Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE (Saga @ 2004 09 27, 12:02)
QUOTE (Masako @ 2004 09 27, 12:52)
o mano vyras pats nuostabiausias clap.gif  clap_1.gif  clap.gif
ir geras, ir mylintis, ir siekiantis karjeros, ir svelnus, ir demesingas, tik as kartais bunu tikra jo gyvenimo nuodytoja ohmy.gif bet jis vis tiek mane myli clap_1.gif

as kazkais nusispjauciau tris kartus per kairi peti taip rasydama wink.gif

hm..ka turi omeny, taip rasudama? wink.gif zinai, as irgi visa gyvenima tik ir girdziu aplinkui, kokie tie vyrai kiaules..bet paciai susidurt su tokiais neteko tfu tfu tfu (kaip patari)
siaip as manau, kad daug kas priklauso nuo pacios moters: kaip sakoma, kokio ieskai, toki ir rasi, arba, turi tai, ko nori rolleyes.gif
o as niekad neleisciau, kad man siktu ant galvos ar pan laugh.gif
be to, nesuprantu moteru, kurios bijo del vyro, nepasitiki, kaip galima tada gyvent? as taip negaleciau, as pvz saviskiu pasitikiu net labiau nei savim, tikrai zinau, kad jis su manim VISOSE gyvenimo situacijose clap.gif
linkiu ir visom rinktis geriausia tongue.gif
Atsakyti
Kiekvienai mums savo yra pats geriausias drinks_cheers.gif
Bet juk kai supyksti tai ir sakai " visi tie vyrai priciuoze - tik kiekvienas savaip ", nors ta galima ir apie moteris pasakyt biggrin.gif
Vistiek ka mes be ju darytume - gyventu pasauly daug storu nelaimingu moteru wink.gif
Ar svarbu kad geras ,gerai smileysex.gif , ar su geru gerai...nekreipkit demesio...juokauju ir nesimusu hah.gif
Atsakyti
mano vyras yra beveik tobulas. Visos moterys man pavydi.
Jeigu iš tikrųjų tai juokauju, kad jis tobulas, nes ne tik vyrų, bet iš viso tobulų žmonių nėra. O dėl pavydo, tai tikrai visos moterys, kurios pamato koks jis sako: nu tau ir pasisekė.
Galbūt, nežinau. ax.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
tobulų žmonių nėra,todėl ir tobulo vyro nenorėčiau turėti schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyras turi ir blogų ir gerų savybių, manau ir aš nesu visiškai gera žmona blush2.gif , na ir pazirziu vyrui, ir jam vaiką tiesiog kartais numetu tegu žiūri ir t.t.
Atsakyti
Visi jie vienodi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zbitka10 @ 2004 07 26, 12:04)
Is savo ir draugiu patirties kazkaip atrodo kad  dauguma mus supantys vyrai yra egoistai tinginiai ir lepunai! Beja labai geros nuomones apie save. Todel butu idomu padiskutuoti ar dar yra tikru vyru kurie sugeba myleti moteri labiau negu save, nebuti istize ir tingintys dirbti, syskstus, apgavikai? O gal jus toki turit? Kur ji radot?


Is savo ir draugu patirties kazkaip atrodo kad dauguma mus supantchiu MOTERU yra egoistes, tingines ir lepuneles! Beja labai geros nuomones apie save. Todel butu idomu padiskutuoti ar dar yra tikru MOTERU kurios sugeba myleti VYRA labiau negu save, nebutu istizhusios ir tingintcios dirbti, syskstchios, apgavikes? O gal jus tokia turit? Kur ja radot? tongue.gif

P.S. Tingiu skaityti tema. Taipogi neseksiu ir atsakymu i mano klausima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignas: 14 birželio 2005 - 15:30



Manau,kas sventu ir tobulu vyrunera,kad ir kaip mes jais betiketume,nesakau,kad sie zodziai is savos patirties,bet kiek teko girdeti is gan artimu zmomiu,tai tokia yra jau ta tiesa.

Is 100 gal koks vienas ar du ir yra istikimi ir geri vyrai.

Kiti,vaidindami puikius vyrus seimoje,tik iseje i darba ojoj ka isdarineja.
Atsakyti
QUOTE(Puuga @ 2004 09 27, 14:04)
Turiu gera vyra. Manau jis geras todel kad turi gera zmona, o as esu gera zmona kad turiu gera vyra. Tikiuosi ta pati galesiu pasakyti ir po daugybes metu... biggrin.gif


Pritariu Puugai
Mano vyras irgi geras nes jo žmona t.y aš laaabai jau gera thumbup.gif
Atsakyti
Mdass.... Che zhiuriu apakintu moteru klubelis... MAtem... Zhinom.... UZhjauchiam....
Atsakyti
QUOTE(remt @ 2005 07 20, 19:31)
Mdass.... Che zhiuriu apakintu moteru klubelis... MAtem... Zhinom.... UZhjauchiam....


nu zhinok jau nuoshirdzhiai acibodo Tavo sapaliojimai... doh.gif Tu kartkartem susilaikyk nuo komentaru, nes proto tai Tau neprideda...
Atsakyti
o jei apie vyrus-visi jie +- daugiau mazhiau prichiuozhe, arba nea +- netobuli. bet va ash manau, kad ish visu shitokiu egzemplioriu turiu viena geresniu. Nesakau geriausias-tobulu vyru nebuna (tik moterys buna tobulos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ), buna tik +- geriausias is visu esanciu wink.gif
Atsakyti