Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

na taip,visi geri svetimi,tik nereikia...idealu nera
Atsakyti
QUOTE(Liepžiedis @ 2009 03 12, 15:29)
Yra gerų vyrų. Va mano draugės diedas toks  ax.gif ir kitos draugės irgi geras.. kaip beje ir kaimynės. Svetimi visi geri  blush2.gif  O štai savas... schmoll.gif  lotuliukas.gif Nu bet ir jis neblogas.

labukas,keistai manot mergaites,kad svetimi geri.... biggrin.gif ...geru vyru nera....kaip ir moteru....juk neparodisim savo blogosios puses kitiems....visi norime pasirodyti,kad esame geri... 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepžiedis @ 2009 03 12, 14:29)
Yra gerų vyrų. Va mano draugės diedas toks  ax.gif ir kitos draugės irgi geras.. kaip beje ir kaimynės. Svetimi visi geri  blush2.gif  O štai savas... schmoll.gif  lotuliukas.gif Nu bet ir jis neblogas.


tai vyras ar diedas? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tetukas1982 @ 2009 03 12, 17:07)
tai vyras ar diedas? rolleyes.gif  rolleyes.gif


Diedas mano žodyne yra vyro sinonimas. Vyras=diedas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mute025 @ 2009 03 12, 16:47)
labukas,keistai manot mergaites,kad svetimi geri.... biggrin.gif ...geru vyru nera....kaip ir moteru....juk neparodisim savo blogosios puses kitiems....visi norime pasirodyti,kad esame geri... 4u.gif  rolleyes.gif

kas tiesa,tas ne melas...visas puses matai tik gyvendamas su zmogum,kiti toli grazu visko nemato...o kaip sakai tik gerasias puses smile.gif
Atsakyti
Visi vyrai yra geri. tik vieni mums tinka, o kiti ne.
Vakar perskaiciau - ir as mylejau ir mane mylejo - tik tai niekada nesutapo laike...
Taip ir su vyrai - kai kurie myli mus, kai kuriuos - mes; jei sutampa - tada jie tampa geri, jei ne - blogi... Siaip, nebuna geru ir blogu zmoniu - buna zavingi ir zanudos...
Atsakyti
QUOTE(lorena24 @ 2009 03 13, 09:56)
kas tiesa,tas ne melas...visas puses matai tik gyvendamas su zmogum,kiti toli grazu visko nemato...o kaip sakai tik gerasias puses smile.gif


va tas turbut ir apgauna manancias kad kitu geresni...

nesakau kad jau mano tai sventuolis ir kojnes ne vietoj palieka doh.gif ir valgyt nedaro ir kol nepavalgo kartais geriau ne nekalbint unsure.gif bet kai pagalvoju kokia as blush2.gif ir kaip jis su manim buna ir dar kad myli vis kartoja ax.gif tada ir suprantu, kad man jis geriausias wub.gif o kai dar kokia drauge pasiguodzia kad jos brangusis taip ir taip, kad kitos skrudzas paskutinis ir t.t. ir pan. o as galiu tik dziaugtis kad mano ne toks, tai is vis wub.gif

nu zodziu man pavasaris prasidejo blush2.gif ko tais isimylejus jauciuos ax.gif cia del to tokia nuomone turbut ax.gif
Atsakyti
Mano tikrai geras, mūsų santuokoje aš blogoji pusė su sunkiu charakteriu biggrin.gif
Atsakyti
na mano ir neblogas,as kartais pikta kaip ragana bunu...
Atsakyti
g.gif pirmiausiai pagalvokime kokios mes pačios geros doh.gif
mano b yra geras , aš pati velnių priėdus , bet žinau kad jau geresnių nėra , ir neeiškau lotuliukas.gif
bet vot apie jaunimėlį tai norėčiau pasakyt , kažkodėl susidariau nuomone kad šiuolaikinės panelės nori tik kad apie jas tupinėtų , jom duotų , jas mylėtų , gerbtų ...........bet pačios jos nieko atgal nenori duoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BRAŠKĖ68 @ 2009 03 14, 21:32)
g.gif  pirmiausiai pagalvokime kokios mes pačios geros  doh.gif
mano b yra geras , aš pati velnių priėdus , bet žinau kad jau geresnių nėra , ir neeiškau  lotuliukas.gif
bet vot apie jaunimėlį tai norėčiau pasakyt , kažkodėl susidariau nuomone kad šiuolaikinės panelės nori tik kad apie jas tupinėtų , jom duotų , jas mylėtų , gerbtų ...........bet pačios jos nieko atgal nenori duoti  doh.gif

na ne,kodel,cia nuo auklejimo priklauso,beje ir laikai kiti... smile.gif as apie siuolaikinius vaikinus ir manau,kad jiems toli grazu iki tikru vyru isoliariumus eina,i kariuomene greiciau savo panele isiustu,nei patys eitu smile.gif jei buciau 17-18m.,ir reiketu rinktis vaikina,nezinau,ka reiketu daryt,nes vyrai dabar isigimsta...kazkoki narcizai darosi,visai nevyriski smile.gif visokiu manau yra ir vaikinu ir merginu...
Atsakyti
QUOTE(lorena24 @ 2009 03 15, 16:06)
na ne,kodel,cia nuo auklejimo priklauso,beje ir laikai kiti... smile.gif as apie siuolaikinius vaikinus ir manau,kad jiems toli grazu iki tikru vyru isoliariumus eina,i kariuomene greiciau savo panele isiustu,nei patys eitu smile.gif jei buciau 17-18m.,ir reiketu rinktis vaikina,nezinau,ka reiketu daryt,nes vyrai dabar isigimsta...kazkoki narcizai darosi,visai nevyriski smile.gif visokiu manau yra ir vaikinu ir merginu...

Na kadangi moterys sparčiai vyriškėja, vyrams nelieka nieko kito, kaip... moteriškėti unsure.gif
Atsakyti