Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 10 28, 15:18)

..nu kur gi jau ne....sena mat atsirado  biggrin.gif



sena sena..patirties tiek kad wacko.gif ne pagal metus..
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 10 28, 16:34)
sena sena..patirties tiek kad  wacko.gif ne pagal metus..

bigsmile.gif vadinasi senų dar nemačiusi liezuvis.gif ....o patirtis visada naudingiau nei nepatyrimas tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras tikrai labai geras, taigi galiu paneigti hipoteze jog visi vyrai kiaules schmoll.gif
Atsakyti
Svetimi vyrai geriausi lotuliukas.gif , taip sako mano drauge. Sitoje frazeje yra siek tiek tiesos, nes kitu seimu gyvenimus matai tik is gerosios puses.
Bet man MB yra pats geriausias, neskaitant to, kad kartais paburbuliuoja, isveda mane is kantrybes, pamirsta ivairias sventes, nuperka geles kuriu as nemegstu ir tt.
Atsakyti
Mano vyras pats geriausias, valgyt gamina, namus tvarko, vaiką prižiūri, pinigus namo neša. smile.gif Super tiesiog. thumbup.gif Viena yda, gal, kad rūko, bet ją visos kitos atperka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lora2006 @ 2008 11 01, 21:11)
Viena yda, gal, kad rūko, bet ją visos kitos atperka.  biggrin.gif

Rūko sakot... jei rūko, tia ir išgeria... O jei išgeria, tai moterimis domisi... Ne ******... O jei ne ******, tai supras, kad durnas ir perdaug stengiasi, visa tai (išskyrus rūkymą) turi daryti moteris... O kai supras - mes rūkyt biggrin.gif
Atsakyti
yra smile.gif
Atsakyti
Tikrai dar yra geru vyru butent toki turiu as wub.gif
Esame kartu jau nevieni metai, taciau dar nenustojau zavetis sito zmogaus, tolerancija, pagarba rupesciu ir meile man...
Jau nebekalbu apie draugiu komentarus kad pas mane ne vyras, o auksas wub.gif

Jei bus idomu galesiu papasakoti kokiomis budo savybemis jis pasizymi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 11 01, 21:13)
Rūko sakot... jei rūko, tia ir išgeria... O jei išgeria, tai moterimis domisi... Ne ******... O jei ne ******, tai supras, kad durnas ir perdaug stengiasi, visa tai (išskyrus rūkymą) turi daryti moteris... O kai supras - mes rūkyt biggrin.gif

lotuliukas.gif na bet pavydėtinas sugebėjimas viską sudirbt į kitą pusę lotuliukas.gif ...gabumas pas jus tikrai neeilinis 4u.gif ...bet ir jūsų versijoje galima matyt teigiamų niuansų-mes rūkyti sakot rolleyes.gif -nagi jo žmonai daugiau berods nieko iki pilnos laimės ir netrūksta thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Yra yra tu vyru geru irnesakyk.gif
Atsakyti
Geru vyru yra tikrai:)
Bet... Nera labai daug.
Nemazai daliai vyru truksta to VYRISKUMO. Vieni bailiukai(su kuriais vakare baisu i lauka iseiti - dar ne duok dieve kas prisikabins:), kiti sykstuoliai(isgirdau kazkada is vieno bendramokslio, kad jo draugo zmona baisi islaidune - nes ji KAS MENESI laksto i kirpykla!), arba ziuri tik savo naudos - kad zmona butu tokia ir tokia, darytu ta ir ana, bet pamirsta apie...save - kad tureti tokia nuostabia zmona reikia gi ir paciam atitikti standartus!Yra ir nuobodziu vyru... Yra ir tokiu, kurie mano, kad cia ypac "kieta" nuolat pasakoti riebius anekdotus ir patiems kikenti is ju garsiau uz visus... Daug nesavarankisku, nesubrendusiu vyruku... Kurie ieskosi merginu, kurios ir galetu juos "aptarnauti" visom prasmem, bei...kartais islaikyti.
Bet... Kaip bebutu... Yra ir normaliu geru vyru., kurie myli ir gerbia savo moteri, nieko jai negaili, ja rupinasi ir ja uzjaucia, rupinasi seimos materialine gerove ir pan.
Atsakyti
Yra!!! Tik nereikia per daug noreti. Pvz. as visada galvodavau, kad tekesiu tik uz grazaus, auksto, issilavinusio, turtingo ir t.t. O istekejau uz kaimiecio!!! Pirmas ispudis apie ji - girtas, su guminiais batais, plikas, zemas, nusisneka ir dar lenda prie manes! Tokio siaubo dar nebuvau maciusi!!! Taciau visas grozis slypi viduje. Aciu Dievui, kad jis turejo kantrybes ir atkaklumo siekti manes. Tik pradejus gyventi kartu islindo visos jo savybes - turi nerealu humoro jausma, yra tvarkingas, lb man padeda, lb seimyniskas - nera darbo, kurio nemoketu (net valgyt padaro, kai buna iseigine), nesa kava i lova i t.t... Plius dar tai, kad vyra gali issiaukleti taip, kaip nori pati - jam paciam nepatinka nuotraukos, kai skusdavosi plikai, saikingai vartoja alkoholi, retai pakelia balsa (nors seniau tai budavo kasdienybe). Taigi mergiotes, nesidairykit be reikalo i svajoniu princus ant baltu zirgu - paskaus spranda tongue.gif Geriau nusileiskit ant zemes ir griebkit koki drovu nevykeli - nepasigailesit - is gero molio geros puodynes iseina thumbup.gif Gerai tos mociutes sakydavo: "Griebk ta, kuris tave myli, o ne ta, kuri tu myli", tada ir gyvenimas bus drinks_cheers.gif
Atsakyti