Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(ZBITKA @ 2004 07 26, 13:04)
Is savo ir draugiu patirties kazkaip atrodo kad  dauguma mus supantys vyrai yra egoistai tinginiai ir lepunai! Beja labai geros nuomones apie save. Todel butu idomu padiskutuoti ar dar yra tikru vyru kurie sugeba myleti moteri labiau negu save, nebuti istize ir tingintys dirbti, syskstus, apgavikai? O gal jus toki turit? Kur ji radot?




o ar yra dar moteru ne lepuniu, trokstanciu visko, ir reikalaujanciu beleko? nekalbu apie gilu kaima...
Atsakyti
vargu bau
Atsakyti
nagi radau toki! dar ir istekejau biggrin.gif tiesa, jis uzsienietis. lietuvi gal tik viena gera pazinojau, deja, jam apie 60, kas zino, koks jis jaunysteje buvo...
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2004 07 26, 14:04)
Is savo ir draugiu patirties kazkaip atrodo kad  dauguma mus supantys vyrai yra egoistai tinginiai ir lepunai! Beja labai geros nuomones apie save. Todel butu idomu padiskutuoti ar dar yra tikru vyru kurie sugeba myleti moteri labiau negu save, nebuti istize ir tingintys dirbti, syskstus, apgavikai? O gal jus toki turit? Kur ji radot?

As savo aplinkoje daugiau matau geresniu seimos vyru, nei moteru mirksiukas.gif Keista, kad taip rasot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 06 22, 19:35)
As savo aplinkoje daugiau matau geresniu seimos vyru, nei moteru mirksiukas.gif Keista, kad taip rasot g.gif




Jums pasisekė smile.gif aplink tikrai yra normalių vyrų, bet kaip susipažinti su laisvu, neįsipreigojusiu???
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 06 22, 18:35)
As savo aplinkoje daugiau matau geresniu seimos vyru, nei moteru mirksiukas.gif Keista, kad taip rasot g.gif


aš labai geras, nors gal nenormalus tik. smile.gif Nori parašyk smile.gif
Atsakyti
Na ir aš savo aplinkoj matau tikrai gerų vyrų bigsmile.gif ir mano išrinktasis taip pat nuostabus vyras wub.gif
Atsakyti
Yra tu geru vyru irnesakyk.gif savo vyra radau mokyklos suole didis.gif Zodziu tik atidziau savo aplinkoj reikia apsidairyt ir tikrai rasit tas mylincias ir atsidavusias akis biggrin.gif
Atsakyti
Aisku, kad yra!!! Vienas is ju miega kasnakt apkabines mane smile.gif o ir siaip, pazistu ne viena ir ne du vyrus, kurie yra nuostabus zmones ir pastoviai girdziu klausima "ar yra normaliu, ne materialisciu moteru, kurios noretu seimos ir vaiku, ir kada as tokia sutiksiu...?" mirksiukas.gif
Atsakyti
yra tikrai geru vyru thumbup.gif , tik deja jie praeina pro mane sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Acolyte @ 2010 07 29, 08:41)
Na ir aš savo aplinkoj matau tikrai gerų vyrų  bigsmile.gif ir mano išrinktasis taip pat nuostabus vyras  wub.gif

thumbup.gif tik tie geri daznai jau buna uzimti, pvz. mano vyras

Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2010 08 01, 19:46)
yra tikrai geru vyru thumbup.gif , tik deja jie praeina pro mane  sad.gif .

a kodel cia tep? Nugis leska ismeskit, akis graziai pavartykit ir nepraeis wub.gif
Atsakyti