Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE (Mamiakė @ 2004 09 25, 13:01)

Na, įtariu, tau dar teks pasidomėti ir sąmoningumo lygiais. smartass.gif Matai, vienus valdo vienokie norai, kitus kitokie. Kažkam gyvenimo džiaugsmas ir prasmė sekso malonumuose, maisto vingrybėse ar kiekyje, kitam - turto kaupime, trečiam - garbės ar valdžios troškime, dar kažkam žinių kaupime, o kai ne kuriems - dvasinių dalykų ieškojime. Taigi, kiekvienam savo. Ir normalu turėti kokių tik nori norų. rolleyes.gif Problemos prasideda, kai tie norai pradeda virsti reikalavimais kitiems. sad.gif mad.gif


Būtent apie tai aš ir bandau pasakyti,bet nepavyksta.
Ištraukia sakini iš konteksto ir jo prasme keičiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE (Mamiakė @ 2004 09 25, 13:01)
[QUOTE=

Pvz., čia daug kalbėta apie mylėjimąsi. Ar tau, Vandeni66, neatrodo, kad, visų pirma, tam reikia abiejų žmonių norų ? Ir iš viso - kame problema ? Kad kažkas nenori ? O kodėl turėtų ? Na, o jeigu, pvz., tavo žmona norėtų patogesnių baldų namie arba daugiau lėšų vaikų lavinimui, poilsiui pinigų daugiau, tai jai tave reikėtų apkaltinti, pvz., verslo gyslelės neturėjimu ar panašiais absurdais ? wink.gif


Mylėjimasi -kaip pavyzdi naudoju todėl ,kad ši sritis panašiai suprantama abiem lytim smile.gif
Jei bandyčiau remtis kitkuo (atostogu planavimas,rūbu pirkimas ir t.t)būtu iš vis painiava biggrin.gif
O šiaip aš nuo pat isijungimo i temą bandau pasakyti,
Šeimoje neturi buti AŠ ir JI(JIS)
Šeimoje turi būti MES
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 09 26, 00:18)
QUOTE (Tropez @ 2004 09 25, 13:11)



Niekur tokio poziurio neteko girdeti.

Niekuo negaliu padet , deja. Tokio poziurio ir as negirdejau , bet perskaiciau ir kelias citatas idejau smartass.gif . Labai rupes perskaityti visa straipsni paieskok
www.moteris.lt
Galima daug ko negirdet jei nebandai ieskot , dometis , skaityt...

Nereikia priimti uz gryna piniga ir tiketi viskuo, kas prirasyta bulvariniuose laikrasciuose ar zurnaluose. Tai tik subjektyvios vieno ar kito zurnalisto nuomones, kurios neparemtos jokiais moksliniais tyrinejimais ar statistika. smile.gif Ypatingai zurnalai buna prikimsti nesamoniu ir is paprasciausiu dalyku ispusti muilo burbulai, bet tai daroma vien tam, kad butu pritraukta kuo daugiau skaitytoju.
Aciu uz patarima paieskoti straipsnio Internete, bet nesu -iolikine, kad svaistyciau savo laika tokiems tustiems straipsniams.
Padiskutuoti, perskaityti kitu moteru ir merginu nuomones, kurios paremtos gyvenimiska patirtimi, padejusia suformuoti vienoki ar kitoki poziuri- idomu. rolleyes.gif

"Galima daug ko negirdet jei nebandai ieskot , dometis , skaityt..."
Sitas pastebejimas labai tinka, kalbant apie mokslinius dalykus, bet siuo atveju... g.gif smile.gif
...turiu nemazai draugiu, giminaiciu, kaimyniu, kurios labai megsta padiskutuoti apie savo "antraja puse", bet ne viena dar nesusizavejo vyrais, lakstantciais paskui kiekviena sijona... as taip pat. Tokie vyrai, man asmeniskai, yra lepsiai... cia kalbu apie mergisius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Tropez @ 2004 09 26, 13:59)
Nereikia priimti uz gryna piniga ir tiketi viskuo, kas prirasyta bulvariniuose laikrasciuose ar zurnaluose.
Aciu uz patarima paieskoti straipsnio Internete, bet nesu -iolikine, kad svaistyciau savo laika tokiems tustiems straipsniams.

...turiu nemazai draugiu, giminaiciu, kaimyniu, kurios labai megsta padiskutuoti apie savo "antraja puse", bet ne viena dar nesusizavejo vyrais, lakstantciais paskui kiekviena sijona... as taip pat.

Jo...padetis sunki jei ivertinai bulvariniu skaitiniu (nes kuri siuliau skaityt butent ne tuscias straipsnis - tik ji reikia visa skaityt ) o psichoterapeutu nuomones .
Tada ir toliau su kaimynem,draugem,giminaiciais gossip.gif diskusijas vesk, nes darom tai kas mums priimtina.Man priimtina nuomone zymaus psichoterapeuto Valerio Albiseti , o tau kita.Kiek zmoniu tiek nuomoniu...viskas thumbup.gif . Einu geriau tuscius psichologu straipsnius skaityt nei pliurpalus book.gif
Atsakyti
QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 26, 13:30)
Šeimoje neturi buti AŠ ir JI(JIS)
Šeimoje turi būti MES

Man kazkaip atrodo, kad visgi cia snekasi zmones, kurie turi labai skirtinga patirti sita tema. Mat, tema tokia, kad labai sunku vienareiksmiskai atsakyt smile.gif Yra tu geru vyru ar visi blogi? smile.gif Cia priklauso nuo to, kas ir kokiu aspektu vertina... Pvz. galiu garntuot, kad vyru, kurie geri malkoms kapoti, tikrai yra smile.gif

Todel periodiskai krypstama i lankas smile.gif Apie lyciu skirtumus ir panasiai...

A, del cituojamo teiginio - taigi cia turbut visi 100 proc. pritaria. Tik kad ne visose seimose taip buna... O buna, pvz. kai gerai sutari, tada MES, o kai susipjauni, tada JIS, tas durnius neraliuotas...smile.gif
Atsakyti
Gerbiami ponai prisiekusieji, gal galima butu issiaiskinti, ka turite galvoje sakydami "geras vyras". rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 09 26, 14:49)
QUOTE (Tropez @ 2004 09 26, 13:59)
Nereikia priimti uz gryna piniga ir tiketi viskuo, kas prirasyta bulvariniuose laikrasciuose ar zurnaluose.
Aciu uz patarima paieskoti straipsnio Internete, bet nesu -iolikine, kad svaistyciau savo laika tokiems tustiems straipsniams.

...turiu nemazai draugiu, giminaiciu, kaimyniu, kurios labai megsta padiskutuoti apie savo "antraja puse", bet ne viena dar nesusizavejo vyrais, lakstantciais paskui kiekviena sijona... as taip pat.

Jo...padetis sunki jei ivertinai bulvariniu skaitiniu (nes kuri siuliau skaityt butent ne tuscias straipsnis - tik ji reikia visa skaityt ) o psichoterapeutu nuomones .
Tada ir toliau su kaimynem,draugem,giminaiciais gossip.gif diskusijas vesk, nes darom tai kas mums priimtina.Man priimtina nuomone zymaus psichoterapeuto Valerio Albiseti , o tau kita.Kiek zmoniu tiek nuomoniu...viskas thumbup.gif . Einu geriau tuscius psichologu straipsnius skaityt nei pliurpalus book.gif

biggrin.gif Na, perziurejau tavo rekomenduojama straipsni, kaip ir tikejausi nieko gero ar idomaus jame neradau. Deja, straipsnis parasytas Rutos Klisytes, o tik viena citata paimta is aktores ir dainininkes Jane Birkin ir psichoterapeuto Valerio Albisetti. Tiesa, psichoterapeutas net necituojamas, o tik atpasakojamas. smile.gif Aplamai, straipsnis parasytas diskusijai uzvesti, o ne "genialioms mintims" isiminti. smile.gif
Straipsnis, kaip jau minejau anksciau- subjektyvi vieno asmens nuomone, tai, pasakyk tu man, kuo mano kaimynes ar mano pacios nuomone yra blogesne uz minetino straipsnio autores?
Tokius straipsnius parasyti didelio meno ir ziniu nereikia, jie ir yra skirti namu seimininkems, paauglems ar zmonems, norintiems atsipalaiduoti, beskaintant tai, kas nevercia mastyti...
Zmones, kurie tikisi pasisemti ziniu, naudoja kitus saltinius nei "Moters" zurnalas, that's for sure. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 09 26, 16:51)
Gerbiami ponai prisiekusieji, gal galima butu issiaiskinti, ka turite galvoje sakydami "geras vyras". rolleyes.gif

Cia kiekvienas pagal save biggrin.gif

Mano nuomone -
"Chtob nie pyl, nie kuryl, i vsiegda cviety daril, vsiu zarplatu otdaval, tioshchiu mamoj nazyval..." biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 09 26, 16:03)
Cia kiekvienas pagal save biggrin.gif


Tas ir yr idomu, kad kiekvienam "geras"kitaip. A gincyjates, kak visiems "geras" vienodai but tongue.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 09 26, 14:03)
Cia kiekvienas pagal save biggrin.gif

Mano nuomone -
"Chtob nie pyl, nie kuryl, i vsiegda cviety daril, vsiu zarplatu otdaval, tioshchiu mamoj nazyval..." biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif manychiau, kad tokie vyrai ishnyko kartu su dinozaurais, jei neankschiau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Regingel @ 2004 09 26, 17:15)

laugh.gif laugh.gif laugh.gif manychiau, kad tokie vyrai ishnyko kartu su dinozaurais, jei neankschiau laugh.gif

Gali but, gali but g.gif Nes iskasenu tai dar atranda, o tooookio vyro - tikrai ne laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Tropez @ 2004 09 26, 15:58)
pasakyk tu man, kuo mano kaimynes ar mano pacios nuomone yra blogesne uz minetino straipsnio autores?

Tokius straipsnius parasyti didelio meno ir ziniu nereikia,

jie ir yra skirti namu seimininkems, paauglems ar zmonems, norintiems atsipalaiduoti,

beskaintant tai, kas nevercia mastyti...

Kaip paaiskint ...jei neidomi nuomone man - tai negi sauksiu clap_1.gif

Jei skaitai , kad nereikia nei ziniu nei meno tada rasyk pati , kad irodytum.

O visi punktai netinka , nes iki namu seimininkes...kai i pensija iseisiu tada gal ,o paaugliai mano vaikai , atsipalaidavimui doh.gif - nesamone yra malonesniu dalyku , kaip pirtys su masazais ...oh ir kiti malonus dalykeliai thumbup.gif

O skaitoma ne tam , kartais tik suzinot ,kartais ir kitu nuomone paskaityt ,o mastymas su tuo nieko bendro neturi.Jau senai ...vidurine baigiau , bet negaliu pamirst pirmos mokytojos zodziu , kai ji sakydavo mums "ziurit i knyga ir matot tik spyga ".
Su tavim diskusija tuo ir baigsiu , nes yra idomesniu pamastymu ir temu nei pilstyt is tuscio i kiaura ,as kitos nuomones apie vyrus ka padarysi toks auklejimas.
000189.gif
Atsakyti