Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

Be abejo yra, nes kas vienai blogas - kitai gali būti idealus ir atvirkščiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2004 07 26, 13:04)
Is savo ir draugiu patirties kazkaip atrodo kad  dauguma mus supantys vyrai yra egoistai tinginiai ir lepunai! Beja labai geros nuomones apie save. Todel butu idomu padiskutuoti ar dar yra tikru vyru kurie sugeba myleti moteri labiau negu save, nebuti istize ir tingintys dirbti, syskstus, apgavikai? O gal jus toki turit? Kur ji radot?

Turiu!Na jis tikrai labai geras ir dirbti netingi ir palepina mane ir seip viskas thumbup.gif ,bet taip atsitiko kad ne as jy radau o jis mane smile.gif ,aisku ir trukumu siokiu tokiu tueri bet gyvent netrukdo 4u.gif .
Atsakyti
nu net pavydas suėmė kad tiek gerų vyrų aplink, mergaitės jums labai pasisekė 4u.gif gaila kad aš tokio nesutikau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2008 06 30, 13:39)
nu net pavydas suėmė kad tiek gerų vyrų aplink, mergaitės jums labai pasisekė 4u.gif gaila kad aš tokio nesutikau... schmoll.gif

Tai jis tave ras butinai mirksiukas.gif .
Atsakyti
Na MB idealus vyras smile.gif Na yra smulkiu trukumu, bet kitaip butu neidomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vyras tiesiog auksas!! thumbup.gif darbstus, meilus, rupestingas, linksmas, su juo visada idomu biggrin.gif net paciai keista kad dar tokiu buna wub.gif
Atsakyti
Turėjau labai gerą.... O kur turiu dabar - tik geras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 07 05, 20:20)
Turėjau labai gerą.... O kur turiu dabar - tik geras.  smile.gif



o kur prapuolė?
Atsakyti
o as turejau grazuoli,bet mergisiu. Palikau ji po 20 metu. Du metus depresavau. Dabar jau metus laiko turiu drauga, be kurio neisivaizduoju savo gyvenimo. Jis puikus zmogus, dabar esu laiminga. Taigi svarbiausia nebijoti keisti situacijos.
Atsakyti
Yra, yra thumbup.gif , vienas toks pas mane, mes jau beveik 12 metu kartu, o jis vis dar toks pats rupestingas ir geras man uz tai as ji ir beprotiskai myliu ir esu labai mylima blush2.gif
Atsakyti
Yra thumbup.gif mano vyras wub.gif wub.gif
Atsakyti
maniškis biggrin.gif
Atsakyti