Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(simoselis @ 2009 01 06, 13:07)
Geriau nusileiskit ant zemes ir griebkit koki drovu nevykeli - nepasigailesit - is gero molio geros puodynes iseina thumbup.gif Gerai tos mociutes sakydavo: "Griebk ta, kuris tave myli, o ne ta, kuri tu myli", tada ir gyvenimas bus  drinks_cheers.gif

anksciau ir as taip galvodavau ax.gif bet dabar tai zinau, kad netureciau tiek kantrybes ir noro kazka is kazko minkyti doh.gif viena kita savybe, iproti ar bruoza galiu apsisarvavus bandyt keist, bet aukleti, mokinti doh.gif ne mano kantrybei ax.gif ax.gif
Atsakyti
Mano vyras man pats geriausias biggrin.gif Drauges irgi sako, kad lobi turiu. Kartais pagaunu save mastant, ir uz ka as nusipelniau tokio vyro wub.gif
Atsakyti
zinoma kad yra geru vyru.
kaip yra sakoma ,visi geri vyrai turi seimas,yra uzimti. 4u.gif
Atsakyti
Yra bigsmile.gif As, matyt, uz visas kancias praeitoj santuokoj dabar gavau pati geriausia smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man mano vyras pats geriausias, nors ir turi savo minusiuku, bet manau pas visus ju yra tik ne visi moka priimti ir vis iesko kazko geresnio wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Ne merginos, tai mano vyras pats geriausias, kartais stebiuosi kaip man taip nuskilo g.gif biggrin.gif , nors rasciau prie ko prisikabinti, bet jis tikrai šaunuolis paliginus su kitais
Atsakyti
Ziurint su kuo lygint tenka lotuliukas.gif Na, jei neruko, negeria, nesimusa, namuos padeda, tai jau cia pats geriausias g.gif ???Siaip, reiklumui ribu nera mirksiukas.gif man DAUG DAUGIAU reikia negu isvardyti dalykai ax.gif Zinoma, gera vyra turiu, bet iki pacio geriausio...dar pasistengt reikia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTAITĖ @ 2009 01 09, 23:29)
Ziurint su kuo lygint tenka lotuliukas.gif Na, jei neruko, negeria, nesimusa, namuos padeda, tai jau cia pats geriausias g.gif ???Siaip, reiklumui ribu nera mirksiukas.gif man DAUG DAUGIAU reikia negu isvardyti dalykai ax.gif Zinoma, gera vyra turiu, bet iki pacio geriausio...dar pasistengt reikia wub.gif  wub.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif ,kiekvienas žmogus turi savo kažkokių trūkūmų ir privalumų,bet niekada garsiai nerėkauju,kad mano vyras auksinis,taip jis geras,protingas,mylintis,rūpestingas ir t.t.Bet jei šiandien jis yra toks,tai dar nesu užtikrinta,kad taip bus ir po 20 metų,nes gyvenimas parodo,kad visko būna,būna ir lengviau ir sunkiau,ir geriau ir blogiau.O namų be dūmų nėra
Atsakyti
MAnau kiekviename zmoguje yra gerio, tik tas geris atsiveria ne kiekvienam. O daznai dar ta geri reikia surasti ir issitraukti i pavirsiu is uz storu sienu. O tai taip pat ne kiekvienas sugeba.
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 01 06, 12:55)
anksciau ir as taip galvodavau  ax.gif bet dabar tai zinau, kad netureciau tiek kantrybes ir noro kazka is kazko minkyti  doh.gif viena kita savybe, iproti ar bruoza galiu apsisarvavus bandyt keist, bet aukleti, mokinti  doh.gif ne mano kantrybei  ax.gif  ax.gif


tu senmerge?
Atsakyti
o kas yra geras vyras ? Kiekvienai kitaip....
Mylintis ir mylimas vyas visada yra geras, tai isvada kad yra tokiu...

keista tema... g.gif
Atsakyti
Viskas priklauso 100 proc. nuo požiūrio. jei mintyse visus vyrus keiki, vadini kokiais tik galima neigiamais epitetais, aišku, kad tau jie tokie ir bus. Kaip sakoma, jei negali pakeisti situacijos, keisk savo požiūrį. Tobulų žmonių nėra visų pirma todėl, kad kiekvienam tobulumas atrodo skirtingai...

Atsakant į temos klausimą, tikrai yra tiek gerų vyrų, tiek gerų moterų smile.gif Ar yra geras būtent tau, gali atsakyti tik tu pati.
Atsakyti