Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

maniskis tai pats geriausias thumbup.gif nors jau buvau beveik praradus vilty kad dar tokiu vyru yra kaip jis..bet man visgi pasiseke ax.gif
Atsakyti
butent, kad jau visi normalus vyrai uzimti, liko tik loxeliai, arba vienetai g.gif
Atsakyti
mano vyras superinis thumbup.gif
Atsakyti
Čia kaip tas posakis: Visi vyrai kaip tualetai, arba užimti, arba apš**** smile.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 09 10, 16:21)
Čia kaip tas posakis: Visi vyrai kaip tualetai, arba užimti, arba apš**** smile.gif

Kaip jūs suprantate šį posakį? Juk pati žinote, kad posakis nėra teisingas, jei kalbame apie tualetus. Kodėl jis turėtų tikti kalbant apie vyrus?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 10, 17:01)
Kaip jūs suprantate šį posakį? Juk pati žinote, kad posakis nėra teisingas, jei kalbame apie tualetus. Kodėl jis turėtų tikti kalbant apie vyrus?

Mielas Medini, nepriimkite to asmeniškai ar įžeidžiančiai vyriškąją giminę. Ne aš šį posakį sukūriau.
O pasakį aš asmeniškai suprantu taip: Kad tie vyrai, kurie yra tikrai geri, tai jie jau yra užimti, o tie, kurie niekam tikę, tai laisvi, bet niekas taip ir nenori jais "naudotis". Nors nesakau kad tai yra taisyklė. Daug visokių posakių juk galima prikurti.
Atsakyti
ir as maniau, kad lepunas, bet ... kai pakliuvau i avarija ir jam ant peciu abu vaikai, as renimacijoj ir poto dar 2 men gulimas rezimas, tai pamate kaip moteris jo vargsta ir jis atlaike ta rupesteli. Myliu wub.gif
Atsakyti
Manau, yra lygiai tiek pat, kiek yra gerų moterų.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2008 09 10, 20:21)
Manau, yra lygiai tiek pat, kiek yra gerų moterų.

Mintis gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2008 08 24, 12:18)
butent, kad jau visi normalus vyrai uzimti, liko tik loxeliai, arba vienetai  g.gif

g.gif na nereikia taip jau...reikia iš likusių išsirinkti geriausią biggrin.gif ...

Bet sakyčiau yra, žinoma kad yra....tik reikia jų gerai gerai paieškoti, nes slepiasi po Vyriškumo kauke cool.gif ...

Be to nedaug ir tereikia, kad vyrą geru padaryt irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 09 10, 23:29)


Be to nedaug ir tereikia, kad vyrą geru padaryt irnesakyk.gif

g.gif kažin ar susiformavusę asmenybę įmanoma pakeisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 09 10, 22:29)
g.gif na nereikia taip jau...reikia iš likusių išsirinkti geriausią  biggrin.gif ...

Bet sakyčiau yra, žinoma kad yra....tik reikia jų gerai gerai paieškoti, nes slepiasi po Vyriškumo kauke  cool.gif ...

Be to nedaug ir tereikia, kad vyrą geru padaryt irnesakyk.gif

Šiaip aš porą tokių pažįstu, ir geri, ir protingi, ir nuoširdūs ir visokeriopai šaunūs vyrai, na ir stebiuosi, kaip jiems neišeina susirasti normalios protingos moters. Kaip jie sako vyresnės moterys jau sugadintos, o jaunos per daug žiūri į blizgučius visokius ir galvoja tik apie tūsus. Kita vertus, kas pasakys tas vyras geras ar blogas. Vienai jis bus pats geriausias, kitai jis bus lochelis. Tiesiog turi atitikti kirvis kotą. O jei susirandi vis ne tą kotą, ta vat ir blogi tada visi aplinkiniai kurie laisvi tongue.gif
Atsakyti