mane mylinti ir gerbianti vyra. Apgailestauju, taciau itariu, kad tai jus daznai girdite kazkokius komentarus is savo partnerio, jei apskritai toki turite. 4u.gif Ir nesiruosiu su jumis veltis i diskusijas toliau, nes matau, kad musu poziuriai visiskai skirtingi, gerbiu kito nuomone ir jei jums gerai, man dar geriau. mirksiukas.gif
Atsakyti
yra geru vyru, yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 23, 18:54)
Yra ,yra geru vyru ..kaip ir durnu moteru ...


nori pasakyt, kad beveik visi vyrai geri?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 09 28, 17:20)
nori pasakyt, kad beveik visi vyrai geri?

Jooo...geri,geri...pasigeri-tada jooo,beveik geri būna...
Atsakyti