Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

smile.gif
na saunuoles. Patiko man tas palyginimas smile.gif
Siaip mano manymu geri tie su kuriais negyvename smile.gif
Na maniskis irgi neromantikas, ale kito man nereikia. Maniskis pats mieliausias, nuosirdziausias ir dar geras padejejas smile.gif tai svarbiausia smile.gif
Atsakyti
Dar viena tema a la "mano vyras pats geriausias" tongue.gif

Girtis savo vyru tai lygiai tas pats kaip sakyt "as pati geriausia", bet kadangi taip sakyt kazkaip nekuklu, tai "suvercia" visa geruma savo vyrams laugh.gif
Atsakyti
Ką galiu pasakyti išskaites jūsų pasisakymus, jūs šabloniškos, standartinės bobelkos, visiškai be jokios avantiūros ar ugnelės. Ant tokios net nesušilsi, prie tokios prišalsi kaip prie aizbergo В ТУМАНЕ. Jūs kalbat apie kasdienišką rutiną ir priverstos tuom pasitenkinti ir save apgaudinėti jog viskas gerai. Kitaip ir būti negali, nes jūs vergai. Toks įspūdis, jog ne čia pataikiau, ne į tą autobusą įlipau, greičiau į kažkiokią varlių balą įžengiau. Ir dar šis tas nustebino, jūsų netolerantiškuma, vienpusiškumas. Jei jau kažkoks ten ne toks, tai tokiam tarp kojų turi būti išoperuota arba užauge, samanom užžėle. Žmogus, tai yra darni būtybė, kuriori visą save priima kaip vientisą organizmą, o ne kaip kai kurie, tipo čia gėda, čia šlykštu, čia ne padoru ir panašiai. Nuo to paskui frigidiški ir impotentės atsiranda.
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 07 26, 12:07)
Nuo to paskui frigidiški ir impotentės atsiranda.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O gal čia magnetinių bangų pasekmė? wink.gif

ajai-ne taip parašiau-norėjau pasakyt, gal tai įtakoja magnetinės saulės audros, o gal X planetos priartėjimas, arba gal tie Zetai kokį eksperimentą sumanė? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 26 liepos 2004 - 14:20
Ram, kaip supratau pritaikei visoms- tai kaip tau pavyko pvz. apie mane tai nustatyti iš mano parašytų 4-ių sakinių?
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 07 26, 14:58)
Dar viena tema a la "mano vyras pats geriausias" tongue.gif

Ir nenormalu. Nes normalu - "mano vyras pats blogiausias, vaikas pats geriausias, o as pati neturiu kuo apsitengt" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O kita vertus, idealizmas yra gerai biggrin.gif Ir but patenkinta vyru yra gerai. Ir apie save gerai galvot irgi gerai. Ir turet ka apsirengt yra gerai biggrin.gif Nors, bliamba, kaip tik pagalvojau, kad as kaip tik ir neturiu smile.gif Apsirengt kuo smile.gif

Tik vat dar vienas dalykas - kodel niekad negirdejau, kad diedai sakytu - o mano mieloji brangioji tai jau pati pati pati, idomi grazi protinga, vach vach. Sako - mano boba. Aisku, kai jos negirdi smile.gif Idomu kodel g.gif
Atsakyti
Kazko turbut nesupratau smile.gif Jei man malonus kasdieniniai dalykai ir vyrui jie nenuobodus, o jis daugiau namiseda ir seimyniskas zmogus, tai cia mes tipo kazkokie neformalai smile.gif Manau, kad esme jog kirvis kota atitiktu, o ne tai kokie mes impoantiski, avangardistai ar t.t. Nemanau, kad man meiluzis galetu duoti kazka daugiau nei vyras smile.gif Gal kazkam nemalonu buti su savo vyru ir gal jis neispildo visu slapciausiu svajoniu, nesukelia nepatirtu jausmu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 07 26, 15:07)
Ką galiu pasakyti išskaites jūsų pasisakymus, jūs šabloniškos, standartinės bobelkos

A ka darysi, gyvenimas toks biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 07 26, 12:07)
jūs šabloniškos, standartinės bobelkos, visiškai be jokios avantiūros ar ugnelės. Ant tokios net nesušilsi, prie tokios prišalsi kaip prie aizbergo В ТУМАНЕ. Toks įspūdis, jog ne čia pataikiau, ne į tą autobusą įlipau, greičiau į kažkiokią varlių balą įžengiau.

pala, tai tu cia pas svetimas zmonas pasisildyti uzsukai? g.gif
tikrai ne cia pataikei, juk cia www.supermama.com o ne www.duodu_kiekvienam.lt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 07 26, 21:07)
Ką galiu pasakyti išskaites jūsų pasisakymus, jūs šabloniškos, standartinės bobelkos, visiškai be jokios avantiūros ar ugnelės. Ant tokios net nesušilsi, prie tokios prišalsi kaip prie aizbergo В ТУМАНЕ. Jūs kalbat apie kasdienišką rutiną ir priverstos tuom pasitenkinti ir save apgaudinėti jog viskas gerai. Kitaip ir būti negali, nes jūs vergai. Toks įspūdis, jog ne čia pataikiau, ne į tą autobusą įlipau, greičiau į kažkiokią varlių balą įžengiau. Ir dar šis tas nustebino, jūsų netolerantiškuma, vienpusiškumas. Jei jau kažkoks ten ne toks, tai tokiam tarp kojų turi būti išoperuota arba užauge, samanom užžėle. Žmogus, tai yra darni būtybė, kuriori visą save priima kaip vientisą organizmą, o ne kaip kai kurie, tipo čia gėda, čia šlykštu, čia ne padoru ir panašiai. Nuo to paskui frigidiški ir impotentės atsiranda.

NU TU ČIA IŠVIS NEKULTŪRINGAI blink.gif , KO ĮŽEIDINĖJI mad.gif , GAL TIKRAI NE ČIA PATAIKEI, NIEKAS ČIA TAVĘS NELAIKO, JEI TIK TAIP TEMOKI EMOCIJAS IR NEPASITENKINIMĄ PRIEŠTARAVIMAIS REIKŠT.
Atsakyti
Vat, Noa jau idomesne tema pradejo. Tikrai- apie vadinimus diedais- bobom. Niekad saviskio taip nevadinau- nei uz akiu, nei i akis, nei juokaudama, nei bardamasi. Jokio vyr taip nevadinu. Nus, kazkaip labai baisiai man tai skamba. O forume vos ne kiekvienoj temoj sitas "komplimentas" vyrams... Man tai labai ninini. O jums?
Atsakyti
Geras vyras ar ne priklauso nuo to, kiek iš jo tikiesi... kuo daugiau tikiesi- tuo jis blogesnis. Aš vat nieko nesitikiu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Išėjo pusvalandžiui, o vat jau penkta valanda negrįžta. Jei būčiau tikėjusis, kad grįš kaip sakė- tai būtų didžiausias niekšas, o dabar man giliai dzin...tik biški gaila, kad neėdęs... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti