Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

manau kiekvienai moteriai yra savaip idealus vyras.juk negali buti,jog tau bus idealus ir man irgi smile.gif yra geru vyru.visi turi savu "priciudu" bet tai buna smulkemnos, nes mylia ta zmogus ir jis yra tau geriausias smile.gif svarbu kad viduje jaustum ramybe ir komforta-vadinasi viskas gerai ir tinkate vienas kitam
Atsakyti
Jus, moterys, sakot, kad norit svelnaus, supratingo, paguodziancio, mandagaus, issimokslinusio ir t.t. Bet kai toks jus kabina, tai jus visada ji pasiunciate velniop. Priezastis? Jis ne vyriskas.
Jus pasirenkat toki, kuris i jus nekreipia demesio, yra grubus ir t.t. Tokie jums sukelia aistra.
Viskas ok, tik nereikia po to zliumbaut kaip jusu niekas nemyli.
Atsakyti
QUOTE(remigijus.d @ 2008 09 11, 12:52)
tik nereikia po to zliumbaut kaip jusu niekas nemyli.



niekas nezliumbauja..kiekviena moteris turi vyra toki kokio yra verta.. brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(remigijus.d @ 2008 09 11, 13:52)

Jus pasirenkat toki, kuris i jus nekreipia demesio, yra grubus ir t.t. Tokie jums sukelia aistra.
Viskas ok, tik nereikia po to zliumbaut kaip jusu niekas nemyli.

Paprieštarausiu truputuką.Nė viena tokio nenori.Ir grubumas tikrai aistros nekelia,na,nebent tam tikrai rūšiai moterų.O žliumbiam todėl,kad pačios kaltos-išsilepinam,leidžiam suprast ,kad daug kas galima,o paskui visa tai jau priimama kaip nepajudinama norma.O jau tada vėloka pagalbos ar dėmesio tikėtis...
Atsakyti
QUOTE(remigijus.d @ 2008 09 11, 13:52)
Tokie jums sukelia aistra.

biggrin.gif 100proc
Atsakyti
Yra net knyga išleista : Kodėl moterys myli gerus vyrus, bet miega su niekšais? berods taip....taigi manau tik nusivylusi moteris renkasi ta "gerietį", nes kitoms dar reikia aistros, barnių ir visokių dramų, kad po to galėtų taikytis smile.gif bet kai prasideda šeima ir namai, tokie vyrai tampa niekšeliais, nes jie tiesiog ne tam sukurti smile.gif
Atsakyti
yra...tik visi jau uzimti...deja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2008 09 11, 08:22)
g.gif kažin ar susiformavusę asmenybę įmanoma pakeisti g.gif

g.gif asmenybę-turbūt ne...vyrą įmanoma priderinti prie savęs mirksiukas.gif

QUOTE(Afroditte @ 2008 09 11, 14:07)
niekas nezliumbauja..kiekviena moteris turi vyra toki kokio yra verta..  brunette.gif

lotuliukas.gif Medinio pamokos veiksmingos
Atsakyti
Yra tų vyriokų, tik bėda ta, kad moterų mažai, arba jos itin išrankios. Pats esu dar jaunas, vos 20 metukų, tačiau draugės neturiu jau apie metus. Prieš tai su ex draugavau 2 metus, po to išsiskyrė interesai, apsigyvenom skirtinguose miestuose. Kitas dalykas, norint susirasti draugę tokiam amžiuj, visdar merginoms pirmoje vietoje stovi išvaizda. Šiaip studijuoju universitete, dirbu, turiu automobilį, trumpai tariant - gyvenu "ant savo galvos" ir man gan neblogai išeina. Visos merginos-draugės/klasiokės sako kad esu šaunus vyriokas ir t.t., tačiau kaip jau minėjau, merginas atbaido išvaizda. Na, nesu aš koks baisuoklis, esu tamsaus gymio, plačių pečių (anksčiau sportavau sunkiąją atletiką), gana aukštas (189cm), tiesiog turiu šiek tiek viršsvorio ax.gif Ir viskas, visa tai viską gadina :-) Galų gale su malonumu numesčiau aš tą svorį, bet, nėra laiko - darbas ir studijos suryja visą norą ir jėgas doh.gif Ką gi, teks dar manau keletą metų pasenberniaut rolleyes.gif
P.S.: nelaikau savęs geru vyru, tiesiog norėjau išsipasakot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 09 11, 10:03)
Šiaip aš porą tokių pažįstu, ir geri, ir protingi, ir nuoširdūs ir visokeriopai šaunūs vyrai, na ir stebiuosi, kaip jiems neišeina susirasti normalios protingos moters. Kaip jie sako vyresnės moterys jau sugadintos, o jaunos per daug žiūri į blizgučius visokius ir galvoja tik apie tūsus. Kita vertus, kas pasakys tas vyras geras ar blogas. Vienai jis bus pats geriausias, kitai jis bus lochelis. Tiesiog turi atitikti kirvis kotą. O jei susirandi vis ne tą kotą, ta vat ir blogi tada visi aplinkiniai kurie laisvi tongue.gif

g.gif tai visgi kas su jais negerai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 10 26, 20:32)

lotuliukas.gif Medinio pamokos veiksmingos



nieko panasaus schmoll.gif
cia sena ir tvirta mano nuomone,pagrista patirtim ir stebejimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 10 28, 12:26)
nieko panasaus  schmoll.gif
cia sena ir tvirta mano nuomone,pagrista patirtim ir stebejimu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif kad tvirta, neabejoju, bet kad sena doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...nu kur gi jau ne....sena mat atsirado biggrin.gif
Atsakyti