Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE (Arvira @ 2004 09 26, 17:33)
QUOTE (Tropez @ 2004 09 26, 15:58)
pasakyk tu man, kuo mano kaimynes ar mano pacios nuomone yra blogesne uz minetino straipsnio autores?

Tokius straipsnius parasyti didelio meno ir ziniu nereikia,

jie ir yra skirti namu seimininkems, paauglems ar zmonems, norintiems atsipalaiduoti,

beskaintant tai, kas nevercia mastyti...

Kaip paaiskint ...jei neidomi nuomone man - tai negi sauksiu clap_1.gif

Jei skaitai , kad nereikia nei ziniu nei meno tada rasyk pati , kad irodytum.

O visi punktai netinka , nes iki namu seimininkes...kai i pensija iseisiu tada gal ,o paaugliai mano vaikai , atsipalaidavimui doh.gif - nesamone yra malonesniu dalyku , kaip pirtys su masazais ...oh ir kiti malonus dalykeliai thumbup.gif

O skaitoma ne tam , kartais tik suzinot ,kartais ir kitu nuomone paskaityt ,o mastymas su tuo nieko bendro neturi.Jau senai ...vidurine baigiau , bet negaliu pamirst pirmos mokytojos zodziu , kai ji sakydavo mums "ziurit i knyga ir matot tik spyga ".
Su tavim diskusija tuo ir baigsiu , nes yra idomesniu pamastymu ir temu nei pilstyt is tuscio i kiaura ,as kitos nuomones apie vyrus ka padarysi toks auklejimas.
000189.gif

Cia ir nebuvo diskusija, o kibimas prie vos ne kiekvieno mano zodzio. smile.gif Gerai, kad esi kitokios nuomones, kuria salygojo didziai gerbiamas zurnalas "Moteris", as savosios nuomone tau nepersu, todel relax. biggrin.gif
Aplamai, kalbejom apie zinias; jas tau priduoda zurnalai, man- kiti saltiniai, todel nesuprantu ko cia prakaituoti? biggrin.gif
Nepriimk mano zodziu tiesmukiskai ir asmeniskai. wink.gif
O kas del straipsniu, tai as juos karts nuo karto parasau, ta propaguoju nuo savo pionierisku laiku, nors tai, anaiptol, ne mano duona kasdienine.
PEACE?!!

000189.gif
Atsakyti
QUOTE (Tropez @ 2004 09 26, 17:55)

Gerai, kad esi kitokios nuomones, kuria salygojo didziai gerbiamas zurnalas "Moteris"

kalbejom apie zinias; jas tau priduoda zurnalai, man- kiti saltiniai, todel nesuprantu ko cia prakaituoti? biggrin.gif



AS nerasiau , kad nuomone man "Moteris"salygoja sad.gif . Nuomone suformavo mano pacios gyvenimiska patirtis .
Is kur istraukei , kad zurnalai priduoda zinias - as ir nevardijau ka skaitau ohmy.gif

O kaip turiu reaguot jei mano zodzius cituoji ir kas liecia prakaitavima - nespresk apie kitus taip jei..., nes praustis dazniau reikia ir prakaito nesijaus biggrin.gif

P A B A I G A clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 09 26, 18:15)
O kaip turiu reaguot jei mano zodzius cituoji ir kas liecia prakaitavima - nespresk apie kitus taip jei..., nes praustis dazniau reikia ir prakaito nesijaus biggrin.gif

P A B A I G A clap.gif

...labai samojinga... biggrin.gif ...bet geriau maziau nervuotis, tada maziau prakaituosi. wink.gif
Atsakyti
V i s i s k a i neprakaituoju niekada doctor.gif medicina visagale hah.gif
Atsakyti
O kuom tai prisideda prie geru vyru buvimo ar nebuvimo? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Noa, ar ruošiesi blogų vyrų pagausėjimui aplinkui, kad avatarą pakeitei ? biggrin.gif biggrin.gif Ar jų "pakutenimo" profilaktikai, kad tokiais netaptų ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 26, 09:49)
QUOTE (Mamiakė @ 2004 09 25, 12:05)
[QUOTE=]
O gal, prieš žygiuojant į lovą su viską užgožiančiais sekso norais, vertėtų išmokti išgirsti savo moters mintis apie įvairius kitus jai svarbius dalykus ? Jeigu vyrui rūpi visi jos pojūčiai, moteriai nelieka galimybių įjungti protą tuo metu. Lieka tik visa apimantis bendrumo jausmas. O jeigu moteris kaltinama frigidiškumu vien todėl, kad kažko nepatiria ar nenori, tai vertėtų gilintis į kitas sąvokas - pvz., ar sutampa požiūriai į tai, kas yra seksas, arba mylėjimąsis, arba iš vis - ką reiškia norų neatitikimai arba psichologinės prievartos buvimas.

tuo postu as bandziau Dee-Dee išaiškinti,kad nereikia dirbt dvieju darbu iš karto.Kokybiškai nepavyks atlikt nė vieno.
Pvz. smileysex.gif metu artėjant prie finalo išgirsti ne-"aš tirpstu",o"kas bus pusryčiams?" blink.gif
Ko gero moteris finalo nematytu ,o vyras pusryčiu biggrin.gif biggrin.gif
O jei iš eilės viskas būtu,pabaige smileysex.gif aptartu essen.gif ,arba aptare essen.gif pradetu smileysex.gif -viskas būtu thumbup.gif
O gal aš klystu?Tada vairuodamas -skaitysiu g.gif ar ilgai gyvensiu

Dėkui, dėkui, dabar jau žinosiu... laugh.gif smartass.gif
Atsakyti
o mano vyras pats nuostabiausias clap.gif clap_1.gif clap.gif
ir geras, ir mylintis, ir siekiantis karjeros, ir svelnus, ir demesingas, tik as kartais bunu tikra jo gyvenimo nuodytoja ohmy.gif bet jis vis tiek mane myli clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Masako @ 2004 09 27, 12:52)
o mano vyras pats nuostabiausias clap.gif clap_1.gif clap.gif
ir geras, ir mylintis, ir siekiantis karjeros, ir svelnus, ir demesingas, tik as kartais bunu tikra jo gyvenimo nuodytoja ohmy.gif bet jis vis tiek mane myli clap_1.gif

as kazkais nusispjauciau tris kartus per kairi peti taip rasydama wink.gif
Atsakyti
Taaaip. 21 puslapis diskusiju apie gera, tobula vyra.. g.gif Bet gal is pradziu reikia issiaiskinti, kas slepiama po zodziu "vyras"? wink.gif
(Cia as siaip - dar truputi zibalo i ta ugni laugh.gif )
Atsakyti

Turiu gera vyra. Manau jis geras todel kad turi gera zmona, o as esu gera zmona kad turiu gera vyra. Tikiuosi ta pati galesiu pasakyti ir po daugybes metu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puuga: 27 rugsėjo 2004 - 14:05
QUOTE (Mamiakė @ 2004 09 27, 12:31)
Noa, ar ruošiesi blogų vyrų pagausėjimui aplinkui, kad avatarą pakeitei ? biggrin.gif biggrin.gif Ar jų "pakutenimo" profilaktikai, kad tokiais netaptų ? biggrin.gif

As cia sugrizimo i darba proga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Avataras atitinka mano savijauta biggrin.gif

Bet blogiems vyrams gasdint irgi labai gerai tinka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti