Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 23, 00:37)

Bet jei butu dirbantis vyras isgrudes bambancia zmona-reakcija is jusu puses butu siek tiek kitokia blink.gif

Ne, teisybes delei, sitoj vietoj sutinku, kad kitokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 22, 21:37)
Bet jei butu dirbantis vyras isgrudes bambancia zmona-reakcija is jusu puses butu siek tiek kitokia blink.gif

O buvo taip: Žmona bambėjo kad vyras šeima nesirūpina. Nu čia neesmė svarbu bambėjo. tapo išgrūsta (tiksliau neapsikentus išėjo pati) iš namu su dviem vaikais. Alimentų tokiai "negerietiei" mokėti nereikia nes pingus panaudos savo reikmėms. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vandenis66 @ 2004 09 22, 21:40)
QUOTE (Noa @ 2004 09 22, 22:05)


Vandeni, paaiskink tu man, kodel ta pati susivelus ir visokia ten, atsipalaidavus, kaip tu ten rasei,  su kitu vyru puikiausiai gyvena ir kelis ir daugiau meteliu ir vargo nemato? Aaaaa?

IS klaidu pasimoke thumbup.gif

Cia kas iš kokių klaidų pasimokė? wink.gif Ar jinai šukuotis pradėjo ar jis priėjo išvados kad visos ilgainiui susivelusiom patampa? g.gif
Atsakyti
O as manau, kad nera nei moteru idealiu nei vyru. Visada gyvenant santuokoje iskyla kokiu nors nesusipratimu tiek is vienos puses tiek is kitos. Aisku as nekalbu apie asocialias seimas ir visokias ten degradavusias.Ten buna arba istisos problemos, arba istisai gerai t.y. uzpyliau akis ir viskas ok guliu patvory ar dar kur nors.
Tvarkingoje seimoje, kad ir kaip idealiai is salies atrodo, nu rodos tik pauksciu pieno truksta tai porai begyvenant kartu, atsiranda nesusipratimu. Tik reikia surasti ta pusiausvyra, savitarpio supratima ir galiausiai atsisedus issiaiskinti kodel zmona bumba, gal kas negerai, gal darbe nesiseka, gal kazdienybe, atsiprasant, uzkniso? Vel gi is kitos puses; jei vyras visas perpykes parejo, burbuliuoja is vieno, fotelius spardo blink.gif , ar panasiai, galu gale isgeres gryzo, pabandyti issiaiskinti del ko ir kokios problemos? Juk gyvenam kartu ir privalom vienas kita suprasti, paguosti ir suteikti vilties, kad visada blogai negali buti, kad po nakties ateina diena.
Jei vyrui nepatinka zmonos isvaizda arba atvirksciai zmonai vyro, privalom moketi tai pasakyti vienas kitam ir is to daryti isvadas, kad nereiktu vyrui patrauklios ieskoti ar zmonai i kitus dairytis.
Aisku galbut niekada butent taip nebus, bet reikia bent jau bandyti tai padaryti iskarto santykiai prades keistis i geresne puse ir niekam nereiks sukrauti daiktu ir pastatyti laiptineje. Mes gyvenam kartu 12 metu ir patikekit viska esu isbandziusi savo kailiu ir visada stengiuosi suprasti vyra ir jam kiek imanoma padeti. Aisku as jam nepadesiu darbo reikaluose, nes ne labai ka ismanau, bet tiesiog psichologiskai, kad esam mes su tavimi: sa musu vaikai ir mes tave labai mylim.
Gal jam sito tik ir truksta. O ryt isaus nauja diena ir rytas visada protingesnis uz vakara.
Daug kas pagalvosite mes irgi taip parasyti mokame ir, kad rasyti yra lengviausia arba pasakoti patarimus. Ir jus visiskai teisus, bet niekas neuzdraude bandyti ir per galva niekas neduos. Vis tik gal pasiseks?

oi bliamba kiek prirasiau blink.gif vos ne disertacija laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Dee_Dee @ 2004 09 23, 11:32)

Cia kas iš kokių klaidų pasimokė?  wink.gif Ar jinai šukuotis pradėjo ar jis priėjo išvados kad visos ilgainiui susivelusiom patampa? g.gif

Mastyciau, kad jinai is klaidu pasimoke ir susirado geresni vyra, nors ir kaip Vandenis burbuliuos pries biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1095932361[[b]*Noa rgetime] [/b]
Del to kutveliskumo tai jau as galu neatrenku. Va Vandenis sako, kad vyrai bega nuo susukuotu pas kutvelas. O Arvira sako, kad begama nuo kutvelu, kutvelos blogai ir susivelusias bobas prilygina kiaulems.

Tai ja vas sprasyvaju - ant kiek konkreciai reikia susivelt, kad vyras galutinai pabegtu ir negriztu, ir nepribegtu pilna pirkia svetimu? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 rugsėjo 2004 - 11:40
doh.gif nezinau cia viskas taip susipainiojo...o kiaules prilyginau kaip tik purvinom,valkatelem...gali ir susivelt jei nori...vienu zodziu truksta zodziu smile.gif
Kazkaip pradedu nesuprast apie ka mes cia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvira: 23 rugsėjo 2004 - 12:06
QUOTE (Arvira @ 2004 09 23, 10:05)
Kazkaip pradedu nesuprast apie ka mes cia...

Aš tai apie tą kad situacijų būna visokių. Ir sprendimas kiekvienai situacijai kitoks. Tik va mane erzina tokie patarimai tipo tu moterie turi pašokinėti, tu turi išklausyti, tu turi keistis.... Tik tu kalta kad kažkas negerai, vadinasi mažai rūpinaisi, mažai dėmesio rodei... nepasidažei, nepasipuošei dar netyčiom vyras infarktą galėjo gaut tave išvydęs.... wink.gif Nuo tokio šokinėjimo aplink tik diedai gadinasi t.y pradeda jaustis pasaulio bambom dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Dee_Dee @ 2004 09 23, 10:23)
O buvo taip: Žmona bambėjo kad vyras šeima nesirūpina. Nu čia neesmė svarbu bambėjo. tapo išgrūsta (tiksliau neapsikentus išėjo pati) iš namu su dviem vaikais. Alimentų tokiai "negerietiei" mokėti nereikia nes pingus panaudos savo reikmėms. wink.gif

Eilini karta nusigrybauji. wacko.gif As jau sakiau-skaityk VISA teksta,o ne atskiras atkarpas.Dabar su tavim diskutuoti -tas pats kas frusty.gif
Atsakyti
Skaityti teksta sakei man laugh.gif laugh.gif laugh.gif , Vandeni66. Manyciau cia dauguma ir skaito. O va cituoja tiek kiek reikalinga komentarui, diskusijai ar dar kokiam reikaliukui pacituoti. A ko tu taip karsciuojiesi? Cia tik pliurpalu skyriukas. Ramybe te plaukia is taves rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uola: 23 rugsėjo 2004 - 16:40
QUOTE (Arvira @ 2004 09 23, 13:05)
doh.gif nezinau cia viskas taip susipainiojo...o kiaules prilyginau kaip tik purvinom,valkatelem...gali ir susivelt jei nori...vienu zodziu truksta zodziu smile.gif
Kazkaip pradedu nesuprast apie ka mes cia...

As tai apie kutvelas ir kaip i jas reaguoja geri vyrai, jeigu tokiu yra biggrin.gif

Mat, isizeidziau. Todel kad esu garbinga kutvela ir susisukuoti man dideliai sudetinga, vis kas nors kur nors styro. Ir vaikai mano kutveliukai, ypac maziukas, nes jis garbanotas smile.gif

Tai kaip man daba jaustis, kiaule ar sexbomba, pas kuria susukuotu bobu vyrai bega? biggrin.gif
Kadangi nuo manes dar nei vienas diedas rekdamas nepabego, mastau, kad tuoj pradesiu jaustis sexbomba laugh.gif
Berasydama pasiziurejau i savo maziuka. O jis nektarina valgo. Ir tas nektarinas varva iki pat batuku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir man ant kelniu smile.gif Taigi tas su kiaulem palyginimas yra ganetinai taiklus... rolleyes.gif
Dar - daugelis susukuotu moteriskiu sutiktu, kad bet kuri sexbomba yra kiaule.
Feministes tvirtina, kad visi vyrai yra kiaules... biggrin.gif
Naturalu, kad kiaulinai bega pas kiaules, aniaaa? Cia pagal gamtos desnius...smile.gif

Vienzo, susinervinau. Einu duru uzsirakint, kol pilna troba svetimu diedu nepriguzejo - kuo as juos sersiu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 rugsėjo 2004 - 16:44
Bitulka,pritariu tau visais 500% thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 09 23, 16:40)
Skaityti teksta sakei man laugh.gif laugh.gif laugh.gif , Vandeni66. Manyciau cia dauguma ir skaito. O va cituoja tiek kiek reikalinga komentarui, diskusijai ar dar kokiam reikaliukui pacituoti. A ko tu taip karsciuojiesi? Cia tik pliurpalu skyriukas. Ramybe te plaukia is taves rolleyes.gif wink.gif

As ramus kaip belgas sunglasses2.gif
Skaityti ir suprasti ka perskaitei-skirtingi dalykai.
Bandau dar karta paaiskinti.
Pas susivelusias,(ir ne tik)pabega ne del to kad jos pritraukia savo isvaizda,o todel kad ju LOVOJE nebuna nuobodu. smileysex.gif
Moterytes,jei vyras namie tures gera smileysex.gif ir savitarpio supratima ,niekur jis nebegs.Galioja taisykle(xu-na-xu meniat --zria vremia teriat).Isvaizda su metais keiciasi,galu gale lieka tik bendravimas ir prisiminimai.Diedukas bobute myli ne del to kad jos figura thumbup.gif ,o todel kad jie ilgus metus vienas kita suprato ir mokejo prisiderinti heart.gif
Atsakyti